Lhář, lhář

Liar Liar

Klamár, klamár

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1997, 83 min

Tři a půl! . . . Ono je to tak blbéé, áž je to srándáááá... %-))) . . . Nelžu. 8-](8.10.2005)

• NinadeL

Dobrá byla jen Jenn Tilly. A český dabing s Martinem Dejdarem je neskutečný úlet. V tom negativním slova smyslu. Zlé, zlé flashbacky kina Otavy.(22.4.2009)

Carrey jako právník s neskutečným postižením, z toho pramenící kvanta trapasů (to s novou slečnou ve výtahu není moje nejoblíbenější scéna, věřte nebo ne:)). Dejdarův dabing taky v pohodě, jediné co mi vadilo (ale o to víc) byl Cary Elwes, kterého bych spálil a zahrabal (ne za výkon, ale za to koho hrál). Škoda, že v češtině ten vtip tak nevyzní...Liar - Lawyer, vždyť je to jedno:))))(26.5.2003)

Těžko si dokážu při hodnocení odmyslet ten prapodivný Dejdarův dabing. Ale naštěstí nejde o takovou prasárnu jako Cable guy, bohužel ani o Jimův galakoncert, který tak dobře známe z Truman show a Muže na Měsíci.(26.5.2003)

Tento film stojí na ulítlosti a grimasách Carreyho, takže mu tohle vyčítat, mi připadá celkem mimo. Opravdu slušná zábava pro každého. Škoda slabších míst (hlavně ze začátku).(28.10.2008)