Vyvrženci pekla (2005)

Přehlídka hrůzných násilných situací, které mi byli hezky proti kůži. Výborně! O dost větší peklo než dům tisíce mrtvol.

Dealer (1996)

jo todle beru... Frank si nemůže být jistý vůbec ničím a to mi přijde na tom uplně nejreálnější... celkem by mě zajímalo co dělal Nicolas Winding Renf než se dal na režii:D

Mrtvý muž přichází (1995)

„ I just wanna say I think killin' is wrong, no matter who does it, whether it's me or y'all or your government.“ Matthew Poncelot ztvarneny Seanem Pennem, genialni role, genialni film

Volání o pomoc (2007)

velmi dobře!!! přestože snímek má jisté nedostatky(nic významného), nezlepšoval bych na něm nic... jelikož toto je naprosto fungující... předčil mé očekávání

Motel smrti (2007)

jen by mě zajímalo, jak by se tvářili hosti, kdyby přijeli do motelu a tam ve dveřích jen tak ležel rozsračkovaný Luke Wilson...

Zodiac (2007)

scéna „vraždy za bílého dne" jak zde někdo říká je pro mne nezapomenutelným zážitkem:Dne, že bych si v tom nějak liboval... jinak musim opakovat, že stopáž je příliš dlouhá a můj unavený mozek občas nedržel krok z mozky vyšetřovatelů

Crash (2004)

jedním slovem výborné, plejáda skvělých herců a výrazná emocionální linie nedává navybranou, přestože je nemožné, aby se osudy tolika lidi z předměstí L.A. propletly tak dokonale

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jako malej jsem to vídal na obrazovce čt2, později jsem si to zkouknul vše jak v češtině tak angličtině. Už mi táhne na 30 a stále se k tomu rád vracím.

Let číslo 93 (2006)

Nakouknutí do historie 11. září, plné informací a detailů... přestože je zde vyobrazena pravda a je v našem zájmu rozšiřovat si obzory ohledně historických tragédií a jiných událost, film mě neskutečně nudil.