Baywatch Nights (1995) (seriál)

Pamatuju ten díl s těma duchama. To byl teprv úlet!!

Válka skladů (2010) (pořad)

Todle nepřepnu, je to sranda. Fandim Brandi a Jarodoj, baví mě jak se furt pruděj. No a nejvíc mě potěšilo, že konečně vymyškovali toho sráče Dejva, ten furt jen brečel, že ho nikdo nemá rád.

The Canal (2014)

Nejotřepanější hororovej námět co existuje, zvládnutej celkem uspokojivě. Film vytváří zajímavé paranoické podhoubí, kde si člověk říká jesli se ten tápek zmrcnul nebo jesli vážně vidí duchy. Nicméně to tu za posledních pět let bylo tak 40x, tudíš je složitý vymejšlet na tom nějakou senzaci.

Extraterrestrial (2014)

Ze začátku to vypadalo jako další epizoda x files a já si říkal, že se bude plesat blahem, ale šeredně jsem se mýlil. Místo x files rules naskotačila na scénu partička na odpis tvořená několika mladými lidmi s hlavní aktérkou blbkou a jejím trapným přítelem. To jejich handrkování mě vážně nebralo, spousta lacinnosti v záběrech s prstenem a celou tou snubní píčovinou a to, že si přivolala ufouny zpět , aby si ji vzaly nahoru za kamarádama, no síla! Takovejch wtfaků tam je spousta.Třeba ten šerif se svoji dějovou linkou. Ten byl taky dobrej no. Významná to linka. Čím víc zvratů tím lépe, že?

Vikingové (1999)

Já tedle film žeru! Chci říct, survivel se dvanácti vikingama a jednim arabem je prostě super věc a můžu říci, že někdy se dostalo na pěkně hustou atmosféru okořeněnou téměř hororovými momenty, pro mě prostě ideální kombinace.

Děti (2008)

Solidní psycho děcka rozjížděj, vše je to dobře civilně zahraný a přišlo mi, že se to úspěšně vyhýbalo zavedeným klišé jako je napřídklad Damianům syndrom. Působí to prostě věrohodně.

Smrtící spojení (2007)

Viděl bych to na lehkej nadrůměr, jelikož je to svižné a somotnej nápad celkem originální. Zpracování se bohužel nevyhlo jakési hororové sterilnosti a byla z toho typická a chronicky známá písnička "viděla jsem ducha 9x zasebou během půl hodiny a nikdo mi nevěří" . Závěr potěšil, vytěžil z originálního námětu a zasadil se o to, že na film zejtra nezapomenu.

Mladý Hercules (1998) (seriál)

Pamatuju, že jsem na to koukal a nepřišlo mi to nijak extra špatný, spíš naopak. Bylo to dobrodrůžo pro děcka v telce.

Herkules (1995) (seriál)

Nejlepší bylo, když se v nějakých dílech objevil Ted Raimi nebo ještě líp Bruce Cambell. Xena tam taky pobíhala často.

Arn (2007)

Tak nakonec docela silnej příběh se spoustou šťavnatejch momentů, Arn je fakt dost dobrý dobrodrůžo srovnatelné se západními tituly, pošilhávající po pohádkových romancích o statečném rytíři, na kterejch jsme byli v čechách odkojeni. Nám tam akorát neprezentovali tolik násilí jak ve švédském spektátlu.