Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Opravdu jsem se královsky bavil. Totiž za Jaye a mlčenlivýho Boba jsem se fakt nestyděl. Když koukám na tenhle typ komedií většinou mě štve ta trapnost, ale tady jsem to prostě nenašel. Dost dobré taky byli scény, kde si ze sebe dělali srandu slavní herci a režiséři a parodie na některá klasická díla byla taky super.

Ženy (2008)

Ach ty ženy. Chvíli to bylo na zabití a chvílemi naprosto úžasné. Opravdu tam byly scény, které mě bavili. Je fakt, že jako chlapovi mi malinko vadilo vypuštění našeho pohlaví. Ale co ženy se snažili i bez nás můžů.

Fanfán Tulipán (1952)

Klasika, klasika, klasika a hlavně nádherná Gina Lollobrigida.

Halloween II (2009)

Nic nového nám tenhle další díl Halloweenské série nepřináší. Navíc 119 minutová verze, kterou jsem viděl, je opravdu šíleně dlouhá a v mnoha chvílích velice nudná. Takže hororovou radost odsouvám s nadějí k nějakému dalšímu dílu. Nebo možná spíš k jinému filmu.

Dokonalý únik (2009)

Celou dobu jsem si pěkně užíval to, že koukám na průměrný film a hledal jsem kdo bude ten zlej. Jenže, ejhle přišel ten zvrat a mě to nerozseklo nebo mile nepřekvapilo, zvrat tohohle filmu mě přímo nasr.... A pak, aby toho nebylo málo, tak se tam objevilo další otočení jedné z postav o 180 stupňů. Prostě to tady někdo trochu překonbinoval. Opravdu se mi však líbil výkon Timothy Olymphanta, hrál svoji postavu fakt skvěle.

Sedm (1995)

Prvních cca 95 minut filmu bych označil za naprosto profesionálně natočený thriller. A moje hodnocení by byly krásné 4 hvězdy. Jenže v závěrečné půlhodině nastoupí na scénu diamant tohohle filmu. Rozhovor v autě považuji za jeden z nejlepších dialogů v dějinách kinematografie. A konec? Je bomba. Takže když to sečtu mám jeden z nejlepších filmů vůbec a nad 5 hvězdami nebudu uvažovat ani minutu.

Pohřešovaní (2003) (seriál)

Pokud chce člověk u televize do hodiny usnout, tak je tento seriál skvělá volba.

Smrt čeká všude (2008)

No nebyl to špatný film, ale takový neosobní. Vím, že válka by měla být neosobní, ale film by nemusel. Kdyby postava, kterou hrál Jeremy Renner, zemřela vůbec by mi to nevadilo a dokonce by mi to možná přišlo jako logické vyústění jeho činů. Prostě si mě tenhle film nepřipoutal a tudíž mu ty čtyři hvězdy utekly, sice né o moc ale utekly.

Taxi (1998)

Trocha francouzského humoru, trocha akce, plno hloupých poldů a jeden hodně rychlý taxikář. Když k tomu ještě připočítám hodně slušný soundtrack mám opravdu velice zábavný francouzský film.

Gamer (2009)

Před pár lety bych si řekl, wow, to byl dost dobrej film, jenže to bych nesměl vidět Rallye smrti. Byl to prostě stejný styl, vězeň co by rád pryč z vězení a chybí mu už fakt jen dohrát pár kol. A bohužel nevím jestli byl Gamer inspirován i Náhradníky nebo to bylo naopak a nebo je ta podobnost jen čistě náhodná. Jenže když vypustím tyhle opakující se zápletky jsou ještě dvě věci, které mi opravdu vadily. První bylo Butlerovo herectví neherctví a druhá věc byla ta epileptická kamera v každé trochu akčnější scéně. Kdyby těch scén bylo víc a nebo by ten film byl delší, asi bych se epilepsii neubránil. Takže když tyhle tři věci odečtu, zbývají mi tak ty dvě hvězdy.