V (2009) (seriál)

Bravo!

Moje krásná čarodějka (2005)

Mně se to líbilo, moc. Mělo to vtip a šmrnc a Nicole Kidman to hrála báječně (ale to je u ní normální :)). Výhoda byla námět, a tak jsem pořád očekával, jaké další kouzlo Isabela vyvede a jak to s ní nakonec dopadne.

Hotel pro psy (2009)

Moc hezký dětský film, s ohraným námětem ale dokonalým prodáním :) Vůbec jsem se nenudil, opravdu.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Tak tohle bylo moje setkání jak s Vetřelcem, tak s Predátorem, a byl jsem zklamaný. Nejdřív nevíte proč ty lidi vlastně lovej, a po hodině filmu se to dozvíte za minutu. A jestli jsem se u tohohle měl bát, tak nevím...Asi nejsem v pořádku. Ale věřím, že samostatné filmy jsou mnohem kvalitnější, neboť tohle je jen ždímačka peněz. Doufám...

Amélie z Montmartru (2001)

Tento film nám pustila profesorka francouzštiny, a já si ho ihned zamiloval. Na hodině jsme se na něj nedokoukali, ale já si ho ještě téhož dne obstaral a dokoukal. Je to krásný film, ve kterém se všechno děje pro něco. Bravo!

Noc v muzeu 2 (2009)

Více všeho! A já říkám, proč ne? Přibývají zajímavější situace, zajímavější postavy a zajímavější herci (Amy Adams). A ke všemu výborná hudba, a protože nakonci zazní jedna z mých nejoblíbenějších písniček, měl jsem z filmu krásný, pozitivní pocit. A tak to má být.

Posedlá (2009)

Podle mně skvělý thriller s ďábelskou Ali Later a překvapující Beyoncé. Nápadité scény a pocity bezmoci jsou perfektní. Do plného počtu mi ale stále něco chybí...

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Já myslím, že se to oproti českým Superstar o hodně zlepšilo! Je to mnohem zábávnější, barvitější a s novými nápady!

Růžový panter 2 (2009)

Inspektor Clouse se vrací ve výborném podání Steva Martina, aby vyřešil další případ ukradeného diamantu zvaného Růžový panter. Tentokrát k sobě dostává detektivy z dalších zemí, které lupič Tornádo také oloupil o národní pýchu. Společně tak pátrají po zloději, ale je jasné že s inspektorem Clouseem se pátrání nevyhne mediálním ostudám. V druhém díle sice ubylo neinteligentního humeru (který mi vůbec nevadí), zato ale přibilo více nevtipných (a také hluchých) míst. V oblasti humoru slabý odvar prvního dílu, a vůbec celé to je bohužel slabší než první díl.