Freddyho smrt - Poslední noční můra

• USA Freddy's Dead: The Final Nightmare (více)

Zkoušeli ho pohřbít! Zkoušeli ho spálit! Zkoušeli ho zahnat svěcenou vodou! Ale takové hlouposti na Freddyho neplatí. Dál si libuje ve svých krvavých orgiích. Ale je tu jeden problém - ve svém městečku už nemá koho zabíjet... Že by pověsil svůj klobouk a rukavici na hřebik? Kdepak! (Falcon Home Video)

spiritus

Od začátku do konce trapné a ubohé.Tento film nemá s původní můrou nic společného. S Freddyho se zde stal směšný pajdulák, který lítá na koštěti, nebo hraje videohry, popř. vystupuje v TV show céčkové kvality. Dobře, proč ne, ale tak jak to je podané v tomto shitu,to se prostě nedá.Nesrovnatelné s jeho výstupem v TV ve třetím dílu (welcome in prime time bitch).Ani jako komedie to bohužel není stravitelné.Je to naprosto zbytečný díl, zcela jasně neslabší a degradující Noční můry na úroveň céčkových filmů. 1 * pouze s nostlagie a úcty k celé sérii, jinak v tom filmu není nic co by si jednu * alespoň vzáleně zasloužilo.. ()

aLPaC

Moc mě mrzí, že něco takového se vůbec natočilo. Je to smutné, ale Freddy tu dělá ostudu, lítá na koštěti a hraje videohry a jeho maska vypadá příšerně. Příběh je celkově dost trapný a potěší tak snad jen kuchař Johny Depp, ukázky z Freddyho života a hláška "Podle mapy jsme v hajzlu". ()

FunThomas

Mohli jste ho zabít, mohli jste ho spálit, mohli jste ho znovu pohřbít, stejně se jednou vrátí a zase se bude smát... ()

honelnik odpad!

Kriste čo to bolo?? Môj prvý stret s Freddym a hneď taká chobotina. Toto je ten legendárny Freddy Kruger? Freddy vyzera ako po trojiom bypasse a zjavne je aj po mozgovej obrne. Tie jeho dementiny, ktorými mučí nešťastníkov sú všetky na smiech a vrcholom všetkého je super mário, do ktorého uveznil nejakého feťáka a následne ho ovládal. Tento film nie je dobrý ani ako paródia (rozumej hociktorý film s Ericom Robertsom) pretože sa snaží sám seba brať vážne, čo je pri absolútnom nedostatku (akejkoľvek) atmosféry dôvod na smiech (plač). Všetko klincuje absolútne famózny koniec s nožíkmi, hviezdicami a dynamitom. Ale tak čo čakať od filmu, ktorý ide na prime o jednej ráno....ODPAAAAAAD!!!! ()

Petrus1

„Welcome to Prime Time, bitch.“ Z tohoto dílu jsem dost rozpačitá. A taky hodně zklamaná. Původně myšlenka nadobro s Freddym skoncovat si teda zasloužila důstojnější provedení než je tady ta natahovaná kravina. Fakt. Tady se všechno táhne jak sopel. Ať už jde o samotný děj (borec furt někam padá, nekonečná zamotaná cesta v dodávce), kterej mi připadá, že místy nemá hlavu ani patu, ať už jde o jednotlivé vraždy, kterých tu taky není bůhví kolik. Freddy je starostlivej tatík, protože rád čistí ouška a upravuje naslouchátka, z čehož borcovi exploduje hlava. Freddy taky rád hraje videohry a tak si pohraje s dalším borcem - zas je to ovšem nekonečný. Navíc se mi zdá, že tady Freddy zbytečně moc žvaní. Taky můžeme nakouknout do další části Freddyho života a to pomocí jeho vzpomínek. Dozvíme se, že měl manželku a dokonce dceru. Freddy tu taky lítá na koštěti – bacha na to! Nejlepší pro mě nakonec zůstává scéna s Džoníkem. Ten si zahraje v reklamě, ovšem jen na chvíli, protože ho Freddy uzemní pánví. Taky se tu mihne Alice Cooper. Jinak to ovšem působí rozpačitě a trapně než zábavně a strašidelně. Ani nedokážu pořádně říct, jestli to bylo horší než dvojka, ale bylo to prostě strašný. ()

fisus

Nebylo to sice tak hrozné jako dvojka,ale Freddy na koštěti na úvod,trapná smrt na konci a spousta blbostí uprostřed tenhle film pohřbila.Pár světlých okamžiků se tu sice najde(cameo J.Deppa),ale je jich opravdu jen pár!!! ()

Matli

Myslím si, že důstojné zakončení celé série se vší parádou. Hodně slušnej scénář. Děj krásně plyne bez zbytečné omáčky. Jen Freddy mi přišel už trošku unavenej, ani se mu nedivím:-) 70% ()

Aurus odpad!

