Noc úplňku (2006)

Film plný mysticky éterických obrazů, naivně sentimentálních emocí, zajímavých bojových scén a povedených triků. Západního diváka s trošku jinou hranicí citlivosti neoslní, ale zaujme určitě.

Ve jménu krále (2007)

Nenáviďte si Bolla jak je libo, ale musíte přiznat, že na tohle se dalo docela slušně koukat. Když pominu zoufalé masky Krugů nebo jak se ty potvory nazývaly, tak jde o vizuálně docela dobře zvládnutou fantasy, které nabízí velmi slušné obsazení a dobré akční sekvence. Není to propadák, je to jen tuctový film, ale to je na Bolla velký úspěch :D

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Bojové scény jsou slabší a jsou v menší frekvenci, ale na druhé straně vtípky jsou pořád úsměvné, "pěvecká" vystupené obou hlavních protagonistů pobaví a exteriéry Paříže mají hodně do sebe. Kvalitativní propad oproti jedničce a dvojce není tak výrazný, jak jsem se podle některýc´h zdejších komentářů bál. 70 %

Tohle je Sparta! (2008)

Velký biják a Velký doják mě zklamaly, ale Meet The Spartans na tom nejsou tak špatně. Kdyby se ubralo na tělesných tekutinách a přidalo na slovním humoru, tak by to filmu vůbec neuškodilo. Ale na druhou stranu, alespoň víme, jaké je tajemství vyrýsovaného břišního svalstva :)).

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Trošku moralizující, ale zábavná komedie, která sice není nacpaná po okraj gagy, ale vtipné momenty dávkuje docela pravidelně.

Příšerná tchyně (2005)

Docela vtipné, minimum trapností, docela jsem se pobavil, lehký nadprůměr na nedělní unavené odpoledne.

Krvavá hostina (2005)

Lekl jsem se dvakrát, smál jsem se takřka neustále.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

S tímto obsazením se dalo dělat mnohem více. Alespoň co se soubojů týče. Ale jinak se filmu nedá upřít atmosféra.

Transformers (2007)

Přehlídka dechberoucích akčních scén díky nimž za moment zapomenete na jako roztomile naivní příběh film má. Navíc tu máme plno skvělých hlášek, povedený humor, dobrou hudbu a sympatické obsazení. Asi zase vyhrabu svůj transformers požární vůz ze skříně a budu si hrát.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Nečekal jsem od filmu více než krvavé souboje mezi Predátorem a Vetřelci. Dostalo se mi jich dost, ale většina z nich je tak nepřehledná, že člověk netuší, na co vlastně kouká.