Bastardi (2010) odpad!

Jako doopravdy? Doopravdy nemají Hemala s Přeučilem do čeho píchnout, že musí hrát v TOMHLE? Doopravdy musím pořád poslouchat Rytmuse pičovat? Doopravdy v Náchodě sedmáci vypadají jako 20letí namistrovaní usoplenci? I don´t think so. Nejhorší český "film", který jsem měl tu smůlu vidět. Radši stokrát Kameňák než tohle.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 1. (2012)

Kdo by to byl řekl, že Batman na stará kolena bude takový pořízek. Jako tohle byla komiksová lahůdka. Weller Batmana nadaboval naprosto bohovsky, tady by se Conroy moc nechytal. Takže ve výsledku jeden z nejlepších animáků a už chcu druhý díl.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (2013)

Brutalnější animák už asi nenajdete. Jako čekal jsem hodně, ale tohle je masakr. Komiks je opravdu skvělý a trochu sem se právě bál o tu brutalitu ale jako fakt je zachována. Epická bitva na konci je prostě boží. Tady je prostě všechno dokonalé. P.S. Batman alá Ironman je taky pěkně nadupaný.

Batmanův syn (2014)

Hodně pohodový animák. Sice slabší děj, ale za to se skvělým Deathstrokem a hlavně se super akcí. Už z prvních fajtů bylo jasné, že tady se digitální krví nešetřilo. Postavu Nightwinga můžu v čemkoliv, takže tady mě potěšilo i jeho pomrknutí po předchozí uniformě. Spokojenost a už se zas těším na další DC animák.

Batman vs. Red Hood (2010)

Jednoznačně nejdrsnější animované ztvárnění komiksu. Skvělá atmoška, převzatá z Nolanových Batmanů je to nejlepší, co film nabízí. Já se nenudil. Jen mě malinko sere to Batmanovo moralizování. Joker už měl být dávno tuhej.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Dobré. 3 roky jsem se těšil na souboj těchto velikánů, ale zatím musím říct, že očekávání nebyla plně naplněna. Veškeré své naděje vkládám do režisérské eRkové verze. Tam snad dojde k vysvětlení několika hloupých zjednodušení. Jinak nemůžu říct, že by mě ty 2 a půl hoďky nudily. Já se bavil, ale prostě drobnosti jako Batmanův neexistující smysl pro nezabíjení, zbytečná Wonder Woman a další drobnosti mi prostě ten zážitek lehce zkazili. 70%.

Batman začíná (2005)

aneb jak Nolan vyhrabal Batmana z bahna na vrchol komiksových hrdinů.

Bez soucitu (2010)

How many more are there? Approximately one billion. Já jsem dost spokojenej. Charile Wax jede na výlet do Paříže, aby si tam vyřídil osobní záležisti. Přitom, ale nadělá slušný bordel. Že Morrel akční scény točit umí, to ukázal už v Takenu, tady to jen potvrdil. Ve filmu se možná najde pár nudnějších scén, vše mi ale vynahradil Travolta, který hláškuje a s nikým a s ničím se nesere. Začátek je trochu vlažnější, ale když se to rozjede nejde tu akci zastavit. Čekal jsem jednoduchý děj, takže výsledek mě mile překvapil. Taky nakonci jsem věřil, že ji ukecá jak to bývá v dnešních filmech zvykem, ale naštěstí ne. Na co trailer navnadil, to film dostatečně splnil. Slušná jízda za 4*.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Nevím, kde se to v Radnorovy vzalo, ale klobouk dolů. Strašně krásně odvyprávěné 3 příběhy. Hudba uklidňující a přesně sem hodící se. Díky, a ještě prosím. Další takové story.

Bezva vejška (2006)

Vítejte v Americe, v zemi neomezených možnosti. Kde si prostý i debílek, může založit vlastní vysokou, jen díky dementnímu proslovu.