• Krátkometrážní
  • Experimentální

Happî furaito (2008)

Supr snímek z netradičního prosředí. Fajně zachycen jeden den z letiště. Kdo čeká nějakou uchylnou německou komedii, tak ten se nedočká. 85%

Landův lektvar lásky (2009) (TV film)

Hodnotit dokument nemá cenu, jelikož jsem nějak nepobral o co tam šlo. Landa = levitující vlastenecky sektář (že je nacionální magor se ví už přes 20let a do teď se nic nezměnilo). Ti 2 šašci z toho divadla, to fakt jako nevim co to bylo, jeden co si hraje na intelektuála a jedinné co z něho vypadlo, asi tak 2 krabky cigaret co vykouříl za ty 2 minuty slávy v TV a když promluvil vypadlo z něho nějaké nelogické inteligentní hovno a tom druhém tupci némá cenu ani mluvit. Takových exotů bylo v dokumentu víc ( zájezd z Ivančič ( krom 2 bab), lidí z města, kamáradi z divadla....) ,ale nevíc to završila borka co si chtěla zahrát na chytrou a blábolila o runách, když tomu vůbec nerozuměla. Tak vypadá český národ = odpad! Jedinní normálni byli studenti JAMU a O.S.

Ledová smrt (2006)

Po Skjultu a Villmarku velké zklamání. Obyčejný "horror" jednoho opuštěného hotelu v horách, kdy parta snowboraďáčku si vyjela na výlet. Film má takřka nulovou atmosféru, je pomalý a nudný až až. Ubohý děj, špatné herecké výkony a hudba jak z armagedonu (krom zavěrečných titulků, kdy nám zahrajou na zlepšní náladý Turbonegro) dělají snímek takovým jaká je. :( Škoda škoda. Druhý díl si rozhodně zítra nepustím. Ze stejného žánru bych doboručil určitě: IN 3 TAGEB BIST DU TOT prví i druhý díl. Trošku bych tu pochválil kameru, ale hotel moc nevypadal, že by byl přes 30 let stárý a opuštěný.Jinak hodně souhlas s Červeňákem. Toto je tak max. 40%

Podzemka (1985)

Docela fajn snimek z podzemí, který rozhodně stojí za shlednutí. Kdysi podzemí nebylo tak hlídané jak dnes, a podle mě se tam děly zajimavé věci. :( Dějově slabší, ale o to víc zabavnější a k tomu ještě supr jazz-funky hudba 80. let. 70%

Andělé slunce (2006)

Vykoupit dítě od rodičů, prodat je bordelu, znásilňovat je tam a někdy i zabít. Pěkný hnus v té Brazílii,ale tak to tam asi chodí a podle mě nejom tam. Film je výborně natočen a zahrán. 85%

Sairen (2006)

Pointa docela fajn. Ale film byl zcela bez atmosféry a byl hodně divně natočen. Velice nudné záběry s obyčejnou kompozicí, divné barvy, asi 5 minut blikající scéna v domě mě moc neuchvátila. max. 40%

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Krupka Jíří ten byl borec. :)