Reset (2009)

Jediné co mě zaujalo na tomhle skvostu bylo, že Amerika takhle opravdu může dopadnout. Bude to několikrát zkrachovaná země, kterou budou ovládat megalomanské společnosti. Ale to je tak vše co se mi líbilo. O hlavní hrdiny v podání Goodinga Jr. bych si snad ani neopřel kolo, opravdu je jeho postava hrozně nesympatická, i když se mu stalo to, co se stalo. Prostě režie jako by nebyla a celé mi to přišlo šíleně hloupé a nezajímavé. Dokonce i Val Kilmer, kterému normálně hnusáky a zloduchy věřím mě zklamal. Takže ta jedna hvězdička je snad z milosti.

Sejmi je všechny (2007)

Jíííííííííííííííízda, opravdu jsem se královsky bavil. Je to prostě takový šílený kolotoč blábolů, ale je to prostě boží. A Clive Owen hraje toho drsňáka také skvěle.

Sněženky a machři (1982)

Opravdu povedená komedie z lyžarského výcviku, která mě snad nikdy neomrzí.

Paranormal Activity (2007)

Víte, dlouho jsem čekal na horor ze kterého budu mít tak upřímnou radost. Za málo peněz hodně muziky, to je podle mě věta, která tenhle film vystihuje. Ta každonoční atmosféra strachu je takřka brilantní a krásně se stupňuje a vyvrcholení, za které můžeme vděčit Speilbergovi, je určitě děsivější než originál. Možná to chtělo trochu zajímavější zaběry ve dne, ale opravdu jsem se v určitých momentech bál a z toho mám a budu mít ještě dlouho radost.

Psycho (1960)

Vždycky jsem nenáviděl horory plné krve a právě proto o to víc miluji Psycho. Tenhle film má jednu z nejvíc děsivě působících atmosfér ve filmové historii, jestli né tu nejvíc. Je to mistrovské dílo a to jak, co se týče Hitchocockovi režie tak i hereckých výkonů a v každém případě i hudby. Psycho je pro mne horor se vším, co k němu patří a právě kvůli tomuhle filmu a jemu podobným tenhle žánr opravdu zbožňuji.

Alpha Dog (2006)

Opravdu mě Alpha dog mile překvapil, čekal jsem nějakou rádoby gangsterku o nějakých dýlerech a viděl jsem film o poklidném únosu, který mi závěrem zcela vyrazil dech. Herci byli skvělí a to i Timberlake u kterého jsem to fakt nečekal.

Dannyho parťáci (2001)

Zábavné a geniální Soderberghovo dílko. Jsou stylový, vtipný, přesný a maji i kus štěstí. Prostě užasný filmový zážitek.

Gauneři (1992)

Co dodat? Je to opravdu perfektní rozjezd Tarantinovy kariéry.

Stupeň 6: Dny totální zkázy (2004) (TV film) odpad!

Když už konečně někdo pochopí, že točit katostrofické filmy skoro bez peněz je skoro jako teroristický útok na diváka.

Před úsvitem (1995)

Tohle obdivuji, někdo potřebuje k udržení atmosféry a také mé pozornosti obří rozpočet, armádu komparsistů a hvězdných herců, jenže Linklaterovi k tomu stačili v podstatě dva herci a Vídeň. Ten film má tak úžasné dialogy a atmosféru, že prostě to s oněmnělým úžasem dokoukáte, bez toho aby jste se nudili.