Na doživotí (2007) (seriál)

Tak originální hlavní hrdina by si zasloužil rozhodně víc dílů a víc rozvinout. Nestalo se a věčná škoda tomu. Charlie Crews mě totiž dostal. Beze zbytku.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Nadsázka, vtip, ironie, orginalita. Konečně po dlouhé době seriál, na který se dá dívat a u kterého se dá dobře pobavit.

Batman a Robin (1997) odpad!

Nejdřív jsem jednu hvězdu chtěla dát, ale marně jsem přemýšlela za co. Takový megaprůs... si žádnou nezaslouží.

Běžící muž (1987)

Neuvěřitelně zábavné akční béčko, které je pro mě nejsměšnější na tvůrci zcela jistě nezamýšlených místech. Takhle šíleným nesmyslem se nechám pobavit vždycky ráda.

Svatý rok (1976)

Rozloučení velké francouzské legendy se stříbrným plátnem nemohlo proběhnout stylovější formou. Mimochodem závěrečné pointě se budu smát ještě hodně dlouho. Bravo pane Gabine.

Sekretářka (2002)

Taková trošku zvláštní lovestory - aneb když se dá dohromady sadista s masochistkou v brilantním podání Jamese Spadera a Maggie Gylenhaal. Paráda.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Tenhle člověk si nezaslouží titul kuchař a tahle hrůzashow si nezaslouží titul kuchařská.

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Jestli někdy nějaký seriál geniálněji a pravdivěji zobrazil život v tradiční české rodině, tak o tom nevím. Bezkonkurenčně nejlepší díl - když jdou ženské pryč, chlapi zůstávají doma a dávají novému přírustku do rodiny (Hanzlíkovi) rady do života. Bezchybné.

Gekidžóban Hagane no renkindžucuši: Šambala o juku mono (2005)

Film navazuje na seriál v podstatě v tom místě, kde seirál skončil. Opět skvělá záležitost, byť oproti seriálu nepatrně ztrácí, a to hlavně na začátku. Ovšem jinak disponuje stejnou atmosférou a pro ty, kdo viděli seriál - prakticky povinnost.

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Úžasná záležitost, kterou jsem dlouoho neprávem míjela, ale když už jsem se k ní konečně dostala, přirazila mě k bedně na dva dny čistého času a odmítla pustit dokud nedojely poslední titulky. Jsem nadšená, natěšená na avizovanou novou řadu a už přemýšlím, kde zas vyšetřím dva dny času, abych se mohla nechat vtáhnout do světa alchymistů.