Dokonalý trik (2006)

Hmm tak čo povedať? Tento film som zháňal pomerne dlho, veď kto by nechcel vidiet Balea s Jackamom vo filme, ktorý Nolan režíruje ? Film mal naozaj dobrý scenár s kopou nečakaných udalostí, ktoré má stále prekvapovali až do konca, výborne bolo taktiež vedľajšie obsadenie. Stále stupňujúce napätie s neobvyklým koncom urobilo z tohoto filmu fakt dokonalý film !!!

Pátek třináctého (2009)

No až na tie dobré baby to bola nuda,nuda a ešte raz nuda. Takýto tzv. horor už sme videli strašne veľa krát, predvídateľné situácie pri ktorých hneď vieme kto zomrie. Niečo takéto by som ohodnotil lepšie keby je to natočené v 80. rokoch, ale nie dnes. A ten dej -chlapík vie, že okolo domu sa pohybuje nebezpečný maniak s mačetou, a on si v pohode vyjde von do kôlne, ja si myslím že to je až primitívne blbé ! A ten koniec- hrôza !!!

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Film sa mi celkovo veľmi páčil. Začiatok bol slušný,no potom sa to trocha začalo meniť na takú tínedžerskú komédiu. Mne osobne to nevadí,fakt tam bolo dosť veľa scén pri ktorých som sa pousmial,no ale na druhej strane som čakal viac temných scén,lebo ako vieme už od trojky sú Potterovky stále temnejšie,človek by už od 6. dielu očakával, že to bude thriller.A ten názov mohli zakomponovať do filmu aj lepšie,neviem aké to bolo v knihe, pretože tú som nečítal, ale pripadalo mi to dosť divné, že sa film volá Poloviční princ,a skoro nič sa tam o ňom nehovorí, pár scén s jeho knihou a nakoniec rýchle odhalenie, že kto to vlastne je. Po počítačovej stránke fakt zmáknutý film !!!

Quantum of Solace (2008)

Akcia, akcia a ešte raz akcia. Toto by sa dalo povedať o najnovšom Bondovi. Nový Bond nám ukázal novú tvár, celý film je poháňaný pomstou aj keď to nedáva najavo. Bond zabíja čo mu príde pod ruku, a to z neho robí vraždiaci stroj. Je to výborní pokračovanie na Casino Royale, s novými krásnymi Bond dievčatami, na čele s Olgou Kurylenko. Bond sa konečne zmenil v agenta ktorého poznáme zo starých Bondoviek.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Westerny som nikdy príliš nemusel,no ale našlo sa vždy pár výnimiek a jednou je aj tento film. Začiatok bol pre mňa trocha nudnejší ale postupne to dostávalo grády. Crowe spolu Baleom podali ako obyčajne poklonu-hodné výkony. Fakt super spravená westernovka zo všetkým čo má mat. Mňa osobne sklamal iba ten koniec kde Balea zabijú(on mal prežiť), preto 4* a nie 5* !

Temný rytíř (2008)

No tak niečo podobného ani neviem či som niekedy videl. Toto je úplna pecka nad peckami. Úprimná poklona ľuďom ktorý dokázali vymyslieť niečo takéto. Film som prvý krát videl v kine a bol som nadmierne ohúrený,,po skončení som asi 5 min sedel v kine a hovoril si ,,už to skončilo ? .Je to nezvyčajne na taký dlhý film,, že Vás ani na minútu nebude nudiť. Vynikajúce akčné scény vylepšuje skvély soudtrack Molossus bez ktorého sa neobišla takmer žiadna poriadna akcia a geniálny výkon Heatha Ledgera . Jeho výkon urobil z tohto filmu nezabudnuteľné šialenstvo. Samozrejme nemôžem zabudnúť na úctihodné herecké výkony Chrisiana Balea, či Aarona Eckharta čo by Two-face. Obrovská strata sa stala keď Heath Ledger zomrel. Podľa mňa sa už nenájde žiadny lepší Joker. The Dark Knight je dva krát lepší než Batman begins a dúfam, že ďalší Batman bude aspoň s polovici taký geniálny ako je práve tento !!!

Zákon ulice (2007)

Tak táto Seagalovka ma príjemne prekvapila. V poslednom čase Seagal točil také blbosti no v tomto filme ako keby sa vrátil k svojim koreňom. Tvrdý nekompromisný boj urobil z tohtot filmu fakt slušný akčák. Len trocha mi pripadalo blbé, že tam všetkých pozabíjal a a vodcu nechal žiť,,,čudné :-) !!!

Poslední mise (2004)

Ja osobne mám Seagala celkom rád. teraz to s ním ide dolu vodou ale možno sa ešte pozbiera. Tento je podľa mňa jeden z jeho najhorších vôbec sa mi to nepáčilo, chýbalo tam jeho klasické aikydo,a vykrúcanie rúk !!!

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Strašne som sa tešil na tento film, keď som si predstavil, že môj detský hrdina sa vracia som bol udivený, že v jeho veku a ide ešte točiť niečo takéto. začiatok bol trocha nudný no postupne to dostávalo grády, až do fínalnej scény ktorá je riadne nabitá. To bolo,, sledovať ako Sly bije celú armádu len tak. tento film má u mňa dva mínusy, prvý, chýba tu Richard Greena, rambov najlepší kamarát. Druhý mínus bol ten, že film je dosť krátky !!!

Sedm dní (1998) (seriál)

Ďalší seriál, ktorý sa mi veľmi páčil. Také zaujímavé sci-fi v ktorom sa objavovali sem tam aj mimozemštaňia.