Přímočarý bankovní ředitel se chystá oženit se svou životní láskou. Když jeho banku během svatebního týdne přepadnou nechvalně proslulí bandité duchů, domnívá se, že jeho budoucí tchán a tchýně, kteří právě přijeli do města, jsou nechvalně proslulí Out-Laws. (FunDinDung)

Kushina

Taková úžasná blbost, až to bylo docela zábavný. Hrát pitomce je ale pěkně otravný, resp. je otravný se na to koukat, ale dalo se to. 50% ()

Střelec17

Celkem to zachraňovali starší herci, nebýt jich tak hodnocení jde ještě níže. Do té doby, něž se objevili rodiče nevěsty, tak to bylo celkem utrpení. Adam se snažil jako vždy, ale jako vždy ukázal, že na vtipné momenty potřebuje někoho do party, aby to trochu fungovalo. Je to velmi jednoduché i na komedii, kde se očekává, že jde hlavně o vtip a celkové by to mělo trochu fungovat, aby to dávalo trochu smysl. Bohužel scénaristicky je tohle velký podprůměr. Pozitiva: Pár vtipů se tu najde, ale to je hlavně zásluha nevěstiných rodičů. Negativa: Ten konec byl tak odfláknutý, že se ani nesnažili to zakrýt a prostě střih a všechno dopadlo dobře. ()

Heywood

Když se film zprasí tak, že i jinak dobrý námět vezme za své. Příběh zamilovaného trouby tu už byl mockrát a láska hory přenáší (a někdy vykrade banku). Ale role Adama Devineho byla nesnesitelná. Zabrala 80% celého filmu a poslala ho do kopru. Nezachránila to dvojka Barkin-Brosnan, ani mírně herecky prostoduchá Dobrev, která nezaujala, zato ten pohled a pokus tzv. bláznivé rodiny v tom Sandlerovském stylu je obehraná minulost někdy třicet let zpátky. Dnes je to trapné scénářem i provedením přiblblých karikatur lidí. Bílých, černých, policejních... vyberte si. Mělo to potenciál, (fórek se Shrekem, pancéřové auto na hřbitově), ale za 20% a byla to skoro škoda času. ()

ElisR

Film je sice totální pitomost, ale pobaví 😃 Vadí mi Devine (už mi vadil v Ladíme) a i když tady občas působí víc trapně než vtipně, Pierce to celou dobu drží a nakonec se člověk i zasměje. Když jsem se dočetla, že jde o produkci Sandlera, už mi bylo vše jasné! Možná škoda, že se do hlavní role ženicha nepasoval sám, mohla bych pak dát filmu o hvězdičku víc. Takhle je to fajn film na volný večer, ale byla bych nespravedlivá k ostatním filmům, kterým jsem dala 4*. Na ty to tady opravdu není ()

Dusty56

Pohodová komedie s absurdní akcí, jak se dalo očekávat od filmu s Adamem Devinem v hlavní roli. Není to žádná bomba, ale účel pobavit splní. 60% ()

Radim100

Mohla to být letní oddychovka, kdyby tam nestrčili DeVina. Tahle karikatura herce vedle Brosnana je jako postavit na stejnou stage vedle Metallicy Evu a Vaška. ()

maneki_neko

Miniaturní * za Pierce Brosnana - filmovou legendu a dnes již poněkud postaršího, avšak stále velmi okouzlujícího hřebce, který dozrál jako kvalitní portské víno v italské vinici, na jehož obličeji není vidět známka botoxu, fillerů či jiných omlazovacích jedů, jak je v této zábavní branži často zvykem. ()

Mukade

Prvých 20 či koľko minút som musel preskakovať lebo booollshit, ale potom to bolo fakt dobré (: .... orgy... x''''D ()

sh4ris

Celkem trapné, uječené něco, co jsme viděli už xkrát. Posledních 30 minut jsem už ani nedávala pozor. Hvězda navíc za jeden jediný dobrý agentský vtip. ()

Sonjoe

Henten stupidny Devine musi byt hrdy na svoju herecku karieru, liezt vsetkym na nervy. Dal by som aj 3 hviezdicky za oddychovu komediu, ale kvoli retardovi davam len 2… ()

JimmyBook

Za mě má film příliš nízké hodnocení. Jistě, je to typická americká kýčovitá komedie, ale rozhodně zábavná (což je sice dost subjektivní tvrzení, ale zdá se mi, že lidé často berou tyhle filmy příliš vážně). ()