poster

Lhář, lhář

 • USA

  Liar Liar

 • Slovensko

  Klamár, klamár

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1997, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morien
  ***

  Obvykle se říká, že něco stojí a padá s něčím. Zde se mi chce až říct, že tento film spíš jenom padá s Jimem Carreym. Některé hlášky byly opravdu dobré, tedy ode mě ohodnocené záchvatem smíchu, ale ty přehrávací pasaže... ty přehrávací pasáže. Rodinné momenty cynický divák jako já využije k tomu, aby si odskočil na záchod, ale ego hlavního představitele trčící z obrazovky už nejde tak snadno ignorovat. Ale stejně musím říct, že jsem se prostě bavila. -"Paní učitelka ale říkala, že krása je uvnitř." -"To se jen tak mezi lidmi říká..."(5.4.2010)

 • Pluhy
  ***

  Podpruměrná komedie, kterou zachraňuje Jim Carrey svým nadprůměrným výkonem.(19.5.2013)

 • Djkoma
  ***

  Pravdomluvný Jim Carrey je nezastavitelná zbraň, která střílí hodně ostrými náboji. Bez Jima by však tento film nebyl ani zdaleka tak zábavný.(28.8.2006)

 • Viktooorka
  *****

  myslím že je to jedna z nejpovedenějších Carrey komedií... můžu na ni koukat kolikrát chci.. a vím co se bude dít.. ale stejně se řežu... právník, který nemůže na jeden den lhát.. to je peklo na zemi :-D moje nejoblíbenější scéna kde se snaží říct, že to pero je rudé.. jen si na to teď vzpomenu a už mám úsměv od ucha k uchu :)(31.3.2009)

 • StarsFan
  **

  U nás jeden z těch známějších počinů Jima Carreyho, pro který ale musíte mít (ostatně jako pro všechny jeho komedie) vyvinutý smysl pro jistý specifický styl humoru. A ten já - bohužel - nemám.(27.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace