Lhář, lhář

Klamár, klamár

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1997, 83 min

• StarsFan

U nás jeden z těch známějších počinů Jima Carreyho, pro který ale musíte mít (ostatně jako pro všechny jeho komedie) vyvinutý smysl pro jistý specifický styl humoru. A ten já - bohužel - nemám.(27.5.2006)

• paascha

Škleban Carrey může už jen překvapit něčím jiným.. Tady ale vystřihl typickou mimickou křečohrů, plnou hýkání a kvičení, takže překvapení se nekoná.(18.10.2007)

Bez Carreyho by to byla hodně slabounká komedie, ale s nim to ja fakt zábava, i když pro toho, kdo ho nemá rád, to bude asi velký peklo. Jim Carrey je prostě ďábel(7.5.2005)

• Renton

Scénář: Paul Guay, Stephen Mazur .. Už jen tuctová komedie s Jim Carrey, který na prostoru soudní síně předvádí své obvyklé skopičiny a všemožné ksichty. Vcelku slabé a trapně vtipné, za což může především scénář. Jim Carrey natočil několik dobrých komedii, ale tahle k nim rozhodně nepatří.(19.9.2006)

tak... co mi tak běhalo celou dobu hlavou: je to americké, je to bláznivé, je to komedie, je tam carrey, jo dobrý, je skvělej, ale trochu to přehání, konec až moc sladkej, několik dobrejch fórků, ale taky dost slabších, které snad přijdou vtipný jen amíkům... dost přibarvený, ale jo... možná to bude znít jako klišé, ale film stojí a padá na hlavním hrdinovi... naštěstí jsem měl kliku a shlédnul to podruhé celé v originále, dejdar tomu fakt nesedí... suma za 60%.(24.3.2008)