Oceňované herecké hvězdy Johnny Depp, Kate Winsletová, Dustin Hoffman a Julie Christieová excelují v tomhle kouzelném příběhu o jednom z největších vypravěčů všech dob a o lidech, kteří ho inspirovali k vytvoření jeho mistrovského příběhu o Peteru Panovi! Kariéra slavného dramatika jménem James M. Barrie (Depp) se ocitne na křižovatce, když se z jeho nejnovější hry stane propadák a skeptici začnou zpochybňovat jeho budoucnost. Pak se ale náhodou seznámí s vdovou (Winsletová) a jejími čtyřmi dobrodružnými chlapci. Zrodí se mezi nimi přátelství, které podnítí představivost potřebnou k vytvoření Barrieho největšího díla! Snímek Hledání Země Nezemě s hvězdným hereckým obsazením skýtá okouzlující zážitek! (HBO GO)

vipburgr

Jak snadné je najít pro malé děti tajuplný pohádkový svět...Někdy ani nemusí zavírat oči a už jsou v pohádce. Zato my velcí, jako bychom někdy měli oči zavřené uprostřed tajů pohádky. Příběh zprvu neúspěšného divadelníka, který posléze představil světu úžasného Petra Pana. Celý děj podtrhují vynikající výkony Johnyho Deppa a Kate Winslet. Pointu filmu vnímám jako dobrý podnět k zamyšlení minimálně pro lidi s menší představivostí. ()

Mary19

"Děti by se neměly posílat spát. Probuzejí se o den starší..." Nádherný film... Režisér Marc Forster natočil překrásný film doplněný úžasnou hudbou Jana Kaczmarka. Johnny Depp s Kate Winslet navíc do filmu přinášejí svůj nekonečný talent a také díky jejich výkonům je ze snímku cítit nesmírně dojemná a pohádková atmosféra, která vrcholí při úchvatném finále. Připravte si kapesníky, protože si u něj vybrečíte oči :)... "That is Neverland."... 100% ()

PDcz

4**** hvězdičky Mám takový technický problém. Jak mám komentovat filmy, které mají 4 nebo 5 hvězdiček? :-) Mám komenty postavené na kritice a takovéto filmy mi berou slinu na psaní. Ale pár písmenek sem přeci jen přihodím. Zjistil jsem, že mi uniká příběh o Petru Panovi. Film, který mne na toto téma jako jediný utkvěl v paměti je Hook, ale neobsahuje vše co zde bylo naznačeno. Jaká je tedy kniha??? [X] Minus 1* hvězdička Zcela subjektivně za první polovinu filmu, která mi přišla pomalejší a nudnější. [X] Chtěl bych se vrátit z5. Žádné starosti, krásný život. ()

optimus0s

Film ve kterym hrajou oba dva moje nejoblíbenější herci. A skvěle v něm excelují. To se ani nedá popsat kolik lidskosti a radosti (ale na druhou stranu i smutku) je v něm ()

zrz3k

Krásný film, u kterého se asi každy na chvilku zasní. Parádní hudba a jako vždy skvělí johny Depp. 80% ()

hEROic

jeee... pekne, dojemne, strizlive neskutecne a pritom surove realne ... libilo se mi to a to dost, ale k nejvyssimu hodnoceni tomu neco chybi... bud pritvrdit nebo v nejake scene prikovat do sedacky... takhle davam neco malo pres 80% ()

tuwanakha

Tomuhle filmu nemohu nic vytknout, skvělé helecké obsazení! Asi nejvíc mě dostávaly scény, kde se spolu setkali Hoffman s Deppem. Skutečný herecký koncert. ()

kacirek_

Krásný film, první polovinu sem čekala co se z toho vyklube a druhá půlka byla emocionální smršť. Velmi se mi líbil výkon Deppa, ale hlavně Kate, která je úžasná. Život pana Barrieho byl vskutku zajímavý, kdo by nechtěl mít takovou fantazii i v dospělosti. Bohužel neznám příběh Petra Pana, takže budu muset dostudovat. Ale nezbývá než zatleskat, protože na víly taky věřím. ()

