Lhář, lhář

Liar Liar

Klamár, klamár

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1997, 83 min

Obvykle se říká, že něco stojí a padá s něčím. Zde se mi chce až říct, že tento film spíš jenom padá s Jimem Carreym. Některé hlášky byly opravdu dobré, tedy ode mě ohodnocené záchvatem smíchu, ale ty přehrávací pasaže... ty přehrávací pasáže. Rodinné momenty cynický divák jako já využije k tomu, aby si odskočil na záchod, ale ego hlavního představitele trčící z obrazovky už nejde tak snadno ignorovat. Ale stejně musím říct, že jsem se prostě bavila. -"Paní učitelka ale říkala, že krása je uvnitř." -"To se jen tak mezi lidmi říká..."(5.4.2010)

Podpruměrná komedie, kterou zachraňuje Jim Carrey svým nadprůměrným výkonem.(19.5.2013)

Pravdomluvný Jim Carrey je nezastavitelná zbraň, která střílí hodně ostrými náboji. Bez Jima by však tento film nebyl ani zdaleka tak zábavný.(28.8.2006)

myslím že je to jedna z nejpovedenějších Carrey komedií... můžu na ni koukat kolikrát chci.. a vím co se bude dít.. ale stejně se řežu... právník, který nemůže na jeden den lhát.. to je peklo na zemi :-D moje nejoblíbenější scéna kde se snaží říct, že to pero je rudé.. jen si na to teď vzpomenu a už mám úsměv od ucha k uchu :)(31.3.2009)

• StarsFan

U nás jeden z těch známějších počinů Jima Carreyho, pro který ale musíte mít (ostatně jako pro všechny jeho komedie) vyvinutý smysl pro jistý specifický styl humoru. A ten já - bohužel - nemám.(27.5.2006)