BloodRayne 2: Vykoupení (2007)

Další ukázkázkový filmový výkvět Uweho amatérismu. V první řadě stojí za zmínku, že sledování Uweho kinematografických dítek se stává s jeho rozrůstajícím se porfoliem čím dál menším utrpením. Ovšem v tomto případě je utrpení stále dostatečné. Ať už se jedná o roztřesenou kameru z Tesca, drženou v ruce 80ti letého staříka po mrtvici, bezduchý děj, neutuchající nudu přerývanou náznaky akce, která ovšem stále nepříchází, nebo absolutní zpitvoření herní předlohy, načemž je nejvíce zarážející, že Uwe ani není schopný udržet se v mezích své vlastní přetvořené mytologie. A tak milovníci hry mohou zapomenout na krvavá jatka ve stylu Bloodrayne a mohou se těšit na úmornou špínu ve stylu Bollrayne.

Pařba ve Vegas (2009)

Příběh o pařbě, kterou by snad každej chlap chtěl aspoň jednou za život zažít. Velice humorná komedie, kde se hlavní hrdinové snaží zjistit, co že se to vlastně minulou noc událo, a kde je asi jejich zmizelí kamarád. Pátrání po událostech minulé noci odkrývá bizardní útržky šílené pařby. Lepší neprozrazovat nic konkrétního, protože tohle je opravdu úlet.

Terminator Salvation (2009)

No pres vsechny narky a fnukani, co jsem si zde precetl jsem se na film vydal a byl jsem potesen. Do jake miry jsou ve filmu pouzity odkazy z predchozich filmu nevim, a ani me to nezajima. Podstatne pro me bylo to, ze McG velmi obstojne vystihl jakousi beznadej boje proti strojum. To co zde bylo nazyvano vycpavanim volnych mist akci, ve skutecnosti pouze dokreslovalo neustalou valecnou vravu. Kdyz jsou stroje vsudypritomne a vyhledavaji cokoliv ziveho, co by mohli zabit, je pomerne logicke, ze na paloucku u reky se nebude odehravat sladoucke tokani zamilovaneho paru, ale poradna krvelacna rez. Byl jsem tedy vcelku spokojen. Co jsem cekal, to jsem dostal :)

Generation Kill (2008) (seriál)

Seriál, ve kterém v žádném případě nejde o bezduchou akci ala Steven Sekal. Tento seriál je takřka dokonalou sondou do hlubin US Army. Neukazuje armádu jako soubor dokonalích strojů na zabíjení, ale naopak se všemi jejími neduhy od neschopného velení, až po problémy se zásobováním a utváří tak konečně reálný obraz na filmy proslulou americkou armádu. Neskutečné glosy vojáků a mě osobně příjemné vojenské prostředí zachycené očima reportéra Evana Wrighta, to vše katapultuje tento seriál mezi nejlepší nejen současné doby.

Ztracený ostrov (2009)

Ze začátku jsem si myslel, že to nebude zlí. Právě takovýto typ hororu mi chyběl. Horší ale bylo, když přišlo na věc. V několika minutách byli všichni až na hlavní hrdinku mrtví a začla plejáda do očí bijících nesmyslů typu "Hele já jsem ale slepá příšerka..........a už nejsem, až tě chytim tak tě snim." Chování příšer bylo vůbec nějaký pošahaný. Chvíli běhají jako člověk, pak jak šelma, pak se svíjí jak slípka, která se chystá sezobnout žížalu. Mno, nebylo to až tak nekoukatelný béčko, ale znovu to už vážně vidět nemusím. Dvě hvězdy za povedené masky a pěknou hlavné hrdinku. To LIVINGDEAD: Tvuj názor o hodnocení zde na CSFD asi vyplívá z toho, co považuješ za dobré filmy viz. tvé hodnocení War of the Worlds 2: The Next Wave xD.

Boogeyman 2 (2007)

Slabší průměr. Jedničku jsem neviděl, ale pokud je opravdu horší, pak se po ní ani schánět nebudu. Přecejenom mi furt k dobrému hororu nestačí pouze krev, střeva a pár červů pasousích se na živém člověku, ale koukat se na to dalo.

Hancock (2008)

První polovina filmu byla výborná. Jak kdyby jste nakombinovali Dr. House se Supermanem. Plno vtipných hlášek, přímo Housovská lhostejnost k lidem. To jsem se ještě královsky bavil, ALE..... Všechno dobré jednou skončí, což se v tomhle filmu stalo, ale ne tak jak by mělo. Kdyby film v polovině skončil, odcházeli by jste se stejným pocitem nedotaženosti jako u celého filmu, ale i tak by jste odcházeli s relativně dobrou náladou. Film ale pokračoval, a vtip nahradila nuda a vykrádání známých nápadů. Škoda, protože zpočátku to vážně byla zábava.

Určitě, možná (2008)

Byl jsem teda docela zklamanej, když jsem zjistil, že se o komedii nejedná ani v nejmenším a to ani náznakem. Na druhou stranu i přesto že romantické drámy nesnáším, docela jsem se u tohohle filmu bavil. Během filmu jsem rozvíjel teorii za teorií, kdo ta neznámá asi bude, načež byla má aktuální teorie vždy rozmetána, a byl jsem držen ve stálé nejistotě ohledně věcí budoucích. Faktem zůstává, že tento film mě asi k žánru romantika nepřivede, ale velice příjemně mě překvapil.

Válka světů 2: Další vlna (2008) odpad!

Tak tohle bylo moc. Nechutný efekty, herecký výkony jak ze školní besídky, děj se rovnal nule a jedinej důvod proč jsem viděl tuhle sračku asi až do půlky bylo to, že jsem se docela bavil při sledování toho cirkusu na kolečkách. Stejně jako by člověk měl vidět ty nejlepší filmy a mohl si říct, tak takhle vypadá dobrej film, tak by měl vidět i takovouhle zhůvěřilost, aby si mohl říct, tak tohle je ješte furt film.

Invaze (2007)

Přemýšleli jste někdy, jak by vypadal seriál Invaze, kdy ho někdo natočil do podoby filmu dlouhého 93 minut. Vypadal by přesně jako tohle dílo, které se shodou náhod jmenuje také Invaze. Šablonovitý opis seriálu, kde byli pouze lehce pozměněny okolnosti jako, nespadnou z nebe ufouni, ale jenom raketoplán NASA s ufovirem. Jinak se jedná v podstatě o to samé. Sci-fi dobré, horor slabota, thriller ani omylem. Pokud se vám ovšem líbil seriál, doporučuji i film.