Bílá vdova (2000)

nečekala jsem od toho to,co mi film dal..britský humor mi prostě sedl a přestože se o angličanech říká že jsou suchaři tak to není pravda..moje dříve nevtipná teta v anglii zhumorněla..Brenda Blethyn byla jako vždy výborná a v takové roli jsem si jí před tímto filmem nedokázala představit...film mě bavil od začátku dokonce,přestože je to obyčejný film a obyčejně ženě,tak člověka pobaví..a musím dodat že konec mě pobavil asi nejvíce

Otisk (2003)

jediné plusy na tomhle filmu je Franka Potente a zajímavý náměť,ale zde to končí....mohl to být dobrý film,ale bohužel se nepoved

Zodiac (2007)

Tenhle film se hodně liší od Verze která byla natočena o něco dříve..herci byly lepší,kamera i ostatní se velmi povedlo..první polovina je dobrá,druhá už trošku ztrácí na napínavosti..ale jinak opravdu povedený film

Krotitelé duchů (1984)

tak tenhle film je můj oblíbenej už odmalička...je to vtipný,má to grády,herci hrají výborně a vtipnost jim nechybí..

Prime (2005)

příjemná romantická komedie..podlouhé době něco v tomhle žánru koukatelné..Uma Thurman byla skvělá

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

prozatím nebudu hodnodit..myslím že po prvním dílu je to brzy...čekala jsem naprostou katastrofu a i nu zázrak...nestalo se tak..herci jsou celkem sympatičtí..kamera špatná není..ale kriminálka anděl má ještě co vypilovat..doufám že až přijde čas k hodnocení budu moc dát lépe než 2 hvězdičky..Je to spestření po samých těch Vékávéček a ordinaci,ošklivce a podobně tak po pár dílech musím říct že to není katastrofa,je to takovej slabej průměr kterej se dá vydržet

Městečko South Park (1997) (seriál)

Extrémně vulgární ale mě to prostě baví..divím se že když jsem byla o několik let mladší že nás se ségrou na to máma nechala koukat..nejlepší je prostě Kenny.

Manželské etudy po dvaceti letech (2006) (seriál)

tak ze začátku mě ta až tak nezaujalo,ale po čase jsem si všimla že je velmi zajímavé sledovat jeden a ten samý pár po svatbě a pak po 20 letech..ale určitě nikdy nezapomenu na 5.díl ve kterém na konec zemře dcera nevzpomenu si na jméno její matky...velmi silný příběh..5 hvězdiček zaslouženě a to jsem nejdřív chtěla koukat na něco jinýho a říkala jsem si že to bude asi dobrá blbost

Tuxedo (2002)

Nuda Nuda nuda..ne všechny filmy s Jackiem Chanem jsou děsné,ale na tohle se nedalo koukat..ani jsem ten film nedokoukala..Jennifer je pro mě jedna z nejhorších hereček vůbec

Iluzionista (2006)

ano..je to svým způsobem něco na způsob The Prestige,ale úplně s jíným dějem..Týká se to kouzelnictví ale to jediné je spojuje...The Prestige byl o hodně lepší a s lepšími hereckými výkony..Edward Norton je výborný herec ale zde mě nepřesvědčil a Jesica Biel už tuplem ne..prostě tuhle herečku nemusím