• Krátkometrážní
  • Experimentální

Transamerika (2005)

Po dlouhé době americký film, který nenudil.Perfektní transmovie. 90%

Strach a chvění (2003)

Hodně suchá komedie, zasmál jsem se jen jednou. :( Ale jinak hodně zvláštní, pomalý film odehravající se převážně v kancelářích 44. patra nadnárodní společnosti YUMIMOTO.Hlavní představitelka furt sleduje svojí nadřízenou, a po chvilce začnou spolu soupeřit. 50%

Syupomaeniottdeon sanai (2008)

skvělý námět, perfektně natočeno. film má dobrý spád a nenudí, konec je krapet delší,ale k tomu ději to patří. 90%

Tsuburekakatta migime no tame ni (1969)

Moje první setkání s Matsumotem. Hodně zajímavý experiment. Obrazovka je rozdělena do dvou částí.V každém probíhá jiný děj: taneční zabava, protesty, obrazy ....... za doprovodu různé hudby a zvuků.Přislo mi to , jako by autor chtěl poukázat na 2 rozdílné typy člověka. Jeden nezajimající se o nic než o zábavu na druhé straně lídi, kteří něco dělají, aby se měli lépe.

Tanpopo (1985)

Pecka. Novodobý komediální spagetti western o nudlích.Až na tu sekanost absolutni chlama. 95%

Waterboys (2001)

Není to můj styl, ale bavil jsem se u toho slušně. Partička šprtů se dá na synchronyzované plavaní. 75%

Donggabnaegi kwaoihagi (2003)

Můj druhý film s herečkou Ha-neul Kim a musím říct , že jsem se opět vůbec nenudil.Herecké výkony jsou prostě supr. Takového spratka bych doučovat nechtěl. :) Už se těším na další film. 80%

Krajina přílivu (2005)

Vizuálně,kamerou a trošku i příběhem dobry film. Ale z velké části nuda :( 40%

Zabijačka (1981) (TV film)

pro vegetariány mastné psycho.