Korunní princ (2015) (TV film)

Překvapivě zajímá a vtipná pohádka. Víno zapomnění udělalo hodně parády. Stejně tak Hádek a Pakosta. Hádek si zahrál hada skvěle a vyžíval se v tom. Úplně mě nenadchlo par topornych hereckých postav, ale do pohádek to už asi patří. Povedená, neukricena pohádka. Možná by se i obešla bez čaroděje, který neměl žádnou důležitou funkci.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

To byla traparna největšího kalibru. Nabušeným kulometem do vás sází jednu trapnou scénku za druhou, dokud nepadnete. Ja jsem usnula po 20 minutách. Po probuzení jsem zjistila, ze jsem o nic nepřišla a jen jsem se dál nechávala prošpikovavat trapností, pitvořením, studem a hloupým vtipem.

Poslední bohatýr (2017)

Zajímavá a originální fantasy pro děti. Libily se mi kostýmy a fakt dost se mi líbila Vasilisa. Humor byl cílen asi na mladší publikum, ale dalo se to přežít. Vůbec se mi nelibila vybraná hudba, protože se do filmu ani jedna absolutně nehodila a nekorespondovala s příběhem. Byla to ale zajímavá výprava zajímavých postav v zajímavém světě. Hlavní bitch měla fakt super bič a uměla se s nim ohánět.

Toc Toc (2017)

Hodně atraktivní téma, kdy na sebe narazí OCD chudáci. A začíná mela. Námět mě opravdu extrémně navnadil. Nemůžu se ale zbavit pocitu, že z toho šlo vystříkat ještě víc. Zabavilo mě to dost solidně, ale smíchy jsem se neprohýbala. Přesto dávám 4*, protože jsem se bavila, bylo mi příjemně a hlavně jsem se v tom i trošku viděla.

Okrsek 13 (2004)

Ze začátku to byla nadprůměrná akční bomba, která mě fakt chytla a navnadila. Ale i přes krátkou stopáž to ztrácelo grády. Akce byla od začátku do konce, ale asi mě odpudila dost stupidní zápletka, kterou už si ani pořádně nepamatuji. Reperte snímku už bych si nikdy nedala, ale k večerní oddechové podívané to bylo fajn.

Uprchlíci (1986)

Nevěděla jsem,  čemu se smát dřív. Trapně přehrávajícimu se Richardovi, nebo nevtipné postavě Depardieua? Od francouzské komedie jsem nic nečekala. Od těchto "komedií" nikdy nic nečekám. A dostala jsem opravdu jen omezený trapnohumor. Není to zkrátka nic pro mě. Jediné pousmáti přišlo se zvěrolékařem. Příběh mě taky nijak zvlášť nenadchnul a při vážné a zřejmě dojemné lince mnou žádné smutné emoce neproplouvaly.

Za plotem (2006)

Jeden z nejlepších animáků. Hlášky z filmu používáme se sestrou do teď. Každé zvířátko hezky reflektovalo svoji přirozenost, a tak nebyla nouze ani o legraci. Nejvíc se mi líbil veverčák. Přiznám se, že nejvíce mě bavilo objevování a shromaždování. Ke konci, kdy se do toho vložili lidé už mě film trošku přestával bavit. Jde ale o absolutní oddechovku.

Princezna zakletá v čase (2020)

Hrozně jsem z toho cítila, že všichni moc chtějí. Moc chtějí být světoví, ale bohužel z toho čišela taková chudost. Nebo jak to popsat. Z pohádky si nevybavuji ani jakýkoliv humor či ironii. Jedná se opět o časovou smyčku, kde každý den prožíváte znovu a znovu. Toto téma mi není příjemné a cítím se u toho hrozně nesvá. Ani vlastně nevím, za co ty dvě hvězdy dávám…

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Originální pohádka, kterou svým humorem a perfektně zahraným lhářem táhne Trojan. Líbila se mi spousta narážek na tehdy aktuální témata a jemnou politickou satiru. Hlavní herečka se mi nezdála být herečkou. To stejné platí o Filipu Cílovi, který se mi do role vůbec nehodil. Pohádka je ale vtipná s originálními a vtipnými postavami. Herecké obsazení vedlejších rolí je hvězdné. Strach pohádky prostě umí.

Anděl Páně 2 (2016)

Pohádka spíše pro dospělé, kde vše stojí opět na Trojanovi s Dvořákem, kteří jsou vždy perfektní duo. Bohužel celý film z mého pohledu srážela absolutně nesympatická hlavní dětská hrdinka. Opravdu mi tam extrémně vadila a vlastně kvůli tomu jsem musela odebrat jednu hvězdičku. Jinak šlo o jemně nadprůměrnou pohádku, která vám naladí vánoční atmosféru.