Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

Cracker

Scenár nasiaknutý naivitou ktorá po čase odradí každého. Plus trápne momenty ktoré človeka nútia zakrývať si oči, zapchávať si uši a streliť gulku režisérovi do hlavy :) ()

Arach.No

Otřesná Hilary Duff, všichni ostatní skoro stejně špatní. Zoufale nevtipné, nudné, předvídatelné a neoriginální. Čekal jsem, že to ebude nic moc, ale výsledek je ještě horší. Takovéhle filmy by si už mohli tvůrci odpustit. ()

dopita

Typickej americkej film pro dvanáctiletý holky. Od něčeho takovýho se nedá očekávat nic světobornýho, jen doufat že to nebude uplnej průšvih. Nevadí, že příběh je naivní a děravej jak cedník, od herců se taky nic čeká, snad jen že budou aspoň trochu sympatický. Hilary Duffová to splňuje, Chad Michael Murray nikoliv – takhle nevýraznej hereckej výkon jsem hodně dlouho neviděl. Ale zase Jennifer Coolidgeová si na roli pošmákla. Je to blbina s několika přepísklejma pasážema, ale když člověk neočákává nic světobornýho, koukat se na to dá. ()

Ilhan

Asi jsem nekonečný romantik, když tomu ty tři hvězdy dávám, a to i přes několik výhrad. Avšak Hilary Duff a k tomu několik jejích mně tolik známých písní mi stačí ke štěstí. A nebýt jejích dvou nepovedených sestřiček a macešky, tak bych možná byl ochotný jít ještě výš. ()

Mičl

Hvězda za (sice trapné a krátké) záběry s americkým fotbalem, kterého jsem velký fanda, jinak bych to fakt rád poslal do odpadu. Jinak nic proti sexy Hilary, ale je to fakt ztráta času. ()

Paity

Hilary Duff by si konečně měla říci jestli chce být herečka nebo jen přihlouplá blondýnka, která hraje ve stále více přihlouplých filmech. ()

Ondis

Mě se tenhle styl komedií docela líbí ale tato byla slabší. 2* za neoriginalitu, trapný dialogy a zase tu vizi rodičů, že nalinkujou svému potomku život( to fakt nesnáším) + 1* za Hilary Duff. 55% ()

peetriss

Jednou to muselo přijít - po řadě volných teen adaptací klasických příběhů muselo dojít i na Popelku. Současné Popelky chtějí na Princeton, místo střevíčků ztrácejí mobilní telefon a pracují jako servírky. A ortel? Těžce naivní film, ale u pohádky bych to za chybu nepovažoval, jinak se však jedná o typicky hloupou americkou blbinu, kterých se natočily stovky, párkrát jsem se zasmál, jednou jsem byl i dojat, ve srovnání s jinými podobnými filmy se na to však dá koukat, Hillary Duff to zatraceně sluší, její macecha mně naopak lezla na nervy, její role byla trapná a dostala až přespříliš prostoru. Rozhodl jsem se, že dnes budu hodně hodný a dávám tři hvězdičky. ()

Hanes88

Docela zvláštně pojatý film. Tím zvláštně myslím dobře i špatně. Některé světlé momenty ale bohužel zastínilo více těch špatných, takže dávám pouze 40%. ()

J*A*M*A*L

Romantické filmy tohoto typu vyloženě nesnáším.Já nerad hodnotím filmy odpadem, ale kdyby zde nehrála má oblíbená herečka Hilary Duff už v mém hodnocení leží další film se slovem odpad!.Nevím co k tomuto říct protože to byla zkrátka blbost se vším všudy.11% ()

Blazin

Nečekal jsem, že to bude až tak dobré, ale opak je pravdou. Krásný romantický film, kterému dodávají střeštěné sestry "popelky" ještě navíc super zábavu. ()

katchi odpad!

naprosto Cool, In a trendy snímek....ideální pro 10ti leté:) popelka co ztratí místo střevíčku mobil a nosí růžové converse je vážně Cool:( ()

Mikeel

No, jediné, co bylo opravdu vtipné byla macecha a její vizáž - lifting atd. Ale jinak je to pořád dokola to samé. Bezduché slaďáky, kde musí zaručeně hrát ten nejsladší kluk z kraje, aby se měli teenagerky na co dívat. ()

Marina111

Nechápem, prečo musela stará dobrá Popolška asimilovať v stredoškolskom prostredí súčasnej Ameriky. Á, vlastne chápem. Biznis. Nič viac za touto farebnou bublinkou nevidím. ()

suzanne1997

Co bych k tomuto filmu napsala, líbil se mi, hlavně jeho pojetí popelky, herečku Hilary Duff mám moc ráda, když jsem se na ten film dívala poprvé, připadalo mi to nesmírně zajímavé, protože podobný příběh se může stát v normálním životě mladé holky, k tomuto filmu nemám žádné výtky, můžu říct, že společně s málem filmů, této moderní doby, patří mezi špičku, ne každý má ovšem názor stejný, jako já, přesto bych chtěla říct, že je tenhle názor můj a nikdo mi ho nevezme, však se podívejte na tuto komedii a udělejte si svůj vlastní obrázek. ()

Klárka

Já to prostě žeru. Vím, že už jsem na tyhle filmy trochu velká, ale mě to baví, nemůžu si pomoct. Neříkám, že je to filmařský skvost, ale jako oddychovka... Proč ne. :) ()