Avatar (2009)

Víte, než jsem ten film viděl, tak jsem si říkal, že celé to divadlo kolem toho je moc přehnané, a že ten film za to stát nebude. Ale chyba, stojí. Cameron zase dokázal, jak skvělý je vypravěč a i když ten film má skoro tři hodiny, tak jsem se ani na okamžik nenudil a při titulcích jsem jen seděl s otevřenou pusou a říkal jsem si jestli je to byl sen a nebo jsem opravdu viděl letošní nejlepší film. Ještě bych chtěl říct, že jestli z Worthingtona Terminator hvězdu neudělá, tak tohle stoprocentně. Prostě provolávám třikrát hurá Avatar. HURÁ, HURÁ, HURÁ.

Stmívání (2008)

Kdyby mi bylo patnáct a byl jsem holka asi bych to ohnodnotil trochu jinak, jenže do role pubertální holky se vžít neumím, a tak jsem se na to koukal svým pohledem a nemůžu říct nic jiného než, že jsem se dost nudil. A navíc se v tomhle filmu oběvují pro mě tak nenáviděné fantasy prvky. Prostě nic pro mě.

Informátoři (2008)

Tak za prvé jsem vlastně nepřišel na to kde měl tenhle film schovaný příběh, pač ať jsem ho hledal jak jsem hledal nic moc jsem nenašel. A druhá věc, co mě fakt štvala, že prakticky všechny postavy (včetně stylového Rourka) byli opravdu hloupé, tupé a dementní.

Znamení (2002)

Jestli nás někdy napadne mimozemská rasa, jakože bych z toho nebyl dvakrát nadšený, tak si myslím, že Shyamalanův pohled vůbec není nereálný. Prostě mi to přišlo jako naprosto úchvatné. Žádné megalomanské bitvy a totální ničení měst, ale boj muže proti ufounovi. A hlavně opět ten masakrální konec, ale to je u Shyalmalana celkem klasika. A jestli se někdy ocitnu tváří v tvář s mimozemšťanem, tak mám inspiraci co na něj použít, třeba to vyjde. Vlastně mám jednu drobnost, která mi až tak úplně neseděla, byl to kněz v podání Mela, prostě jsem mu tu víru, nevíru úplně nebaštil.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Je pravda, že je to opravdu jeden z mála dobrých pokusů natočit parodii, avšak pro mě to byl vždycky, tak trochu vedlejší žánr.

Apocalypto (2006)

V podstatě je to taková hodně, fakt hodně krvavá pohádka s dobrým koncem. Sice né pro indiány jako celek, ale pro rodinku Jaguáří Tlapy určitě. Až na dost zběsilou kameru, která zachycovala útěk lesem to byla docela povedená podívaná. A ty skoro až pohádkový prvky se sem i hodily. A co je nejdůležitější, tak můžu s čístým srdcem říct, že jsem se ani na okamžik nenudil.

Bacha na balóny (2007) odpad!

Tak na to, že si tenhle film říká komedie, by mě dřív dohnal k šílenství než ke smíchu. Prostě trapný a trapný a trapný.

Orphan (2009)

No tak asi hodinu a půl mi ten film připadal, že moc originality nepobral a navíc v téhle části byla asi tak miliarda lekaček, které vyšly z mého pohledu zcela naprázdno. Ve zbylé půl hodině se sice objevil náznak originality, ale ať se na mě nikdo nezlobí, tahle prapodivná genetická vada byla fakt přehnaná. No, takže vlastně v podstatě jediné, co tenhle film jaksi nadnášelo byl herecký výkon Isabelle Fuhrman, protože potkat takovéhle dítě, tak se snad strachy...!!

Zombieland (2009)

Jsem unešen, teď jsem se vrátil z předpremiéry a opravdu jsem rád, že jsem v tom kině byl. Zombieland je opravdu hodně, hodně vtipný počin a můžu naprosto v klidu říct, že je to pro mě jeden z pěti nejlepších filmů roku. Woody Harrelson mě zase nezklamal a role drsňáka, co se se zombíkama fakt nemazlí mu naprosto seděla. A taky doufám, že Fleischer neusne na vavřínech a já budu i při jeho příštím filmu stejně nadšen.

Pařba ve Vegas (2009)

Opravdu doufám, že nic podobného nikdy nezažiju, protože by mě fakt sakra moc štvalo, že bych si takhle šílenou jízdu nepamatoval. Bezva komedie s opravdu vtipnými okamžiky.