Bláznivá střela

• Česko Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení (více)

Praštění tvůrci snímku Připoutejte se, prosím! se znovu sešli! Leslie Nielsen jako policista s tvrdými rysy a měkkým mozkem Frank Drebin div nezakopne o plán atentátu na královnu Elizabeth. Do šílených akcí se zapojí také Priscilla Presley, O.J. Simpson, vycpaný bobr, dva baseballové týmy a nesourodá směsice dalších postav, a tak se "smíchometry" hroutí. (Magic Box)

Jan XXIII

Na to, že mě téměř žádná komedie nerozesměje a není to můj oblíbený žánr je tento film natočen až moc dobře.Takže si zaslouží **** . ()

Xylobalsam

Snad nejlepsi parodie na vsemozne detektivy. Neustale bude mit zachvaty smichu. Frnaka Drebina si oblibite okamzite jako nezapomenutelne scenky (mas neco v koutku ust, hezkej bobr, Norbergova akce na lodi atd.) ()

Thelonius

Leslie Neilsen v najlepšej forme. Gejzír gagov, vtípkov a nonsensu. Vôbec nevadí, že je to úplne blbé. Leslie Nielsen proste Rulez ()

Fill16

Nikdy nepochopím, jak se tahle kravina vůbec mohla natočit. Něco tak geniálního a zábavného se dlouho nevidí. Moje nejoblíběnější komedie s Nielsenem v té nejlepší formě.. ()

dawexx

Snad nejlepší bžunda made by Leslie Nielsen. A dabing taky neměl chybu. "Dave, máš něco v zubech." "Hh? BUM" Není divu, mistr Zucker byl stále ještě ve formě. ()

AlBertzap

Super! Na tom není co vytknout.. (teda jde to, ale proč to taky dělat, když od tohoto filmu očekávám přesně to, co nabízí) ()

Denuna

Pro mě absolutní vrchol v žánru komedie/parodie, zároveň už se ale musím smířit s tím, že nic lepšího v této kategorii neuvidím. Neopakovatelný Leslie Nielsen jako poručík Drebin páchající všemožná zla "ve jmenu dobra" je nenapodobitelný. Svoji postavu hraje jako naprostého dementa s vážnou tváří ve filmu, který je naprosto nabit parádními fóry a absurdními dialogy, díky čemuž nehrozí nuda ani chvilku. Pri první projekci se ovšem připravte na to, že tento film budete muset vidět víckrát, protože prostě není možné zachytit všechny ty skvělé fóry a narážky hned na první shlédnutí ;-). Vřele doporučuji. P.s. - kéž by dnes někdo dokázal natočit alespoň z poloviny tak zábavnou komedii/parodii :-( ()

Poland

David Zucker se pravděpodoně inspiroval z prostředí české policie. Losangelská jednotka v čele s policistou Frankem Drabinem je to nejvtipnější co znám. ()

MovieDevil

Leslie Nielsen a pravděpodobně jeho životní role. Dávám poctivých 5 hvězdiček, protože Frank Drebin mě vážně moc pobavil. ()

rodneycz

Jedna z mých prvních parodií a zároveň nejlepší. Leslie Nielsen je neuvěřitelně zábavný a celkově je tato komedie plná úžasného a bláznivého humoru z policejního prostředí naprostý top, který asi už nikdo nepřekoná. ()

romanz123

V parodiích s Leslie Nielsenem se většinou vcelku rovnoměrně střídají povedenější a slabší okamžiky a ani tato není výjimkou. Kdyby to šlo, dám 2 a půl hvězdy neboli rovných 50%, což je ale v podstatě pochvala, protože ve spoustě jiných rádoby parodiích ty slabší okamžiky výrazně převládají... ()

Mangus

Jaj, starý dobrý Leslie Nielsen a paródia ako sa patrí. Škoda Leslieho, myslím, že jeho potenciál nebol plne docenený a využítý a v posledných rokoch dostával len úlohy v trápnych komédiách a paródiách. Takto by mali vyzerať paródie aj v dnešnej dobe. 8/10 ()

Lukkyn

Geniální dílo, ve kterém válí Nielsen ve své nejlepší roli Franka Drebna. Opravdu u ničeho jsem se tak upřímně nezasmál. Skoro každá hláška a každý joke stojí za to!Velice originální ve své době bomba a dnes kult. U mě střela překonala i Žhavý výstřely!!!!!!! "nemáte dvacku?" :-) ()

e-pilot

Když jsem viděl úvodní scénku zatčení gangsterů poprvé, smál jsem tak, až jsem spadl z gauče. Škoda přeškoda, že se takové komedie už netočí. ()

Chuckiecz

Výborná parodie, která nepřechází v trapnosti jako různé novější snímky. Dobrá oddychovka, ke které se rád vracím. ()

Jevablo

Dal bych i šest hvězdiček, za některé vtípky a celkově za postavu Franka Drebina. Na rozdíl od některých dalších Leslieho filmů to není prvoplánově nechutné, ale třeskutě vtipné. Nejlepší je příběh o povraždění herců. ()

stepni.vlk

Franku Drabinovi vděčím za svůj první letní kino zážitek u Máchova jezera a tak není divu, že mě tenhle chlapík dokáže rozesmát i po letech. Úvod uprostřed Arábie nemá chybu a pokládám ho za nejlepší část filmu spolu s romantickými scénkami, nad kterými nejedno oko nezůstane suché a nejedna bránice zůstane v křeči. Spotřeba piva se ten večer pohybovala díky škytavce o třetinu níž než je u mě obvyklé. Žhavé výstřely a bláznivá střela byly, jsou a budou mými největšími favority na poli amerických parodií. Mimochodem...již 10 let pracuji na poli stavebnictví, tak není divu, že mě tenhle film opravdu okouzlil :). Doporučuji jako spolehlivý lék na depresivní stavy všeho druhu a alkoholikům na nucené dovolené. Chlastat se po tohmhle filmu vážně nedá :). ()

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Zemřel O. J. Simpson

Zemřel O. J. Simpson

11.04.2024

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)