Chaos (2005)

Prostě další Last House, kterej se tváří , jako prevence každého rodiče vůči prznitelům náctiletých. No haha!!! Já si spíš myslim, že se rejža skrytě vyžívá v sadismu a tady mu to trošku ujelo. Kevin Gage postrádá talent , nevim za co je vynášenej do nebes, prostě podprůměrnej herec, kterej zvládá dva obličeje a zlej pohled, na tahouna mi to přišlo dost málo. Kladné body za stopáž a původní námět. Při závěrečným wtfucku sem jen nechápavě kroutil hlavou.

Pohwa sogeuro (2010)

Další korejská fantas s romantickými hrdiny a efektivními výbuchy.

Zpráva o Europě (2013)

Ty dokumentární postřehy pro mě byli peklo. Sám příběh moji pozornost upoutal, ale moc jsem se toho nedozvěděl, jen tak si tam suše přistanou někde u Jupiteru a udělaj největší objev lidstva. Nevim jesli to je v úmyslu, ale ty postavy jsou všechny vedlejší a většina z nich pěkně otravných. Je to tak, týdle bandě jsem fakt nefandil. Ale tak, když bych o tom neměl tak přemejšlet, řeknu,že to bylo dobrý.

Bitva o Hill 60 (2010)

Tak todle je výživný válečný materiál. Docela mě to překvapilo,nikde to nedrhlo. Těm chlápkům prostě musíte fandit, chytnou vás za srdce. Tísnivá atmosféra všudypřítomné hlíny a vlhka. No a hlavní hrdina? Supr herec.

Útok na Bílý dům (2013)

Tak Rolande. Trochu soudnosti. Ne všechno co se točí kolem bílého domu, vlastenectví, velkejch nesmyslnejch efektů a výbuchů,citů, zvratů a fatalních událostí, které můžou na vždy změnit chod lidstva musí bejt na dvě hodiny. Ale tak pobavil, popravdě jsem čekal, že to bude horší. Byl tam hláškující průvodce. Co víc si přát?

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Hahaha!! Američani se cítí opět ohroženi komunistickou diktaturou, tak musejí natočit další Red Dawn!!! Výborný, snad se to stane pravidlem, ten námět je totiž pecka sám o sobě. Zato film sám o sobě žádnej masterpiece není, ale zbytečnej podle mě taky ne, protože to mělo šmrnc a první půlka docela kopala prd*l. Na druhou stranu musim říct, že ke konci už to taková sláva není. Přesto věřim, že si to pustí každej kdo měl rád původní Red Dawn a někoho to možná i příjemně překvapí.

Pastýřova panenka (2010)

Bylo to hnusný. Příběh začíná docela romanticky,švarný hrdina a tajemná kráska idylka. Ale pak se to trošku zvrtne a scénárista vám hází proti kůži různě hnusné obrazy a myslim,že celé množství zvratů a flashbacků vám dokonce příběh pořádně zamotá, možná i trožku zkazí. Palec nahorů pro švýcary, za něco co je určitě svoje.

Světová válka Z (2013)

Hustý. Snyderovi zombíci začali běhat. Zato Fosterovi zombíci jsou rychlejší než jamajší sprinteři, spíš připomínají nějaké xmenovské predátory. Film je plnej šťávy a chvil u kterých si lidé v napětí okusují články prstů. Rozjede se a nepustí, s respektem pošilhává po starší Válce světů . Výborný.

Království - Série 2 (1997) (série)

Precizní práce. Riget II má vše co ultimátní dílo potřebuje. Lars von Trier se světu ukázal jako mladý, ctižádostivý génius a servíruje nám bizardní výjevy z nejtemnějších zákoutí lidské představivosti. Nevím jesli něco může překonat v hororové komplexnosti tento skvost. Jisté je, že pokud se necháte pozvat do království, určitě jen tak nezapomenete co nakonec z nepřetržité mlhy vyleze.

Chňapáci (2012)

Taková monster groteska, která by si mohla najít diváka mezi dětmi,alkoholiky,policajty anebo iry!!! Já se u toho párkrát zasmál ale přesto jsem se nemohl ubránit pocitu, že se díval na partu ochotníků, která si uživá své životní momenty v horově nulovém,příběhově dutém, občasně ožrale vtipném filmu.