Freddyho smrt - Poslední noční můra

• USA Freddy's Dead: The Final Nightmare (více)

Zkoušeli ho pohřbít! Zkoušeli ho spálit! Zkoušeli ho zahnat svěcenou vodou! Ale takové hlouposti na Freddyho neplatí. Dál si libuje ve svých krvavých orgiích. Ale je tu jeden problém - ve svém městečku už nemá koho zabíjet... Že by pověsil svůj klobouk a rukavici na hřebik? Kdepak! (Falcon Home Video)

peto12

Čo sa tohto Freddyho týka, dosť na dobrej úrovni. Hlavne scéna, v ktorej sa Freddy hrá s diaľkovým, kde ovláda chalana. ()

Martin741

Nightmare on the Elm street 6 - The Final Nightmare je najslabsi diel tejto serie, ktora mala vyborne nasliapnute kultovou jednotkou. Novy reziser Talalay film pochoval. Skoda. 10 % ()

cariada

Nečekal jsem nic moc podle hodnocení ,ale nakonec jsem byl docela mile překvapen. Ano je to šílenost dělaná víc do humoru než hororu ,ale nezpomínejme ,že se jedná vesměs o sny a tam je možný všechno!! ()

Mefistofelle

Tenhle díl je hodně zvláštní, protože zde najdete scény, které jsou opravdu hodně mizerné, ale vedle nich i takové, které jsou víc než dobré. Co se hereckého obsazení týče (nepočítáme-li Englunda, který svou postavu hraje jako vždy excelentně) není o co stát. Zvláště představitelé těch výrostků mi přišli děsně prkenní. Děj samotný mě taky kdovíjak neupoutal, za výraznější scény považuji jedině prostřihy do Freddyho minulosti a pár veskrze vtipných scének (Freddy na koštěti, videohra...). Na rozdíl od spousty jiných mi nápad s odhalováním Freddyho minulosti nevadil, jenom si myslím, že to šlo natočit mnohem lépe. A taky si mohli odpustit takové to rádobyduchařství s démonama nočních můr, přišlo mi to totiž vyloženě nadbytečné. Ale co mi přišlo neskutečně stupidní bylo posledních pár minut. Freddyho konec jsem si představovala trochu jinak... A ještě něco - nevím jak je to možné, ale efekty mi zde přišly místy opravdu příšerné. ()

-Bomba-

Naprosto vynikající díl Noční můry v Elm Street, jeden z nejlepších. Černý humor Freddyho se konečně naplno probouzí a na obrazovce se pořád něco děje. A to, že to měl být poslední díl? To mi nevadí, protože se ještě další natočily. ()

Wormboy

Nic moc pseoudoukoncenie Freddyho serie...,ale my vsetci vieme, ze Freddy sa este vrati!!!Dufam, ze v originalnejsej podobe, ako tomu bolo tentokrat. ()

Alfréda

Tenhle film jsem viděla kdysi dávno a nepamatovala jsem si z něj skoro nic, ale v hlavě mi dodnes uvízly dvě scény: první když jsem Englunda poprvé viděla nenalíčeného, stojí na zahradě a domlouvá tam svojí dcerušce, že nesmí nikomu prásknout, že zabil maminku. A druhá, když Freddy lítá na koštěti, s pláštěm a čarodějnickym kloboukem:-D ()

pankreminek

Já vim, že je to asi fakt hroznej film, ale když jsem se na to po nějaký tý době podíval znovu, tentokrát v angličtině a na blu-rayi, tak jsem se skvěle bavil. Freddy má super hlášky a docela se tam i vyřádil. :) Což je více méně všechno, co bych od tohohle dílu čekal. Jenom to mohlo bejt braný víc vážně, ale hlášky jako: "Every town has an Elm street" to prostě zachránily. ()

WolfR

Smutný a nedůstojný konec hororové legendy. Freddy Krueger jako takový skončil. Vypadalo to skoro až jako komedie. Režie vypadala jako by to režíroval někdo, kdo horor vůbec nechápe a scénář, ten volím do top SHITS, 1 hvězda. ()

animaxis

Půl hvězdičky za úvodní hlášku a další za to,že tu Alice Cooper přezdívaný Freddyho otec skutečně bije Freddyho jako pravý milující americký otec:) ()

dr.fish

Ne, je to moc hezká tečka za tím vším. S respektem, úctou, ale taky už je jiná doba a i Freddie už hraje na počítači. Efekty jsou pěkné, ale hlavně je to sranda. 70% ()

