Arn (2007)

Tak nakonec docela silnej příběh se spoustou šťavnatejch momentů, Arn je fakt dost dobrý dobrodrůžo srovnatelné se západními tituly, pošilhávající po pohádkových romancích o statečném rytíři, na kterejch jsme byli v čechách odkojeni. Nám tam akorát neprezentovali tolik násilí jak ve švédském spektátlu.

Starsky & Hutch (2004)

Todle je hodně solidní osmdesátková jízda pánů z fratpacku. Všichni jsou dobře obsazení i Vincoj Vaugnouj sedí záporná role židovského gangstera a nakonec hlášky Snoop Doggovejch kumpánů mě vždycky dostali do kolem. Výborná komedie ke které jsem se hodněkrát rád vrátil.

Ross Kemp - extrémní svět (2011) (seriál)

Skvělej reality-thriller zaměřující se na nebezpečné sektory v městech mnoha zemí a na vlivy, které v nich působí. Jsem opravdu zvědaví jak dlouho Ross zůstane naživu, ale přeju mu co nejdýl, protože v tom co dělá je v současnosti jednička.

Louis Theroux: Megavězení v Miami (2011) (seriál)

Baví mě koukat na to jak se je tam ten moderátor snaží moralizovat a stejně v každym díle mu někdo do ksichtu řekne, že kdyby tam byl on tak ho hned zbijou a Louis hodí ten svůj zklamanej pohled. Hold, ne každej je Ross Kemp.

Až vyjde měsíc (2012)

Tak po dvou letech jsem se opět odhodlal vstoupit do Wesova světa a jsem rád, že to tentokrát vyšlo. Hvězdy dělají křoví ústřednímu párečku. Kara Hayward vypadá jako žena v dětském těle, ani by mě nepřekvapilo kdyby za deset let byla stejná ikona jako Natalia Portman.

Bound 3 (2013) (hudební videoklip)

James Franco jako Kanye West a Seth Rogen jako Kim Kardashian. Písnička byla tak blbá, že to chlapci nevydrželi a museli to parodovat.=)

Gutayubaljadeul (2006)

Tak věřim, že perla jihokorejský filmografie vypadá jinak. Burani jakožto komediální postavy mohly obstát i strach z jednoho šel, ale to nezabránilo občasnému grotesknímu dojmu. Škoda, že ke konci vyčpěl a místo nějakého uvěřitelného konce to byla zase haluz no.

Proxy (2013)

No pro někoho řemeslná psychojízda, pro mě uloudaná reklama na antidepresiva. Scénář haluz, jakoby to vymejšlel uspávač Parker během pauzy na svačinu. Budovat si nějaká vztah k postavám bylo zoufale těžký, když už po 15 minutách jsem byl dost otrávenej, že hlavní hrdinky jsou dvě cáklí pindy. Taková sbírka zpomalenejch whatafucků. Se zklamaným výrazem v obličeji hodnotim Proxy a živě si připomínám jak moc mě bavil francouzkej baby masaker Inside.

Všechny roztleskávačky zemřou (2013)

Jáj. Čarodějky. Dalo se na to koukat, ale nebylo na tom nic extra funny, žádný krvavý hody nebo psycho, natož se zaobírat tím co se tam dělo, zápletka jak prase.Prostě zklamání.

Mládeži nepřístupno (2013)

Fakt nářez. Překročit hranici vkusu s takový hereckým ansámblem je prostě hodně komická záležitost.