kluk z Na

Tomáš Křivský

okres Náchod

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 9.10.2020  18:32

Kurde dnes jsem na tom byl v Klodzku, bylo to hodně drsný. Je to nedávný, polákům dobře známí příběh reality jednoho mladíka. Trochu vám to přiblížím. Tomasz je prosťáček, hodnej kluk co má 23let, bydlí s bratry a rodiči v nevelkém bytě. Jednoho dne k nim naběhne kriminálka a Tomasze zavřou. Později je odsouzen k 15 letům za vraždu a střetává se s krutou realitou vězení. Film obsahuje násilné scény i velice dojemné momenty. Hádám, že se jedná o jeden z nejlepších filmů roku worldwide. Neváhejte.

• 9.9.2020  12:25
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

No čekal jsem pubertální blbost a dostavilo se cynické drama plné černého humoru a sarkasmu. Spokojenost.

• 9.9.2020  12:19
    Kvíz (TV seriál) (2020)

Nebylo to špatný. První díl byl pro mně trošku nezáživnej, druhej lepší a třetí díl mě vyloženě překvapil a zachránil dobrý dojem. Některé postavy byli trošku přehnané, ale vesměs hlavní herci předvedli civilní výkony hodné opravdových hvězd.

• 18.8.2020  10:49
    Za stínem noci (TV seriál) (2020)

Je to trochu přiblblí, ale ty postavy jsou super. Nejvíc jsem si oblíbil toho pánbičkáře, ale osmanskej gangster a pilotka jsou taky super. Po posledním díle jsem hledal další, to už stačí na 4 hvězdy.

• 19.6.2020  14:45
    Rhythm + Flow (TV pořad) (2019)

Taková vtipnější superstar s rapem. Porotci nejsou trapný a jsou dokonce vtipní. Nejvíc jsem si oblíbil Cardi B pro svoji bezprostřednost a drzost. Celej koncept se střídající se porotou je super.

• 16.5.2020  10:35
    Letní hokej (2019)

Jako zajímavost pro Náchoďáka to ušlo. Ta konfrontace islámu s českým vepřohumorem byla úsměvná. Škoda těch protagonistů. Udělali by lépe, soustředit se na Artura. Malina a jeho rodina mi přišli jako strašní burani a Hosták je nejnudnější člověk českého hokeje. Nejzásadnější sdělení nakonec bylo, že když chceš někoho zabít, tak mu to nebudeš říkat. (wtf)

• 3.5.2020  09:31

Dobrej záznam. Ale moc mě ta muzika nebere.

• 3.5.2020  09:29
    FC Roma (2016)

Krapet nuda. Hlavní duo je zajímavé asi 10 minut. Pak už je to pořád stejná písnička. Chybí tomu hloubka a kontrast. Takovej průměr, kterej mě ovšem naštval, protože o fotbale by to pro mně měla bejt 5 hvězdičková zábava.

• 26.3.2020  13:50
    Lov (2020)

Ta holka byla nějaká divná.

• 24.2.2020  10:04
    Parazit (2019)

Žánrová rozmanitost, technické zpracování a odkaz. Ale poněkud bez duše, nezdá se vám?

• 19.1.2020  14:27
    Slunovrat (2019)

Jako ok. Ale ta holka byla na ránu už od prvních minut. Zajímavá mystika, slušnej gore, nějakej ten šokezní záběr, ale tak trochu nudička. V tomdle byl určite potenciál.

• 30.12.2019  17:32
    Tlapková patrola (TV seriál) (2013)

Moje dcera to miluje. Komentáře typu "na piču animace", "merch over quality" nebo "hloupý příběhy"...?tomu se člověk může opravdu jen zasmát... panicové co hledaj svatej grál v pohádkách pro děti? si pusťte pixar...sice prodává 2x víc merche než všechny vděčný seriály, ale možná pochopíte jakej je rozdíl mezi tvorbou pro děti a tvorbou pro dospělý. Pro dospělý děti spíš.

• 1.12.2019  12:11

Úvodní scéna byla perfektní. Souboj člověka s orkem. Orkská vlajka,v pozadí orkská věž. Závan nostalgie z millénia, kdy já i můj otec pařili warcraft 2. Kdyby to takhle pokračovalo, dám klidně 5 hvězd.

• 28.10.2019  20:00

Roland Møller je dost možná nejvíce cool evropský herec současnosti.

• 5.10.2019  19:09
    Joker (2019)

Hongkong 2019

• 15.9.2019  23:24

Hned z úvodu je to pořádná jízda. Navíc dobrá story, která je podpořena vynikajícími filmovými efekty. Určitě stojí za pozornost, pokud vám nevadí trocha komančskýho patriotismu.

