Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

Ondr@932

Napínavý, atmosférický kriminální thriller se skvělým hercem Sylvester Stallone. Skvělý herecký výkon odvedl! 70% ()

beckham-

Chudák Sly, jeden z nejhorších filmů od něj... Ale ani tak to nebyla jeho vina jako spíš celému způsobu podání tohoto filmu. ()

PEZ

Milujem Stalloneho filmy. Sly je s Arniem a Willisom pre mna ultimate action hero. A v tomto filme bol ešte vekovo úplne na vrchole. Navyše sa tu stretol s asi polovičkou hviezd b-čkových (ale aj á-čkových) filmov. Avšak strašne blbý scenár, slabá réžia a katastrofálny strih robia z tohto filmu jednonohého pretekára. Film šprintuje celý čas do cieľa, ale pritom neustále kríva. Je to dosť škoda, lebo úvod je dosť odvážny, Sly hrá ako o dušu a aj jeho parťáci nie su miestami márni (napr. taký Robert Patrick). No ale...už je teda jasné, prečo som tento film ešte nikdy predtým nevidel. Veru, nevidel a ani už neuvidím. :) Toto Universalu nevyšlo. ()

Candyman

Já nevím proč, ale mě se to líbilo. Atmosféra filmu byla dobrá, hudba taky a Stalloneho mám rád, i když o něm každý říká, že je to slabý herec. Jen krásná Dina Meyer nemusela umřít, ale tyhle příběhy jsou na druhou stranu nejlepší. Teď myslím motiv pomsty za svou manželku, či rodinu. ()

fandalehy

Za posledních 10 let je podle mě D-Tox kromě Cliffhangera nejlepší Stallonův film. Kdyby sem necpali tu finální bitvu mezi Slyem a padouchem-zabijákem dal bych díky té tísnivé atmosféře horské léčebny 4 hvězdy. Ale i přesto je tam napětí, akce, krutě zabití poldové a hlavně stárnoucí Stallone v roli agenta Jacka Malloye. ()

SPDB

Stavba děje minimální, co se odehraje v další vteřině je jasné. Za ty herecký výkony bych dal 3* ale celek... vše je již 100x obehráno jinde. ()

Acrobat odpad!

Toxicky odpad! Milionta a milionta kopia nadychu, skladby, poctivosti, naracie, osvetlenia, scenara, vraha (7) sa bude do buducna tocit. Horor - ani nahodou, drama - kaslem na osud hrdinov, Krimi - nuda a nuda, Thriller - nevzrusil som sa. ()

Kingjiri

Slyovi vstup do novýho tisíciletí moc nevycházel, přičemž ani D-Tox neni výjimkou. Potěší sice místama povedená atmosféra (umístění a prostředí léčebny), efektní vraždy a zúčtování se záporákem, ale dojem hodně kazí lobotomickej scénář. Motivace vraha sledovat Malloye až do léčebny zustává záhadou a nic rozhodně nevylepšujou nezajímavý až otravný vedlejší postavy. Druhá hvězda za Slye a atmosféru. ()

Likan7

První část filmu se ještě dá přežít. Klasická naháněčka policajtů s chytrým vrahem. Jenže pak nastane zlom (asi po 25 minutách) a film jde totálním způsobem do kopru. Děj se přestěhuje někam na hranici Antarktidy a zamrznutého pekla, vidět je jen na 3 metry, všude sněží, čekáte, že na Vás každou chvíli vyskočí minimálně Vetřelec a my máme sežrat tvrzení, že to je "rehabilitační klinika pro policisty". Pěkná klinika, taková klidná, kde si odpočinete, najdete sám sebe. Tady přesně začíná Stallone hrát existenciální drama o smyslu života a samozřejmě to vypadá přesně tak křečovitě, jak to vypadá napsaný (jak ten scénář mohl někdo schválit?). V posledních 30 minutách vidíme klasickou naháněčku s vrahem, pár obětí a konec šmitec. Sly našel sám sebe, sebral se ze ztráty blízké osoby a odešel do vánice :-) A já vím, že si tuhle pitomost už nikdy nepustím. ()

