Star Trek (2009)

očekávám to nej jelikož star trek mám hodně rád, jen by mě zajímalo, jak to že tolik lidí to už vidělo když premiéra je až ve čtvrtek. Tak jsem to viděl a mám k tomu jen dvě slova jíííííííííííííííííííííííííízda UFFFFF. Maximální spokojenost.

Stmívání (2008)

Nuda a nuda a nuda. Plytké dialogy, krásní američtí lidé(chacha). Jen snad ta myšlenka.

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Jojo tohle je prostě nádhera, hezká pohádka, normální lidé a bohatý děj. Už se těším až to pustím klukovi.

Kurýr 3 (2008)

Docela svižnej film, co mi vadilo nejvíc tak ta předvídavost děje. Prostě člověk ví co se stane záhy a hlavně jak to dopadne. Dostat dvoutunové audi pomocí dvou pytlů ven a ještě jej nastartovat tak tohle auto teda chci.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

První hellák mně překvapil spádem, což se dá říci u druhého. Ale zase tu máme neřesti druhých dílů. Myslíl tím rozebírání problémů hlavních hrdinů do hloubky, jsou to furt ty samé plky. A na můj vkus moc fantasy.

Stvoření světa (1957)

Jestli to takhle bylo, pak to beru. A dabing škoda že není víc hvězdiček.

Město Ember (2008)

Tak jsem se zase jednou spletl, knížka dobrá i trailer byl dost dobrej proto dvě hvězdičky. Jinak ale nuda nuda. Něco se stalo, něco se ztratilo, něco nás může zachránit. Chudák autor.

10 000 př. n. l. (2008)

Film má sice svižné tempo a efekty jsou krásné ale chybí mu jiskra. Em. tu koketuje s minulostí samotných pyramid a to se mi na filmu líbilo nejvíc. Jinak je z filmu samotného vidět, že penězi se tu rozhodně nešetřilo což je také dobře, ale přes to všechno ta jiskra ta jiskra ale aspoň z ní nevzejde plamen.

Americký gangster (2007)

genstři, už to slovo člověka fascinujea jěště navíc chladnokrevný to už je ale síla a naproti tomu nezkorumpovanej polda, asi jeden z mála, to spojení je nádherný a očekávání se naplnilo, aneb slovy jedné české kapely...NÁM VLÁDNE KRÁL KTERÝ MÁ JMÉNO HEROIN

Úhel pohledu (2008)

Dobrá myšlenka, vynikající kamera, báječný Forest, dobrý Dennis, ale ten KONEC je na slovo od Z. Film mně krásně vtáhnul do děje a držel v napětí ale počase jsem začal tušit, že konec bude nádherný nebo komerční a happy a to je obrovské mínus tohoto filmu, hlavně ten odkaz na hrdinu mně dožral asi americká podpora vojákům v Iráku,náš prezident prostě přežije všechno. Velká škoda jinak dobře natočenému snímku.