Flyer

Po Freddyho pomstě IMHO druhý nejhorší film série. Poslední noční můra je dost nechutně nastavovaná kaše, pár scének je sice dobrých, ale jinak je tento díl příkladnou ukázkou opravdu špatného filmu (ať už co se týče scénáře, herců a režie). A ten úplný závěr? To snad nemohli autoři myslet vážně! ()

Sabrewulf

Nejslabší díl série aneb jak to dopadne, když Freddyho točí ženská (dámy prominou). Některé scény (např. ta, jak Freddy přisune pod padajícího mladíka desku s noži a do kamery udělá "uff") z toho dělají naprostou frašku. ()

Radiq odpad!

O tomhle bylo hned od začátku jasný, že to bude ten největší shit. A taky že jo. "Proč někdo tady kolem, nemůže mluvit o něčem jiném než o snech? Už je mi špatně z těch nesmyslů!" Přesně to jsem si říkal taky. Nevím, jestli jsou ženský tak hrozný režisérky, ale tahle teda určitě. Zasype nás několika rádoby zajímavejma postavama, jejichž vlastnosti, handycapy a vzhled (narážka na culíček toho mladýho vyteplenca) je předurčen k boji se zlem a následnému zániku. Z Freddyho udělali tatínka a tvora, kterýho najednou každej zná a je to úplně normální, že existuje a všichni vědí, co mají dělat. A nikdy nevíte, jestli je to skutečnost nebo sen, prostě se to motá a nemá to logiku. Hororového na tom není NIC! Jediná věc, které jsem se bál, bylo to, abych do konce nechcípl nudou a pocitem trapnosti z toho, co z noční můry udělali. ()

SeanLSD

Ale kdeže kdeže, ono to ani zďaleka nie je také zlé, ako som čakal – dokonca omnoho lepšie ! Absolútne odmietam tunajšie hodnotenia. Nočná mora má stále to šťastie, že jej príbehy píšu dobrí scenáristi a stále to nešťastie, že sú viac fantastické ako desivé. Tento diel je priam apokalyptický a úplne sa tu stierajú rozdiely medzi snom a skutočnosťou, výmyslom a realitou, normálnosťou a bizarnosťou. Oproti mladícky rozjuchaným starším dielom je FREDDYHO SMRŤ občas až nepríjemne psychotická. Ten tu síce vystupuje viac ako komická postavička, čo je najväčším mínusom, ale zato detské traumy a scény zobrazujúce dokonalú bezmocnosť a typické nočné mory – pády a neprítomnosť zmyslov, spomienky na to najhoršie, čo sa nám v živote prihodilo a čo myseľ vytesňuje a podvedomie sa s tým vyrovnáva iba v snoch, rovnako ako krutosť sú tu nepríjemnejšie než ktovie čo z celej série. Sekvencia s uchom je možno najlepšou od prvej NOĆNEJ MORY. A navyše sa tu ešte dokonale uzatvára celý Freddyho život – videli sme už jeho smrť – a koľkokrát, jeho zrodenie, jeho život po smrti a x-smrtí po smrti, a teraz konečne aj jeho život... a v jeho krátkych spomienkach je chvíľa, keď dokonca dojme, rovnako ako chvíľa, kedy mu fandíme ! Ó nie, toto pokračovanie dôstojne uzatvára celú sériu, príbehovo hádam najlepšiu v celých dejinách fimového hororu. Nebyť Freddyho šaškovania, nemám čo vyčítať. Predtým bol démonickým pomstiteľom samého seba, teraz sa stáva priam takmer apokalyptickou silou schopnou zničiť svojimi hrami svet, nebyť jeho vlastnej slabosti pre svoje úchylné zábavky a možno tak trochu aj svoje vlastné dieťa... "Ó, deti !" ()

3n3my

Šieste pokračovanie o niečo lepšie ako najhoršia druhá časť, horšie ako predchádzajúca piata. Niektoré pasáže boli fajn, ale celkový môj dojem je, že ide o zbytočnú časť a zbytočné naťahovanie série. ()

Zemřel herec Yaphet Kotto

Zemřel herec Yaphet Kotto