• Krátkometrážní
  • Experimentální

Americký ninja 2: Konfrontace (1987)

Pecka film z 80.tých let. Video kazetu jsem shlédl snad 100x. Dnešni předabovaná verze z NOVY nic moc.

Vítejte zpět, pane McDonalde (1997)

Celou dobu mi snímek přišel jako průměrný film s lehkými prvky komedie, postupně snímek nabírá na obrátkách a zátáhne člověka do děje. Příběh se odehrává v rádiu, kdy byl vybrán scénář ze soutěže a připravuje se na půlnoční live vysílání. 70%

Z úst do úst (2005)

Radši furt brát, než se dát k sektářům SPARK. :) 70%

Mléčná dráha (2007)

Perfektní příklad dokonalé kompozice.Velmi orginální pomalý film, který fanoušci prciček a podobných kravin asi nerozchodili.Pro milovníky ambientu povinnost. Po prvních minutách jsem si říkal, že 80 minut bude těžko zkousnutelných, nakonec to bylo tak akorát. :) Škoda, že jsem to neviěl v kině, ale doma. 90%

Red Road (2006)

Strašně pomalý, syrový snímek z předměstí Glasgow, který nemusí sednout všem. Příběh se pomalu rozkrývá a je prostě ze života. Hlavně se mi líbila pomalá a zvláští kamera, se kterou jsou zajímavě natočené ulice města. 60%

Drsňák (2006)

Snímek, který určitě stojí za shlédnutí. Výborně natočený, má spád a nenudí. Děj se odehrává v Berlíně, kdy 15letého chlapce s 30ti letou matkou vyhodí zazobaný otec. Stěhují se z milionářské čtvtě do chudší, Michael jde do nové školy a klasický příběh může začít. 55%

Kimssi pyoryugi (2009)

Jeden z nej. filmů ,který jsem kdy viděl. Vše už bylo napsáno. 95%

Tou wen zi D (2005)

Tuningáře a filmy s tim spojené vůbec nemusím. Jednou mi stačila sra.ka Fast and the Furious a od té doby jsem podobný film neviděl. Ale toto bylo dobré. Tofák alkoholik.Syn, který přejíždí horu za neuvěřitelné časy, aby doručil tofu. Závody a sem tam dobrá chlama. Krom některých klišových romantických scén, výborná, tak trochu realistická podívaná. 70%

Transamerika (2005)

Po dlouhé době americký film, který nenudil.Perfektní transmovie. 90%

Strach a chvění (2003)

Hodně suchá komedie, zasmál jsem se jen jednou. :( Ale jinak hodně zvláštní, pomalý film odehravající se převážně v kancelářích 44. patra nadnárodní společnosti YUMIMOTO.Hlavní představitelka furt sleduje svojí nadřízenou, a po chvilce začnou spolu soupeřit. 50%