Freddyho smrt - Poslední noční můra

• USA Freddy's Dead: The Final Nightmare (více)

Zkoušeli ho pohřbít! Zkoušeli ho spálit! Zkoušeli ho zahnat svěcenou vodou! Ale takové hlouposti na Freddyho neplatí. Dál si libuje ve svých krvavých orgiích. Ale je tu jeden problém - ve svém městečku už nemá koho zabíjet... Že by pověsil svůj klobouk a rukavici na hřebik? Kdepak! (Falcon Home Video)

haffen

Niekoľko minút som rozmýšľal nad tým, či tomu dať odpad, alebo nie. Film má všetky znaky toho, aby si toto ocenenie zaslúžilo. To by ale tie skutočne zlé padli ešte nižšie. Každopádne film je hrozný a je skutočnou nočnou morou. To čo kedysi vytvorilo hororový kult o vraždiacom maniakov s oceľovou rukavicou, je tu v tomto paskvile spoľahlivo zabité. Horor? Kdeže... Keby to odvysielali na Disney chanel po 22h, tak sa nebudem čudovať. 25% ()

Scraffy

Z Freddyho sa nám stala paródia. Paródia na všetko možné. Začiatok celkom divný a ten som skôr pretrpel. Ale neskôr sa to našťastie rozbehlo a už sa to ako-tak dalo. Ale nič extra netreba čakať. Aspoň dobre, že to už utli hneď ako videli, že to už ďalej nemá zmysel. ()

Najt

Tohle placanina uz byl nesmysl. Sice jsme se o Krugerovi dozvedeli asi nejvíc, ale i pres to to je nejhorsi dil serie. ()

Duke90

(Před)poslední noční můru jsem před mnoha lety viděl jako první a měl jsem na ni docela hezké vzpomínky, jenže to mi bylo asi 14 let a od té doby se toho evidentně mnoho změnilo. V nočních můrách neočekávám od herců oskarová vystoupení, ale zdejší herecké výkony jsou opravdu moc špatné na to, abych je mohl i v natolik béčkovém filmu kladně ohodnotit. Několik scén je vyloženě povedených díky vesměs komediálnímu pojetí a přiznávám, že třeba "ušní scéna" mě skutečně rozesmála. Jenže tu máme komedii střídající se s rádoby vážnými proklady a naprosto trapným finále, kde jinak božský Robert Englund zvládl degradovat postavu Freddyho díky nepříjemnému přehrávání. Prvních 40 - 50 minut by za mě dostalo zasloužené dvě hvězdičky, protože jsem se několikrát zasmál, ale pak to šlo vážně do totálního braku. Škoda... ()

Chuppa

Jednoznačně nejslabší díl, autoři už tady fakt nevěděli co s tím. Jednu hvězdu za celkem humornou scénu Freddyho a toho hluchýcho spratka.. ()

Clark_Kent

Znáte leknutí usínajícího? Až do prstů u nohou se lekne, protože půda pod nohama mizí a nastává sen. -Friedrich Nietzsche Hezkou zábavu blbečku -Freddy Krueger. Krásnej úvod k finální Noční můře. ()

Tales

No tohle je fakt hrozná sračka a bezkonkurenčně nejhorší díl série, kde u některých scén budete jen kroutit hlavou a řvát "WTF?". ()

Pokryvac

Chvíľami celkom zaujímavé, ako napr scéna s videohrou, ale koniec je veľmi nezvládnutý a celé mi to pripadá veľmi nevyvážené. ()

Pitryx

Rád bych o tomto filmu napsal něco pozitivního, ale nevím co. Opět se mísí fikce s realitou, ale už je to méně gore, více hluchých míst a i maska FK se mi zdá jaksi odfláknutá, stejně jako jeho postava. Ale to může být jen subjektivní dojem. Závěr filmu, údajně natočený ve 3D nepřinesl zcela nic překvapujícího. A tak zůstává jen rozporuplný pocit z ne příliš dokonalého díla, v němž jsou nejlepší závěrečné titulky. Podprůměrný díl, který asi poškodil celou sérii. Prima2102098056/8524 ()

