Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pluhy
  ***

  Podpruměrná komedie, kterou zachraňuje Jim Carrey svým nadprůměrným výkonem.(19.5.2013)

 • JohnnyD
  ****

  V snahe pokračovať v úspechu komédií z roku 1994 Jim po neúspechu až príliš nekorektného Cable Guya nakrútil jeho presný opak. Klamár, Klamár je síce excentrická komédia (je tu asi najviac grimás na minútu v Carreyho filmografii), ale zároveň až príliš priamočiaro rodinná a nekonfliktná. Chýbajú tu odvážnejšie okamihy a prekvapujúcejší dej. Každopádne je to skvelá séria gagov s výbornou atmosférou 90tych rokov a s Jimom Carreym na vrchole slávy. Ale kvalitou je to jeden z jeho tých slabších zárezov...(26.5.2005)

 • Renton
  **

  Scénář: Paul Guay, Stephen Mazur .. Už jen tuctová komedie s Jim Carrey, který na prostoru soudní síně předvádí své obvyklé skopičiny a všemožné ksichty. Vcelku slabé a trapně vtipné, za což může především scénář. Jim Carrey natočil několik dobrých komedii, ale tahle k nim rozhodně nepatří.(19.9.2006)

 • Radyo
  ***

  Myslím, že tahle komedie sice nebude patřit do "carreyovské" elitní sbírky, ale zábava je to slušná. Jen škoda, že Jima opět nedaboval velmi dobrý Bohdan Tůma, ale naprosto nevhodný Martin Dejdar (ten je ideální pro Barta Simpsona, ale do filmového dabingu se jeho hlas podle mě nehodí).(5.9.2002)

 • Viktooorka
  *****

  myslím že je to jedna z nejpovedenějších Carrey komedií... můžu na ni koukat kolikrát chci.. a vím co se bude dít.. ale stejně se řežu... právník, který nemůže na jeden den lhát.. to je peklo na zemi :-D moje nejoblíbenější scéna kde se snaží říct, že to pero je rudé.. jen si na to teď vzpomenu a už mám úsměv od ucha k uchu :)(31.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace