Bezva vejška (2006)

Po deseti minutách jsem myslel, že to radši vypnu. Vypadalo to, že to bude naprostej provar, ale nakonec se z toho vyklubala zábavná, sic dosti přiblblá, ale i tak příjemná komedie.

Dallas (1978) (seriál)

Legendární, převratný a pro mně jako sedmiletého klučinu, absolutně nudný seriál, kde byli sice kovbojové v suprovejch klouboucích, ale vůbec se tam nestřílelo. Přesto jsem na seriál občas jedním okem koukl a pamatuju si, že jenvíc mě bavil díl, kdy se J. R. dostal do blázince.

Antikrist (2009)

Filozofický cosi propojené celkem úchylným materiálem, takže pro mě taková nuda s mákem. Zaplať pánbůh za to,že si ustřihla poštěváček, jinak by mi to celý nedávalo smysl.

2012 (2009)

Dost mě tam štvaly ty „náhodičky". Takhle to vypadá, že svět má 100 obyvatel a všichni se navzájem znaj.To je kix. „O tati podívej naše oblíbená prodavačka je zrovna v telce."nebo „To je ale náhodička, nejste vy ten spisovatel od kterého právě čtu knihu?" Po trikové stránce to bylo fain, ale nevim no, jesli by třeba Californie klesala ke dnu jako Titanik.

Vítejte v džungli (2003)

Chtěl jsem se nenáročně pobavit, ale moc mi to nešlo. Alespoň, že tam bylo tolik hvězd, jinak by mě to nebavilo tuplem.

Respekt (1992)

Ve scéně kdy kluci kradou desky v obchodě si Q obědnává nový EPMD, kteří jsou v následující scéně v baru, do kterého šel Q pro cigarety a potkal tam starýho známýho, kterej to tam zrovna vykrádal :) EPMD jsou ty dva týpci na baru, hned v prvnim záběru.

Funny Games USA (2007)

Ono to je sice hezký, že ty kluci jsou uplně šílený a přitom tak klidní. Jenomže mě se to vůbec nedotklo. Říkal jsem si, že uvidim něco šokujícího něco velice znepokojivého a to se nestalo. Není o čem přemejšlet.Jednoznačně zklamání.

28 dní poté (2002)

Já jsem víc jak spokojen. Prakticky jsem nemohl odtrhnout oči od obrazovky, ani mi nepřišlo, že byl film měl nějaké slabší chvilky. Akorát co mě teď napadá, že tam mohlo být více funny smrtí. Ten týpek se zamáčklejma očima byl vyřešenej asi nejlíp, ale je to poměrně slabota. Celkově hodnotim skoro pěti. Bylo to výborný.

Dragonball: Evoluce (2009)

Pravidlo číslo jedna. Nejsou žádná pravidla. :) Neskutečná slátanina určená spíše dětem. Pravděpodobně.

Veřejní nepřátelé (2009)

Tak Mannoj se podařilo natočit další zívačku s cool záběry a hvězdnými herci. Ten audiovizuál byl celkem dobrý, ale taky to někdy mohlo vypadat trochu víc jako film a ne jak reality show. V půlce jsem si říkal, že už by mohly toho Deppa zabít, aby byl konec, ale nezabili... musel jsem čekat další hodinu. Pravda je, že posledních 15 minut jsem se v kuse bavil, což je určitě nejkladnější vjem z celého filmu.