Konečná (2013)

Lacinější to bejt už nemohlo. Slavní herci co se ztrapňujou nesmyslnými replikami.

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Děti poďte!!! To byl ale zmrd!!! Smíchy jsem umřel.

Modus Anomali (2012)

Docela sranda, moc mi to hlavu nezamotalo, bylo to poměrně jasný, ale vtipná one man game to byla.

Vlk z Wall Street (2013)

Přidrzlej počin dohnanej do velkoleposti, která mu nesvědčí stejně jako stříbrná barva nesvědčí autu jako je ferrari. Tři hodiny byly celkem dlouhý na příběh jako je tedle. Zklámání.

Blutgletscher (2013)

Příjemná divočina, ale mohlo se klidně přitlačit na pilu, zbytečně tam přežilo spousta lidu.

Neporazitelní (2013)

Recitace Million Dollar Baby a Wariora v jistejch směrech o dost šťavnatější a dost míň melodramatičtější. Já za to jsem rád, nesnáším patos a kolikrát film z asie vypadá jak americká limonáda.

Open Grave (2013)

Já už to viděl. Za posledních deset let tak dvacetkrát. Akorát zase nový herci, celkem sympatičtí tentokrát. Bohužel to nestačí na těch 98 minut a já se povětšinu času nudil.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Perfektní drama s perfektními herci. Potěšilo mě zpracování, které je na míle daleko vzdálené dnešním super trandy seriálům s jasně stanovenými prioritami. Palec nahoru pro Žiletkáře. Aktualizace:V roce 2021 jsem se konečně dostal ke druhé sérii , která šlape jako hodinky a hraje v ní Tom Hardy židovského gangstera se zálibou v drahokamech. Neskutečný.

Malý obchod hrůz (1960)

Paráda, po letech odkládání na jindy mě tedle filmeček chytil na horor tv a nepustil. Je to vlastně morbidní groteska s velice nápaditými dialogy, které mě svojí různorodostí a abusrditou rozesmívali až do konce filmu. Takže pokud jste příznivci chytrého humoru a zároveň jste zvědaví na alternativu naší Adély či na relativně mladého Nicholsona, tak se tohodle filmečku nebojte jako já a klidně se do něj dejte!

Odpadlík (1992) (seriál)

Jedna z nejlepší seriálových znělek co jsme kdy slyšel.