Carrey jako právník s neskutečným postižením, z toho pramenící kvanta trapasů (to s novou slečnou ve výtahu není moje nejoblíbenější scéna, věřte nebo ne:)). Dejdarův dabing taky v pohodě, jediné co mi vadilo (ale o to víc) byl Cary Elwes, kterého bych spálil a zahrabal (ne za výkon, ale za to koho hrál). Škoda, že v češtině ten vtip tak nevyzní...Liar - Lawyer, vždyť je to jedno:))))(26.5.2003)

A nechcem ani pomyslieť na to, o čom by to bolo bez Jimovych xichtov a grimás.(2.5.2009)

::::::::::::::::::::::: Průměrná, ale dobrá a zábavná komedie s Jimem Carreym. Čtvrtou hvězdičku musím dát za jednu z mých nejoblíbenějších hereček Mauru Tirney ! Posílám pusu ! :::::::::::::::::::::::::(7.1.2009)

• 666teen

Carrey jako právník, který má díky svojí prolhanosti víc práce než Jacksonův dermatolog. Takže málo času na syna, který tatínkovi nachystá překvápko. Pohádka pro milovníky Jimových gumových grimas, takže nic pro mě.(2.1.2010)

Přiznám se, že jsem Jima Carreyho vždycky měl rád a jeho filmy vyhledával. Tento kousek mi však dlouho unikal. Znal jsem ho spíše jako komediálního herce, ale on zvládne i vážné role. Jeho všestranost obdivuji. Liar, liar sice není ten případ, na druhou stranu se jedná o asi nejvíc střeštěný film, co jsem od něj viděl. Občas to už sice přehání a v některých scénách zachází až do absurdna, vesměs jsem se ale nahlas smál. Samozřejmě ne každému to sedne, ale když se nad tím člověk povznese, čeká ho hora zábavy a vtipných grimas, které má Carrey v malíku...80%(1.12.2014)