FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Napínavé...chování postav je občas těžko pochopitelné (Agent Noh a jeho úlet v Somálsku) a občas je (logicky) kvůli zápletce náročnější vstřebat posloupnost údálostí. Ale celkově se mi líbí hl. myšlenka příběhu...je možné změnit budoucnost na základě svobodné vůle a rozhodování? Anebo všechny cesty vedou k jednomu cíli...

Griffinovi (1999) (seriál)

Těsně pod vrcholem, na kterém podle mne stále trůní Simpsons. Ale stahuji všechny série a nevylučuji, že tu 5 hvězdičku dodám. Politicky nerokektní humor tohoto seriálu mi vyhovuje:-) 90%

Někdo to rád blond (2004)

Černošská komedie, v které se dvojice agentů převleče kvůli vyšetřování případu za obdobu Paris & Nicky Hilton. Člověk se párkrát zasměje ale nic extra.

Pět minut v nebi (2009)

Zajímavý námět slibující velké emoce a sondu do duší rozervaných konfliktem v Sev. Irsku. Výsledek ovšem žádný - nulový náboj, konec vyzněl do prázdna. Škoda...promarněná šance a slabé 3 hvězdy:-(

Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka (2008) (pořad) odpad!

Totální dno reality show se suverénně nejtupějšími účastníky. A to jsem viděl mraky reality sraček...The Cougar, Momma´s Boys, Crowned atd...Pořad Paris Hilton ovšem kraluje. TTYN bitches;-)

Harry Brown (2009)

Kombinace Gran Torino a Přání smrti s Bronsonem. A oba jmenované snímky jsou lepší a důvěryhodnější než Harry Brown. Tomu hraje do karet opravdu věrohodně zahraná zločinecká omladina:-) a scéna v drogovém doupěti. To bylo hutné - 70%

Užívej si, co to jde (2009)

Některé hlášky byly typicky allenovské a úžasně vtipné. Ale už to není ono...Allen se po svém "evropském turné" vrací do NYC a začíná vykrádat sebe sama.

Naprosto osvětleno (2005)

Člověk tak nějak cítí, že tento film byl pro režiséra velmi osobní záležitostí. Jakoby si jeho natočením dělal pořádek ve vlastních pocitech...Film je ve výsledku takový nijaký. Snaží se přes svou ponurost působit svěže a komediálně ale moc se mu to nedaří. Toto zvládá jen málo režiséru (Kusturica)...Veletržák jako vlakové nádraží na věrohodnosti taky moc nepřidá:-) Navíc celá zápletka s proměnou vulgárního dědka na krotkého beránka, který dojde ke smíření s tím kým je a odkud pochází. Na mne to působilo příliš lacině, neuvěřitelně a ke konci už i zdlouhavě. Film se ke konci vyžívá v táhlých "ruských" záběrech, které ale postrádají skutečnou hloubku. Přes zjevnou snahu na mne film - bohužel - působil prázdně a nevýrazně. Stejně jako Elijah Wood v hl. roli.

Ten kluk (2007)

Mimořádně silný film i přes svou předvídatelnost. Člověk má takové tušení od úplného začátku jak to skončí...ale síla toho lidského osudu a jeho nezvratnost člověka prostě dostane. A skvěle zahrané Garfieldem! Film na něm stojí a on to zvládl. Zahrát postavu, která se většinu času zmítá mezi dvěma extrémy (plachostí a agresivitou) určitě nebyla žádná sranda. Bravo!