Strach má velké oči (TV film)

Pohádka / Komedie

Československo, 1980, 72 min

Baba Magi jezdí po svém lesním lokále na kolečkových bruslích a opřádá okolí záludnými kouzly. Musím říct, že se pokaždý doslova těším, až uslyším polivkový věty "Dej si račí, tu mám nejračí." a "Teď přijde Bujóóón!"(24.9.2010)

Jedna z těch lepších krátkých pohádek co dává ČT kolem oběda. Kvalitní herecké obsazení a vcelku dobrý námět. Je zde i dost hlášek viz to jak se píše polévka zda s ,,v,, či s ,,f,,. Slabší 4z5(14.5.2012)

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Strach u drvoštěpa Filipa ( Pavla Zedníčka ) nehraje žádnou roli. Průměrná československá pohádka. ´´Jakoupak si dáte polívku?´´ ( Hodnocení: 6/10 )(13.5.2012)

velmi příjemná pohádka, vtipná a s nadhledem, jasně prozrazuje, že se při natačení celý herecký ansámbl dobře bavil. Skvělá je zejména Iva Janžurová a její pestrá nabídka polévek...(24.8.2009)

Češi měli pro studiové pohádky vždycky talent. Tahle má sympatické kulisy, příjemné herecké výkony, obsahuje kus humoru a pěknou písničku z flašinetu. (513.)(23.8.2009)