Olafsson

Špatné! Jako horror je to odpad, jako komedie za dvě hvězdy, jako pohádka pro zvrácené dospělé za tři hvězdy. To co tam má být tzn. napětí, lekačky, promakané smrti a strach nahánějící Freddy se proměnilo v úsměvnou slátaninu.. Co se mi líbilo byla celkem vtipná scéna s hluchým klukem, pak plošinovka (vyloženě komedie) a camea Deppa a Alice Coopera.. Na víc než dvě hvězdy to však u mně nemá.. ()

horor2

Freddy čarodějka, hraní videoher či vybouchnutí ucha. Slabé, moc slabé ani řidič autobusu to nezachrání :-( ()

Blazkowicz

Tak tohle už byl hodně velký trapas. Freddy si hraje s postavami na počítači? Ok. Víc netřeba komentovat. Dokonce jsem to zapomněl i ohodnotit. 1-* ()

Cechyno4 odpad!

Měl jsem dilema jestli dát odpad nebo aspoň jednu hvězdu. Dám odpad. Ikdyž jsem se bavil chvílemi při hláškách v tomto filmu. Nic to nezmění. Všichni tento film berou jako horor. A jako horor jej budu také hodnotit. Je to hrůza, katastrofa. Nic tu nefungovalo jak mělo. A vše to vygradovalo naivní a úplně nelogickou scénou, kdy si Freddy hraje s pomocí jednoho hlavního hrdiny jakousi televizní hru ala Mario. To už fakt ne !!! Od prvního dílu klesá kvalita po jednotlivých dílech níž a níž. ()

honzic

Toto už je propadák, klišovité a efekty nepěkné a herecky hůře zvládnuté. Koukatelnost už je na hraně. Hodnocení: 30 % ()

elanista1

Piata najlepsia /zamerne nehovorim druha najhorsia/ cast. Prostrednictvom spomienok sa dozvedame minulost Freddyho a po prvykrat mu vidime do nepopalenej tvare. Uz v "Dieta sna" bolo citit, ze tvorcovia venovali nemalo casu specialnym efektom a v tejto casi je zrejme, ze toho casu stravili este viac-obrazne povedane. Tryzdnenie ludskeho ucha skriabanim po tabuli, ci hranie sa na Super Maria, nezabudnutelne momenty, ktore robia tento diel viac zapametatelnym. Ale zeby som teraz zacal recitovat scenar, tak zas nie. Za zmienku stoji minirola Johnyho Deppa v telke, ci zaverecny "realny" koniec. Bohuzial sme sa teraz museli zaobist bez freddyho riekanky. ()

FREEWHEELER

Rozbeh fasa. Chcel som dať opäť plný počet. No len, sa to akosi zvrhlo.. Zo začiatku to človeka baví, neskôr sa chytá za čelo. A pritom toľko dobrých nápadov a efektov.. Ozaj, a dokonalé cameá! ()

Lukinek.cz

Já bych to zas tak černě neviděl :) Je to sice jeden z těch horších dílu, ale i tak jsem se skvěle bavil. Když uvidíte Freddyho na koštěti, tak si většina lidí řekne: "Ježiši to je blbost". Mě se to náhodou líbílo. Taky nám tvůrci prozradí jak je to s Freddyho minulostí. Bohužel herci mi moc nesedli :( 58% ()

maverick080

Nevýrazní herci, nuda, žiadna atmosféra, nulové napätie, nedomyslený scénar, nekvalitný čierny humor, horší no stále zvrhlý Freddy, pár kvalitných smrtí, Freddyho smrť - to je celá posledná nočná mora.... ()

Zemřel herec Yaphet Kotto

Zemřel herec Yaphet Kotto