King Kong (2005)

Už od dětských let jsem měla pro King Konga slabost a proto mi tenhle film udělal radost a k tomu tam hrál můj oblíbený herec Adrien Brody..film mohl být lepší ale nezklamal mě

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

2 se mi líbila více než jednička..přišla mi vtipnější,zábavnější a i příběh byl mnohem zajímavější..nové postavy nebyly špatné ale k srdci mi nepřirostl ten ektoplazmák Krauss nebo jak se jmenoval..no prostě ten němčour..

Hledá se Nemo (2003)

jeden z mých nejoblíbenějších animáků..zajímavý příběh,nechybí tam dávka humoru,místy je to zase smutné...od začátku se Nema oblíbíte že mu až do konce filmu fandíte

V rytmu stepu (2007)

Žádně skvělé taneční kreace,špatné herecké výkony a hudba nic moc..Miluji tanec a musím říct že tancuji rozhodně lépe než herci v tomhle filmu...

Říše slunce (1987)

Christian Bale...už tehdy ukázal že je před ním velká budoucnost...jeden z nejlepších dětských výkonů co jsem kdy viděla

Sirotčinec (2007)

Dle mého názoru je to nejlepší mysteriózní horror za posledních pár let. Film měl po celou jeho dobu rychlý spád. Už na první pohled mě zaujaly počáteční titulky , kdy dětské ruce strhávaly červené plátno. Španělská produkce poslední dobou promítá velmi kvalitní snímky. Za zmínku stojí například Faunův labyrint. Sirotčinec se mi líbil už tím že je odlišný od ostatních hororů. Dokážete se bát i když tam nestříká žádná krev. Musím říct že Tomás(dítě s pytlem na hlavě) mi naháněl hrůzu, hlavně ve scéně v koupelně,. Ale co se mi na filmu nejvíc líbilo byl překvapivý konec, který bych opravdu nečekala.

Temný rytíř (2008)

Jednoznačně nejlepší film roku 2008..můžu na něj koukat několikrát denně

Sin City - město hříchu (2005)

tak tenhle film mě dostal..Perfektní provedení..dobré herecké obsazení..tentokrát se na Jessicu Albu dalo i koukat..většinou se tam kroutila takže se nějak herecky nemusela namáhat..nejvíc se mi líbila Velká tučná zabíjačka..Clive Owen jako Dwith byl výbornej..těším se na dvojku