kluk z Na

Joker (2019)

Hongkong 2019

• 15.9.2019  23:24
    T 34 (2018)

Hned z úvodu je to pořádná jízda. Navíc dobrá story, která je podpořena vynikajícími filmovými efekty. Určitě stojí za pozornost, pokud vám nevadí trocha komančskýho patriotismu.

• 15.9.2019  23:20

Hodně silná káva.

• 15.9.2019  23:19

Solidní práce , která potěší. Bohužel se to zaměřovalo spíše na pohádkový příběh hlavně Petra Svobody a několika dalších vyvolených. A můj oblíbenec Jirka Dopita nic. Pro mě nekomplexní, ve sportovních datech slabý, ale zajímavý dokument.

• 15.9.2019  23:03
    12 hrdinů (2018)

Shannona a Peňu mám rád a bylo vážně trýznivý sledovat, jak podlejzaj Thorovi skoro jakoby mu chtěli pořádně vyleštit kladivo. Akce celkem ušla, ale už zítra nebudu vědět o čem to bylo, jediný na co vzpomenu bude asi ten íránskej herec, kterej byl určite sympatičtější než partička hipsterskejch homoklád na koních.

• 14.9.2019  18:11

Todle je fakt hovadina. Tisíckrát nastavovaná kaše úplně ve všem, bez minimální snahy se lišit. Film bych doporučil nenáročným divákům ve věkové skupině 10-15 let. Zdejší hodnocení nechápu, asi jinej gang.

• 28.7.2019  23:29
    Yesterday (2019)

Herci sympatičtí a to hodně, ale prostě je to slaďárna a ke konci už jsem tlačil minutovou ručičku kupředu. Celé se to neslo v trendu, takže mě to ničím neohromilo ani nepřekvapilo. Nejvíc jsem se bavil na manažerce Debře a bedňákoj Rockym. Výbuchy smíchu nečekejte.

• 3.7.2019  00:18

Znáte to když pustíte film plní očekávání a zjistíte, že už jste ho viděli. Na podruhé pořád nadprůměr. I hvězdu jsem přidal, protože se mi velice zamlouvalo obsazení. Těšim se na pokračování v letadle, jen snad bych přidal trochu krve, jen tak pro šmrnc.

• 6.6.2019  21:02
    My (2019)

Kurde jo! Nenáročnej originální horůrek se slušnou porcí humoru, dobrýma hercema a velkým finálem, po kterým si můžete říct kurde jo! Určitě ne tak kvalitní jak uteč!, pár vláčnějších míst tam přece jen bylo, přesto velice solidní zábava.

• 6.6.2019  20:55
    Dokonalost (2018)

Pěkně zamotaná věcička. Jsem cílovkou, v podstatě ani nevim co mi u toho vadilo. Chybělo tomu větší charisma. Záporáci s pořádnejma koulema a víc krve. Konec byl příjemně divnej. No dávám tři - čtyři hvězdky.

• 6.6.2019  20:46
    Climax (2018)

Původně jsem byl fakt naštvanej, protože příběh byl pouze mezi řádky a nebyl to horor. Ohodnotil jsem dvěma hvězdkama. Druhej den jsem přemýšlel a přemýšlel, pouštěl videa z climaxu a přehodnotil jsem na tři hvězdky. No a po nějakých dvou měsících jsem si to pustil znova a dostal jsem až na čtvrtou hvězdu. Velice podmanivá podívaná. Nebude to pro každého, ale kultík z toho bude.

• 31.5.2019  14:38
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Neskutečně intenzivní zážitek. V podstatě v prvních minutách jsem byl vtažen a jen hltal. Kolikrát se mi až zatajil dech z toho co se tam dělo. První díl doslova dechberoucí.

• 28.2.2019  21:07

Todle bylo hodně blbý, nedořešený a docela otravný. Určitě nejslabší očista.

• 28.2.2019  21:02
    Motýlek (2017)

Tedle remake neurazí. Je šikovně obsazený, svižně odsejpá. Nicméně na velkolepost nedosáhne ani se nepřiblíží. Oproti původnímu filmu to bylo hodně slabý. I tak 4 hvězdy bez problémů zaslouží. Jde o to, že originál je v tomto případě nedostižitelnej.

• 26.8.2018  15:08

Hvězdičku přidávám po druhém shlédnutí. Napoprvé to bylo zklamání. Je to stále stejná písnička.

