Manifest (2018) (seriál)

Co si budem, kdyby v seriálu nebyl Josh Dallas, možná bych ho nedokoukala, zvlášť po tom, co se z toho stala náboženská fantasy :D Ale vlastně to nebylo špatné a konec se mi celkem líbil.

Argylle: Tajný agent (2024)

Dostala jsem, co jsem čekala, špionážní komedii. Musím říct, že jsem se většinu času bavila, ale přece jen by to sneslo kratší stopáž, některé ty bitky byly moc dlouhé, až to bylo směšné. Ústřední dvojice mi sedla a k sobě taky. Většinu hlavních zvratů jsem uhodla dlouho dopředu, ale to mi na zážitku neubralo.

Good bye, Lenin! (2003)

Komedie to tedy moc není, bylo to spíš takové milé a chvílemi hodně smutné a nostalgické. Výkon Daniela Brühla jsem si užila, stejně jako kulisy Berlína.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Hodně se mi líbila už jednička, a dvojka byla stejně skvělá. Chvílema jsem si musela připomínat, že je to pohádka a že to tedy skončí určitým způsobem, tak to připomínalo napínavý fantasy film. Ani mi nevadila délka, nebyla tam hluchá místa. Za jediné mínus považuju naprosto trapné fórky těch jejich strážců.

Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022) (seriál)

Škoda, že je toho tak málo! Animace jako z Clone Wars byla rozhodně bonus, ale i tak by tyto krátké příběhy měly úspěch. Ocenila jsem cestu hraběte Dooku k temné straně síly a další náhled do života Ahsoky.

The Control Room (2022) (seriál)

Bylo to napínavé, o tom žádná, konec obsahoval zvrat, který jsem nečekala, i když některé věci jsem tušila. Iain by jako vždy naprosto fenomenální, kdyby tam nebyl, minisérie by nebyla zdaleka tak dobrá. Chvílema jsem se dost ztrácela, ale nakonec to bylo vysvětleno docela dobře. Musím ale říct, že podle synopse (kterou jsem sama napsala podle dostupných informací v době, kdy to ještě nebylo odvysílané) jsem čekala něco trochu jiného, víc krimi, míň vztahů.

Hawkeye (2021) (seriál)

Jednoznačně nejlepší Marvel seriál tohoto roku, a to hlavně díky velmi silnému castu a zajímavému příběhu.

Vánoční hrad (2021)

Ještě že se neřídím hodnocením z čsfd. Na mě tento film působil moc příjemně, jako správný vánoční film, bylo tam vše, co mám ráda, Skotsko, enemies to lovers, romantika jako prase....a hlavně to bylo fakt vtipné. Cary Elwes je boží.

Loki (2021) (seriál)

Mě to bavilo, protože Tom Hiddleston se pro roli Lokiho prostě narodil a jen vidět, jak si tu roli užívá, stálo za to. Příběh nebyl z nejúžasnějších, ale humor a další postavy. hlavně Owen Wilson jako Mobius, mi to vynahradily. Co se týče příběhu se Sylvie, jsem asi nezaujatá, ale byla mi celkem sympatická. Každopádně jsem fakt zvědavá, co bude navazovat na finále seriálu.

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Musím se přiznat, že pokračování mám asi radši než jedničku. Písničky mi přijdou svěžejší, lépe nazpívané, obsazení je spot-on, co se týče podobnosti s původními herci, a příběh je prostě celkově zajímavější.