Přání (2023)

Tak, tohle se opravdu nepovedlo. 50%

Aquaman a ztracené království (2023)

Režisér hororů nám natočil pokračování Aquaman a ztracené království .A jak to vlastně dopadlo ,no o dost slabší než první díl ,ten se mi líbil dalek více.Film je přepálený ,nedotažený.60%

Den díkůvzdání (2023)

Roth natočil celovečerák.Sice žádný masakr horor .Jenom vcelku slušný film.Obchodní centrum krvavá lázen.Za mě 60%

V letu (2024)

Nic moc čekal jsem od režiséra daleko více. 50%

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Režisér Francis Lawrence natočil prequel k hunger games .A po několikati natočených filmech , se mu konečně něco podařilo.Stopáž nevadila.Za mě 70%

Maestro (2023)

Režisér Cooper a jeho už druhý režijní kousek. A já si jenom říkám co to doháje bylo. Zrodila se hvězda natočil skvěle ale, tenhle film půl na půl  černobíle , barevně chápu ale, film mě nijak neuchvátil. Žadné oscarové ocenění  tenhle film si nezaslouží , jsou daleko lepší filmy. Jednou bohatě stačilo vidět , další shlédnutí už raději fakt nemusim vidět. 50%

Plán pro rodinu (2023)

Dobrá rodinná oddechová komedie s Wahlbergem.60%

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Čekal jsem od filmu víc. Snyder nám natočil koukatelný film. Možná jeho verze až časem vyjde bude lepší. Kde je ten Snyder co nám natočil takové pecky 300,Úsvit mrtvých,Watchmen.Za mě 60%

Marvels (2023)

A máme tady druhý díl Captain marvel a jak film dopadl .No velmi špatně .samá nuda ani Jackson film nezahrání.Propadák roku .50%

Leo (2023)

Tak, animák Leo se netflixu hodně povedl. Pěkné, svižné, zábavné. Animák má city a emoce. Film  pobaví děti i dospělé . Za mě 80%