Evzeni1

DABING: VHS, DVD, Blu-Ray, Prima V českém znění: Pavel Rímský - Sylvester Stallone (Jake Malloy), Libor Hruška - Christopher Fulford (Slater), Yves Cameron (vrah), Jan Schánilec - Charles S. Dutton (Hendricks), Jitka Moučková - Polly Walker (Jenny), Rudolf Jelínek - Kris Kristofferson (doktor), Bohuslav Kalva - Frank Pellegrino (Jimmy), Alan C. Peterson (Gilbert), Filip Jančík - Robert Patrick (Noah), Chris Nelson Norris (policejní poručík), Zuzana Schulzová - Angela Alvarado Rosa (Lopezová), Karel Richter - Robert Prosky (McKenzie), Bohdan Tůma - Jeffrey Wright (Jaworski), John Timothy Botka (policejní důstojník), Zdeněk Podhůrský - Courtney B. Vance (reverend Jones), Marek Libert - Hrothgar Mathews (Manny), Mif (Brandon), Tomáš Juřička - Tom Berenger (Hank), Antonín Navrátil - James Kidnie (Red), Stephen Lang (Jack Bennett), James Ralph (policista v baru), Šárka Brázdová - Dina Meyer (Mary), Jaroslav Kaňkovský - Rance Howard (podivný chlápek), Petr Burian - Sean Patrick Flanery (Conner), Harrison Coe (soudní lékař), Martin Spurný - (černý policista na místě činu, titulky), Michal Michálek - David Lewis (klenotník), Peter Flemming (policista), Tereza Chudobová - Ruth Zalduondo (ženský hlas policistky ve vysílačce) Překlad: David a Markéta Záleští Dialogy: Irena Kolárová Produkce: Ivana Koudelková Zvuk: Antonín Němec Režie českého znění: Martin Kolár Pro Bonton Home Entertainment vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska. Studio Budíkov, 2002 ()

Grogan

Film, který měl slušný potenciál (dobré umístění, slušný rozpočet, pestrá herecká sestava) bohužel vlivem mnoha faktorů skončil jako ryze průměrný snímek se zajímavým nápadem, kde jsou zajímavé scény střídány nudným pobíháním sem a tam v bouři, kde nerozeznáte jednoho člověka od druhého. Dále připočtěte fakt, že je na tom vidět necitlivý střih (Stallone stojí s revolverem proti nejmíň 6 ozbrojeným poldům, střih, poldové jsou zavření na samotce) a průhlednost identity záporáka (jeho klid a neagresivnost je v kontrastu s jinými, kteří se chovají vyloženě agresivně, zároveň je dost výrazný proti dalším neagresivním). Jinak nejlepší herecký výkon předvádí Robert Patrick - rádobydrsňák, který v krizi ztratí svou masku. ()

rublik05

Poněkud zvláštní thriller, jehož největším problémem je velmi, ale opravdu velmi nepovedený scénář, který nezachraňuje ani slibné herecké obsazení v čele se Silvesterem Stallonem, který se jako hlavní hrdina snaží, ale díky katastrofálnímu scénáři je mu to k ničemu. Film se tak moc snaží být kvalitním thrillerem, až zapomíná na to základní, a sice poutavost a smysluplnost. Přičemž potenciál by příběh jako takový určitě měl, jelikož začátek slibuje opravdu nervy drásající thriller se slušnou zápletkou, který se snaží jít ve šlépějích slavného Sedm, bohužel se z něj pak vyvine zvláštní změť žánrů, kde prakticky veškeré dění nedává smysl, postavy se chovají mimořádně nelogicky a celkově jde poznat, že velká část materiálu ve snímku prostě chybí. Vlastně se ani moc nedivím, že D-Tox u diváků totálně pohořel a ocení ho snad jen pravověrní fanoušci legendárního Rockyho. 4/10. ()

Robbi

Myslím, že po úletech typu FORMULE! a ZEMĚ POLICAJTŮ je tohle milový krok vpřed. Neříkám, že to je nějaká světoborná záležitost, ale určitě to má svou syrovou podstatu a řekl bych, že si nesnaží na nic hrát. Samozřejmě jsme od "Sylvouše" viděli daleko lepší věci, ale D-Tox bych mezi ty horší rozhodně neřadil. ()

TomJ

Priemerny filmac s priemernym Stalloneom. Inak atmosfera filmu celkom sla. Len ten koniec mohol byt mohutnejsi. ()