Tohle je velmi velkej odpad! 6 díl je druhý nejhorší díl série. Na tomto filmu jde pochválit jen pár Freddyho vtípků! 0,5/10. ()

zdeny99

Po pěti dílech z Elm Street se série o Freddym Kruegerovi dočkala šestého, posledního dílu. Nepočítám-li o tři roky později dotočený samostatný díl Wesen Cravenem. Po slabší čtyřce a především nezáživné pětce se tento díl vrací k akčnějším a plynulejším dílům z první poloviny 80. let. Ovšem je nutné podotknout, že už zdaleka nedosahuje kvalit prvních tří dílů. Přesto je to příjemné překvapení, které sice chvílemi balancuje na prahu béčkových filmů, ale podívaná je to skvělá. Do podivného městečka Springwoodu, kde vyučuje nějakej pošuk v místní škole prázdné lavice a věkový průměr zdejších obyvatel je tak možná 60 let, jelikož tu nejsou žádné děti, přijíždí čtveřice puberťáků s mladou vychovatelkou Maggie. Hodlají tu odhalit Freddyho tajemství, které především pro Maggie je překvapivé. Stejně tak jako samotná smrt Freddyho Kruegera. Já osobně bych čekal něco lepšího než tak jednoduchou smrt pomocí vražené rozbušky a zapíchnuté jeho rukavice do Freddyho břicha. V minulých dílech přežil mnohem horší pokusy o jeho zabití. I některé scény jsou velice na hraně. Především hned ta v úvodu, kdy mladík Johnny vypadne z letícího domu na zem a válí značně prapodivné sudy z kopce, aniž by se mu nic nestalo. Neúměrně realistické je i Maggiino házení nožů po Freddym. Naopak Freddyho vraždy jsou jako vždy bombastické. Úchvatný je i prodavač lístků na okružní jízdu autobusem a především Freddy na koštěti coby čarodějnice ze země Ozz. Úvodní citát "Hezkou zábavu, blbečku." je hodně trefný. Nejlepší jsou ovšem závěrečné titulky, při kterých běží ty nejlepší scény z celé série. [3480. hodnocení, 224. komentář, 44%] ()

J. T. Kirk

Tohle byla opravdu komedie a je důležité brát ho s opravdu velkou nadsázkou.. Nejvíc mě rozesmálo: "Podle mapy jsme v hajzlu!".. :D ()

Wolvie

Proč?! Proč něco takového udělali Freddymu? Nejlepší hororový hrdina si takový film nezasloužil,ještěže to skutečně nebyl díl poslední,to by byla vážně Noční můra pro všechny fanoušky. ()

GOREGASM odpad!

OMFG...takový paskvil se jen tak nevidí.Atmosféra dokonale nehororová a Rachel Talalalalalalalalalay dělá vše špatně a ještě hůře. Co má znamenat psychedelická smrt Breckina Meyera??? Prostě tragédie stejně jako celá série, kromě prvního dílu. 0% ()

helloween93

Šestý díl této kultovní série je asi na stejné úrovní jako pětka. Příběh nic moc, atmosféra tu skoro žádná není. A z filmu vám zůstane v paměti pouze Freddy na létajícím koštěti a Freddyho "živá" videohra. ()

MickeyStuma

A bylo rozhodnuto. Upadající kvalita dalších volných pokračování o vrahovi ve snu donutila sérii jednou provždy ukončit. Freddy má konečně na dobro zemřít. Scénář taky podle toho vypadá, ale výsledek na atraktivitě očekávaně nijak nepřidal. Napětím či hrůzou si nehty nikdo kousat nebude. Děj je sice zpracovaný o něco lépe, přesto se sází především na vizuální efekty. Postava Freddyho tu má kupodivu více prostoru, což potěší, ale k překonání ponurosti celého vyobrazení to stejně nestačilo. Vaří se opět z vody, takže se v podstatě jen opakuje to, co tu už pětkrát bylo. Freddy je tedy konečně nadobro mrtev, ať žije Freddy. ...nebo stále ne? ()

helraiser

Tak abych řekl pravdu tak jsem byl opravdu zklamaný, takový konec si Freddy rozhodně nezasloužil, Jasně Freddyho kousky plné černého humoru jsou celkem dobré hlavně začátek kde letí na koštěti a pak třeba čištění uší, ale už to prostě není ono a pár Freddyho kousků a hlášek celý film nezachrání, protože jinak to je opravdu o ničem, je to blbý, ale je to tak. Škoda, velká škoda takhle zabít vynikající sérii. ()

Zemřel herec Yaphet Kotto

Zemřel herec Yaphet Kotto