• 15.9.2019  23:20

Hodně silná káva.

• 15.9.2019  23:19

Solidní práce , která potěší. Bohužel se to zaměřovalo spíše na pohádkový příběh hlavně Petra Svobody a několika dalších vyvolených. A můj oblíbenec Jirka Dopita nic. Pro mě nekomplexní, ve sportovních datech slabý, ale zajímavý dokument.

• 15.9.2019  23:03
    12 hrdinů (2018)

Shannona a Peňu mám rád a bylo vážně trýznivý sledovat, jak podlejzaj Thorovi skoro jakoby mu chtěli pořádně vyleštit kladivo. Akce celkem ušla, ale už zítra nebudu vědět o čem to bylo, jediný na co vzpomenu bude asi ten íránskej herec, kterej byl určite sympatičtější než partička hipsterskejch homoklád na koních.

• 14.9.2019  18:11

Todle je fakt sračka. Tisíckrát nastavovaná kaše úplně ve všem, bez minimální snahy se lišit. Film bych doporučil nenáročným divákům ve věkové skupině 10-15 let. Zdejší hodnocení nechápu, asi jinej gang.

• 28.7.2019  23:29
    Yesterday (2019)

Herci sympatičtí a to hodně, ale prostě je to slaďárna a ke konci už jsem tlačil minutovou ručičku kupředu. Celé se to neslo v trendu, takže mě to ničím neohromilo ani nepřekvapilo. Nejvíc jsem se bavil na manažerce Debře a bedňákoj Rockym. Výbuchy smíchu nečekejte.

• 3.7.2019  00:18

Znáte to když pustíte film plní očekávání a zjistíte, že už jste ho viděli. Na podruhé pořád nadprůměr. I hvězdu jsem přidal, protože se mi velice zamlouvalo obsazení. Těšim se na pokračování v letadle, jen snad bych přidal trochu krve, jen tak pro šmrnc.

• 6.6.2019  21:02
    My (2019)

Kurde jo! Nenáročnej originální horůrek se slušnou porcí humoru, dobrýma hercema a velkým finálem, po kterým si můžete říct kurde jo! Určitě ne tak kvalitní jak uteč!, pár vláčnějších míst tam přece jen bylo, přesto velice solidní zábava.

• 6.6.2019  20:55
    Dokonalost (2018)

Pěkně zamotaná věcička. Jsem cílovkou, v podstatě ani nevim co mi u toho vadilo. Chybělo tomu větší charisma. Záporáci s pořádnejma koulema a víc krve. Konec byl příjemně divnej. No dávám tři - čtyři hvězdky.

• 6.6.2019  20:46
    Climax (2018)

Původně jsem byl fakt naštvanej, protože příběh byl pouze mezi řádky a nebyl to horor. Ohodnotil jsem dvěma hvězdkama. Druhej den jsem přemýšlel a přemýšlel, pouštěl videa z climaxu a přehodnotil jsem na tři hvězdky. No a po nějakých dvou měsících jsem si to pustil znova a dostal jsem až na čtvrtou hvězdu. Velice podmanivá podívaná. Nebude to pro každého, ale kultík z toho bude.

• 31.5.2019  14:38
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Neskutečně intenzivní zážitek. V podstatě v prvních minutách jsem byl vtažen a jen hltal. Kolikrát se mi až zatajil dech z toho co se tam dělo. První díl doslova dechberoucí.

• 28.2.2019  21:07

Todle bylo hodně blbý, nedořešený a docela otravný. Určitě nejslabší očista.

• 28.2.2019  21:02
    Motýlek (2017)

Tedle remake neurazí. Je šikovně obsazený, svižně odsejpá. Nicméně na velkolepost nedosáhne ani se nepřiblíží. Oproti původnímu filmu to bylo hodně slabý. I tak si 3 nebo 4 hvězdy bez problémů zaslouží. Jde o to, že originál je v tomto případě nedostižitelnej.

• 26.8.2018  15:08

Hvězdičku přidávám po druhém shlédnutí. Napoprvé to bylo zklamání. Je to stále stejná písnička.

• 16.8.2018  22:06
    Predátor z hlubin (TV film) (2004)

Nechal jsem se zlákat na monster horor v telce a byla to chyba. V celku solidní gore nestačil přebít tu nudu. Postav hodně, což je většinou dobře, ale tu byla většina lidí včetně hlavního hrdiny do počtu a jejich kecy se nedali poslouchat. Nakonec fandíte tý rybě. Snad jen ten vožralej týpek nebyl úplně marnej plus indián z apocalypta, který se jen tvářil drsně. Ono to stačilo. Nedoporučuju nikomu.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12