Iron Man (2008)

Za předpokladu, že toto je pouze úvod do druhého dílu, byl film dle mého názoru dobrý. Ovšem sám o sobě, byl začátek příliš pozvolný, a ironmanovské akce bylo minimum. Víc jak polovinu filmu se čekalo na to, až Stark konečně vyrobí oblek Ironmana a pak už se stihly všehovšudy pouze dvě slabší akce, ale i tak to nebylo špatné.

Kill Bill 2 (2004)

Pokračování superslavného braku. Co Uma nestihla zabít v prvním díle, dožene v druhém. Opět bez příběhu, který je pouze simulován záblesky z minulosti. Původně jsem dal odpad, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Myslim, že druhý díl si zaslouží hvezdičku, protože Bill je konečně mrtvý a utrpení myslícího diváka je u konce. JIŽ NIKDY VÍC. TŘIKRÁT HURÁ.

Kill Bill (2003) odpad!

Nepochopim jak se tenhle brak může někomu líbit. Hodnocení odpad je možná trochu silné, ale já chovám k tomuto filmu absolutní averzi. O co tu jde? Tarantino se prostě nudil, a tak z dlouhé chvíle a kokainového opojení sesmolil tohle. Úžasná Uma Thurman zde jako bývalí zabiják vyráží za pomstou bývalím spolupracovníkům, kteří se jí pokusily zabít. Opravdu geniální námět, je obohacen velkým množstvím akčních scén. Dokonce je vidět tvrdý dohled nejrůznějších konzultantů, kdy Uma drží katanu jak prase kost, vzápětí na ní nabodne týpka, zvedne ho na ní do vzduchu a zahodí ho do kašny. Následuje stylové ocáknutí krve a jatka mohou začít. Je zde i vidět že Uma má dobré breakdancové základy, protože ke konci rozjela výborný break nakombinovaný se sekáním nohou.No a samozřejmě nezapomenutelné hlášky typu "Jmenuju se Buck a přišel jsem na fuck". Každý správný americký konzument také ocení, že z useknutých hlav cáká několik minut krev jak ze sprchového kouta. Smutné je, že nejkrvavější scény jsou podávány v černobílém provedení, ne však proto, jak bylo avizováno, aby film nebyl tak morbidní, ale proto, aby se ušetřilo. V černobílém provedení pak z useknutých končetin stříká prostě voda. Geniální dílo, které se vám každou vteřinou snaží dokázat, že režisér si z vás dělá pouze srandu. Jinak souhlasím s Limou. Taky jsem nemohl odtrhnout oči od obrazovky, ale asi to bylo z trochu jiného důvodu. Film určitě může mít cosi uměleckého do sebe, ale jak to člověk může ve filmu hledat potom, co prožije tak otřesných 111 minut.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005) odpad!

Zhlédnutí tohoto filmu mě na dobré tři roky odradilo od sledování žánru fantasy. Po prvních deseti minutách jsem se nudil, po dalších deseti jsem se cítil trapně, kvůli ufňukaným dětem, které byly shodou náhod hlavními hrdiny, a po dalších deseti minutách už ve mě převažovala čirá nenávist k hlavním hrdinům i filmu samotnému. Tento film hrubě nedoporučuji divákům starším 14 let a i to už je možná moc.

Kameňák 3 (2005)

Tak jsme se konečně dočkali pokračování zvratku zvaného Kameňák. Vřele doporučuji všem bulemičkám, které mají problém vyvolat si zvracení. Zde kýženého efektu dosáhnete rychle a se stoprocentní zárukou.

Kameňák 2 (2004)

No to snad ne. Film, který je postaven na odříkávání těch nejtrapnějších a nejstarších českých vtipů. Film plný klišé a opakujících se vtipů, čímž se asi Troška pokoušel dodat vyčáchlým vtipům na vtipnosti. Pravdou je, ač se za to stydím, že jsem se asi dvakrát zasmál.

Kameňák (2003)

Co dodat. Hulení marihuany začalo být populární i v českém šoubiznysu. Bohužel se však Troška a jiní spotřebitelé této léčivé byliny nedočtou na obalech, že po požití se mohou některé objekty zdát vtipnější než doopravdy jsou. A jak dokazuje plakát, Troška se s hulenim nešetřil, což vedlo k tomuto veledílku.