Kick-Ass (2010)

Urcite jeden z najuletenejsich filmov poslednych par rokov .

Útěk z L.A. (1996)

Aj ked to vyzeralo skor ako remake , triky boli coolove a cele to bola perfektna zabava s nezabudnutelnymi momentmi .

Souboj Titánů (2010)

Nebol to vylozene zly ani nudny film ale bol pod moje ocakavania . Trailer ma asi nabudil viac ako mal a film mi nedal nic viac ako priemernu zabavu a viem ze druhe zhliadnutie a dokonca zhliadnutie pripadneho pokracovania z mojej strany nehrozi . Tymto to pre mna skoncilo

Zvláštní škola (2008) odpad!

Myslel som si ze priemerny herci vykuzlia aspon priemernu zabavu , no mylil som sa . Katastrofalny film

Survival of the Dead (2009)

Bol to zaujimavy a aj zabavny pokus o nieco nove , no horor to uz viacmenej nebol ale skor mi to pripadalo ako cierna komedia . A cele to posobilo dost rozpacito

Eurotrip (2004)

V skutku velmi zabavny film , ktory nenudi ani sekundu . A aj ked som sice Slovak , ta scena o nas bola zabavna , no najväcsia sranda na tom je ze celu scenu o Slovakoch natacali prave v PRAHE

Supernova (2000)

Ani sa mi nechce verit ze Coppola v tom ma prsty

Noc oživlých mrtvol (1968)

Vzdy som chcel vidiet tento film az sa ku mne na koniec dostal na dvd . No musim sa priznat ze mna tento skvost nejako velmi nechytil . Urcite to nieje zly film a nieje to v tom ze si neviem najst cestu k starym filmom - napr : zboznujem dokonale napinave Psycho 1960 , ale jednoducho Night of the living dead nieje pre mna nejako vynimocny

Souboj Titánů (1981)

V mojich ociach je ten film tak trochu rozdeleny na dve casti . Pacia sa mi klasicke fantasy ako aj tato pribehom nezaostava , no spracovanie je aj na danu dobu viac nez smiesne az trapne a to hlavne meni tento film v mojich ociach na nie moc dokonalu fantasy a tym padom nemozem dat väcsie hodnotenie

Podivní (2010)

Perfektna az dokonala prva polhodina . Keby film isiel v tom rozbehnutom tempe , mohol byt z Crazies skvely zimomriavkovy horor . Ale aj tak to je nadpriemer