Fridecka

Zase jeden film, kde fantazie a pohádkový svět pomáhají snášet šeď každodenního života a zejména životní trápení. Je to tak milé, naivní, lidské a laskavé a je tam krásně vidět jak se lidem v okolí Barrieho lépe źije. Je to také možná poněkud přeslazené, ale má prostě určité kouzlo, protože nám nějak připomíná dětství a chvíli se můžeme vžít do představy, že jsme dosud nevyrostli.. ()

Rockerman

Tvůrcům tohoto filmu se povedlo mě, starému rockerovi, brnknout na tu správnou strunu krásy, lidskosti a dojetí. Nádhera!!! ()

zarovicka

johnny a jeho talent zahrát dokonale cokoli, co před něj naservírují... i přestože byl konec trochu očekávatelný, tak ztvárnení bylo nádherné ()

Rathalos

Pekna,dojemna i smutna zivotopisna drama o Jamesovi Barriemu,autorovi knihy Peter Pan,samozrejme svet fantazie a rozpravok nema hranic a v tomto filme je to kvalitne zobrazene,herci su skveli na cele s vybornym Johnnym Deppom a pribeh si vas urcite tiez ziska...:-) ()

skleboun

Film, ktery nejsem schopna moc objektivne kritizoval a ani nechci - pocit, ktery ve me zanechal, je nade vsechna hodnoceni :) ()

Redbee

Pravděpodobně jsem nebyl ve správné náladě, do které kdyby se film trefil, věřím tomu, že bych se nechal unášet tvorbou a příčinami vzniku postavy Petra Pana. Myslím si, že tvůrci filmu se velmi inspirovali Zamilovaným Shakespearem, kdy autor je rovněž inspirován jeho vlastním životem, vlastní představivostí a lidmi v okolí, stejné prostředí (jen jiná doba), rádoby vtipné postavy herců, kteří zde však nedostali patřičné místo, a vtipná postava majitele divadla, který stejně jako v ZS věří svému oblíbenému autorovi, že jeho další divadelní kus bude opět slavit úspěch. První polovina filmu mi však přišla neskutečně zdlouhavá a trochu svižnosti film nabyl až se záběry z připravované hry. Samozřejmě k slzám nutící závěr byl sice vydírající, ale krásný. Kate ve své roli i tentokrát zazářila. ()

Yomega

Nádherný film o tom, že věřit někdy stačí ke splnění snů a výletu do naší fantazie bez ohledu na věk. Výborní herci v čele s Johhny Deppem a Freddie Highmorem, podmanivá hudba a skvěle režijně zvládnutá práce dávají dohromady citlivý a velice působivý snímek. Jediné co bych snad vytkl je druhá polovina, která mě přišla trošku uspěchaná, jakoby se po volnějším začátku snažili tvůrci snímek rychle ukončit. Ale to nic nemění na tom, že jsem s příběhem chlapce který nikdy nezestárne strávil velice příjemných sto minut. Není to plných pět hvězdiček, ale nechybělo mnoho a mohlo jít o další film s u mě absolutním hodnocením. ()

yossarian-

Nádherný film, který mě opravdu chytl za srdce a na konci dokonce ukápla i nějaká ta slzička. Příběh se pozvolna rozvíjí a postupně vás dostává. Prostředkem k tomu jsou pěkné interiéry i exteriéry a nádhené kostýmy. Navíc si uvědomujete, že až do konce je každý malím dítětem a že každý má svou zemi nezemi. Vzpomene te si na tu svou a je vám dobře. O hereckých kvalitách Deppa se nemá cenu bavit-je to proste PAN HEREC. Zdatně mu sekundují i ostatní v čele s Winslet. Asi si i přečtu knížku. ()

Amgis

Smutný příběh který se určitě dotkne každého z nás. U tohoto filmu se asi hodně brečí, osobně jsem nebrečel, ale jelikož je to podle skutečné události tak jsem plně soucítil s pozůstalými dětmi. ()

Cruchot

Jímavý příběh, kterému dominuje vždy skvělý Johnny Depp. Ovšem výborní jsou i jeho ostatní herečtí kolegové v čele s Kate Winslet. Petera Pana neznám, možná i proto mě film zas až tolik nezasáhl. Přesto mi v mysli utkvělo poměrně dost silných momentů a scén včetně kouzelného finále. ()

Karlík a továrna na mrtvoly

Karlík a továrna na mrtvoly