• 16.8.2018  22:06
    Predátor z hlubin (TV film) (2004)

Nechal jsem se zlákat na monster horor v telce a byla to chyba. V celku solidní gore nestačil přebít tu nudu. Postav hodně, což je většinou dobře, ale tu byla většina lidí včetně hlavního hrdiny do počtu a jejich kecy se nedali poslouchat. Nakonec fandíte tý rybě. Snad jen ten vožralej týpek nebyl úplně marnej plus indián z apocalypta, který se jen tvářil drsně. Ono to stačilo. Nedoporučuju nikomu.

• 12.8.2018  23:12

Plakát byl zábavnější než film samotnej.

• 12.8.2018  23:09

Hodně úletový, spousta věcí co by člověk nečekal.

• 27.7.2018  09:29
    Monstrum (2008)

Ten začátek, kdy všichni řešej na kameru kdo s kým spal a nespal je až trapnej. To co přijde posléze je otočka o 360°. Dobrá atmosféra.

• 20.7.2018  19:47
    Carrie (2013)

No nic. Todle mi přijde o dost svižnější zábava než původní Carrie.

• 15.7.2018  20:00
    Moneyball (2011)

Miluju filmy se sportovní tématikou. Doteď snad jen jediný ode mně obdržel 5*. Po druhém zkouknutí musím opětkovat i Moneyball, protože todle je ten film, který výrazně vyčnívá nejenom kvůli brilantní ústřední dvojici.

• 8.7.2018  22:05

Paradox. Na jednu stranu opravdové wauu na druhou stranu cítím, že snímek nenaplnil moje očekávání. Vlastně kecám on je naplnil, možná i předčil, ale chyběl mi tam větší příběh, kterýho bych se mohl držet v tom paranoidním tichém světě. Asi se na to budu muset podívat znovu. Prozatím 3*.

• 7.7.2018  12:28

Jedeme na tik ťak pro bu bu.

• 23.5.2018  14:48

Jako jednohubka super. Jako něco co mělo předcházet původnímu filmu to bylo ubohý. Měly udělat po prostu remake a nebylo by tam tolik logických failů.

• 2.3.2018  23:33
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Já raději big bong.

• 1.3.2018  12:04

Hromnicových variací v posledních letech přibývá a povětšinou drží vysoký standart. Zde máme méně náročný příklad, který je táhnut sympatickou herečkou a příjemným guilty pleasure feelingem. Fain komedie, která scénáristicky trochu brakuje, ale účel plní. Nejlepším hromnicovým filmem pro mě zůstává zdrojový kód.

• 26.2.2018  20:21
    Dunkerk (2017)

Wow, nechal jsem ustát vody a na Dunkerk jsem se podíval až v únoru 2018. Bohužel nic pozitivního. Já radši kouknu na blbou army slátaninu ve který to pojede, než nějaký takovýto intelektuální cajdák. Zdá se mi, že Nolan style pohořel na válečným filmu, kde si jiní osobití filmaři poradili. Nebylo to nejhorší, ale pokud Copolla zabil s perfektní Apokalypsou, Krubrick se vytáhl s filmy jako olověná vesta nebo dokonce i Tarantinno si svůj styl obhájil v hanebných panchartech, Nolan mohl udělat něco co by mě tak nenudilo. Todle je pro mne typická akademická nudička.

• 12.2.2018  21:31
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Líbí se mi převzatý koncept klasickýho survivora, na nic si to nehraje. Ten Vašutův mě nebavil vůbec. Bohužel ke konci bylo vše rozehrané tak, že už to nikoho nepřekvapila. Mladí fanoušci survivera měly velkou výhodu oproti starším, kteří naivně mysleli, že se hraje podle toho kdo si to jak zaslouží. Tadle naivita trosečníků byla vidět i v prvních řadách amerického survivera Jeffa Probsta, než se ukázalo, že asertivita a snaha být co nejvíc užitečný vás před taktikou ostatních neochrání.

• 9.2.2018  23:03

Pro mně prvotřídní guilty pleasure. Ať se odborníci zardousí těma zlatejma malinama.

• 4.2.2018  23:02
    Velký draft (2014)

Takovej sportovní průměr bez silnějších momentů. V rámci žánru se najde velká spousta lepších filmů, namátkou z posledních deseti let třeba moneyball byl o dost větší zážitek nejenom kvůli obsazení.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12