Šakal (1997)

Celkom pohodový thriller v podaní dvoch hereckých hviezd. Willisovi nesedia príliš záporné úlohy ale v tomto filme to zvládol. Slušné naháňačky a jedna suprová všetko kosiaca sa zbraň :) !!!

Ostrov (2005)

Tak tento film ma až príliš prekvapil. Keď som prvý raz uvidel trailer myslel som, že to bude nejaká trapošina. V tom traileri nebola žiadna akcia nič tam nezachytili. No keď som pozeral film som bol ohromený tými akciami. Začiatok bol nudný ale potom to dostalo riadne grády. Darmo Michael Bay opäť zabodoval v tomto akčnom sci-fi filme !!!

Total Recall (1990)

Arnolda stvoril ten hore určite pre toto. Akčný film, v ktorom akcia nekončí ani na koniec, Arny má vymazanú pamäť, vy bavuje si iba nejaké spomienky vidá sa na Mars a zabije každého kto mu skríži cestu proste Arnoldovka !!!

Cliffhanger (1993)

Ďalšia Stalloneho akčná pecka. tento film mám veľmi rád. Spraviť zo Slya horolezca bol celkom dobrý ťah. tento film som videl veľa krát no stále sa na to rád pozriem, ešte stále má to nenudí.

Univerzální voják (1992)

Ďalší Van Dammov film, ktorý patrí medzi tie úspešnejšie. Van Damme vs. Dolph Lundgren je perfektná kombinácia, plná skvelých bitiek a najmä tej záverečnej, tá je fakt bomba. Jean Claude v tomto filme ukazuje, že nie je iba béčkovy herec ako si to o ňom každý myslí. Má niečo do seba,,, len treba nájsť ten správny film !!!

New Police Story (2004)

Jackie Chan sa vracia. AJ takto by sa mohlo nazvať návrat Jackieho k jeho najlepším filmom Police story. Nový príbeh ma prekvapil. Bol to fakt nadupaný film plný akcie, ktorá skončila až na koniec, je to podľa mňa najlepšia časť zo všetkých. Veľmi dúfam, že Jackie natočí ešte nejaké to pokračovanie !!!

Rambo III (1988)

Opäť Rambo proti rusom ako v dvojke. Nadupaný film plný výbuchov v ktorom rambo ukáže svoje veĺké srdce,pozabíja celu rusku armádu aby oslobodil svojho veliteľa,ktorý je zároveň jeho najlepším kamošom.

Rambo II (1985)

Táto časť by som povedal, že je lepšia ako jednička,je tu oveľa viac akcie, len trocha to prehnali tým že rambo jedným zásobíikom postrieľal aj 30 vojakov,ale čo už.

Rambo: První krev (1982)

Stará dobrá akčná klasika z 80. rokov. Veľmi dobrá hudba a posledný soundtrack je naj. Je to dobrý začiatok série filmov o veteránovi Rambovi.

Cyborg (1989)

Ja osobne si myslím, že tento film je asi tak na 5 mieste Van Dammových najlepších filmov. hodnotenie má trocha zarazilo myslel som že bude mať o čosi viac. Vo filme je veľa dobrých bitiek. Koniec bol fakt namakaný, finálna bitka bola fakt super a to si myslím, že by povedal každý kto ten film videl !!!