Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ****

  Carrey jako právník s neskutečným postižením, z toho pramenící kvanta trapasů (to s novou slečnou ve výtahu není moje nejoblíbenější scéna, věřte nebo ne:)). Dejdarův dabing taky v pohodě, jediné co mi vadilo (ale o to víc) byl Cary Elwes, kterého bych spálil a zahrabal (ne za výkon, ale za to koho hrál). Škoda, že v češtině ten vtip tak nevyzní...Liar - Lawyer, vždyť je to jedno:))))(26.5.2003)

 • T2
  ***

  Rozpočet $45miliónovTržby USA $181,410,615Tržby Celosvetovo $302,710,615/60%/(10.6.2005)

 • genetique
  ***

  Jedna z prvých Carreyho umiernenejších rolí a vtedy to asi ešte nikto nepostrehol, že môže zaujať aj niečím iným ako bláznivými kvichtíkmi. Ja nebudem teda umiernený v hodnotení, mne sa to páčilo a počas sledovania bola ohromná pohoda. Takže nadpriemer. 70%.(6.3.2006)

 • MM_Ramone
  ***

  Fletcher Reede je dravý, úspešný advokát, ktorý to dokáže v súdnej sieni poriadne roztočiť. Rovnako dobre sa vie aj podlizovať svojim nadriadením, s vidinou skorého povýšenia. Pretvaruje sa a klame na všetky strany. Jedného dňa si to uvedomí aj jeho malý syn a v deň svojich narodením si praje, aby jeho otec aspoň 24 hodín nemohol vysloviť jedinú lož. Toto jeho želanie sa zrazu splní. "Liar, Liar" je dobrá rodinná komédia, v ktorej si hlavnú úlohu zahral Jim Carrey. ***(29.1.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Nazávadná rodinná komedie s morálním ponaučením, která stojí a padá s hlavním představitelem. Koukatelné to bezesporu je, ale buďme rádi, že po tomto snímku Jim Carrey konečně přesedlal i na seriózní počiny, ve kterých mu to sedne a "hraje" daleko lépe.(24.1.2007)

 • - Lhář, lhář je druhým ze tří snímků, na kterých Jim Carrey spolupracoval s Tomem Shadyacem. (Terva)

 • - Režisér Tom Shadyac v jednom rozhovoru přiznal, že možná i polovina skečí, skřeků a "pitvoření se" byla čistá improvizace Jima Carreyho. (herr_carter)

 • - Postava Jennifer Tilly ve filmu přizná věk 31 let. Její protagonistce bylo ale ve skutečnosti v době natáčení 39. (SirTraged)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace