Šílený rande

• USA My Boss's Daughter (více)

Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté... (TV Prima)

Indiana

Dvě hvězdičky jen za skvělého Michaela Madsena. Jinak je to naprostá blbost a navíc - Ashton Kutcher je tu zatraceně blbě nadabovanej. ()

kingik

Šílené rande jedině s Tarou Reid. A přímo u ní doma, kde se za jediný večer vystřídá pěkné panoptikum různorodých individuí, co se s nimi dá zažít legrace. Vyjevený Ashton Kutcher bude mít co dělat, aby nenamíchl svého přísného šéfa, který ho pozval k sobě, ale všechno se to nějak zvrhne tím nesprávným směrem, ale krásná šéfova dcera je dobrá motivace k tomu, aby se mladík náležitě postaral o barák, nedostal od šéfa padáka a na konci dostal zaslouženou sladkou odměnu. Příznivci vyloženě "ulítlých" komedií mají velkou možnost, protože tohle je komedie přesně pro ně. Gagů je tady jak nasráno, střídají se od těch normálních, přes dost praštěné, až po ty bizarní, a přitom neopustíme šéfův dům, vyjma počátečních sekvencí. Film by to klidně vytáhl na víc, kdyby chtěl, ale jeho naprostá neorganizovanost a takřka nulový děj přešlapující na jednom místě bez ošetřené zápletky mně nedovolí přehoupnout se přes poměrně vysokých 60%. ()

Slarque

Je sice dost příšerné vidět, kam až to dotáhl David Zucker, ale jsem nucen přiznat, že pár gagů z tohohle filmu mě docela pobavilo. Jistě, výrazně převládá trapnost, ale nakonec stejně dávám o hvězdičku víc, než jsem čekal. ()

Chrustyn

Tohle, že režíroval David Zucker? Ten Zucker co dělal Bláznivé střely?? Nevěřim. To muselo být nějaký jeho zlý dvojče. ()

LaciLC

Absolútne nevtipná komédia, pri ktorej som ani neveril, že ju natočil človek, ktorý má na konte klasiky ako Bláznivá strela, alebo Pripútajte sa, prosím. * za Taru Reid a Carmen Electru. ()

heyda

Proč tam cpal Zucker ty vohavné scény s močením, blitím a nevím čím vším ještě !?! Co je moc, to je moc. Moje hodnocení je jasné: 1 hvězdička za pár vtipných gagů a 1 pořádný kopanec Zuckerovi do zadku za to, jak to pohnojil. ()

MM11

David Zucker není právě tou nejlepší volbou pro romantickou komedii a Kutcher není dobrý na nic. Těžko se z výsledku dá soudit, co že to ten tvůrce vlastně chtěl stvořit. Protože - film sklouzává s občasných romantických záchvěvů až do osidel parodie a zase zpátky přes důstojný podkres k samoúčelným fekálnostem. Dohromady to dá stupidní maglajz ubohého scénáře, pár dobrých míst a herců, kteří snad ani nevěděli, co točí. ()

eraserhead666

Na posraného i hajzl spadne. Neštěstí chodí po třech, jenže na Teda se toho nahrnulo tolik, že tu trojici měl vybranou již v prvních minutách filmu. V jinak klasickém hloupém scénáři se mi to hrocení trapných a nepříjemných situací docela zamlouvalo, i když jako jediné. Ashtona Kutchera mám docela rád, je to prostě takový trouba, který troubu ani nemusí moc hrát, ale mě nijak nevadí. Naproti tomu by mě zajímalo, který blbec nakukal Taře Reid, že by měla být herečkou. Je to blbost, místy úsměvná blbost, místy trapná, občas nudná, ale nebudete-li se soustředit na hlavní hrdiny (Ashton, Reid, Stamp) a koukat spíše na vedlejší role (Lisin bratr, Michael Madsen), snad se i dobře pobavíte. Pro mě čistý průměr, 2,5* ()

claudel

Šílený rande je především šílená komedie, první půlka mi připadla svižná, bláznivá a poměrně vtipná, druhá půlka už sklouznula do řady přehnaných vtípků, parodických nadsázek a fekálních scén. Přesto dávám tři hvězdičky, Ashton Kutcher je sympaťák a Terence Stamp byl kouzelně odporný. ()

Necrotongue odpad!

Nacházím se teď zrovna ve fázi, kdy se vracím k dříve hodnoceným titulům, abych si ověřil, že jsem jim nedal příliš vysoké známky, a napadlo mě, abych zjistil, jestli jsem nějakému filmu, zbytečně neukřivdil. Já bloud! Opravdu jsem znovu absolvoval celou tuhle torturu, a teď lituji toho, že není možné hodnotit ještě nižší známkou. Na tomhle filmu není nic dobrého, herecké výkony byly katastrofální, za scénář by se musel stydět i Mistr Troška a..... A víte co? Už jsem u tohoto "díla" ztratil 2x 86 minut, takže dalším časem už nebudu plýtvat na zbytečný rozbor- odpad! je pro tuto záležitost málo. ()

prome odpad!

Trapná blbost, která neobsahuje ani jednu vtipnou scénu. To jsem teda od režiséra Bláznivých střel a Připoutejte se, prosím! opravdu nečekal, že by mohl klesnout až takhle hluboko. ()

Sawy

První dvacetiminutovka je parádní,vtipná,nacpaná gagy a ten zde tolikrát zmiňovaný nevkus nikde.Ten došel překvapivě s Michaelem Madsenem a jeho močovým extemopre,navíc existuje nepsané pravidlo,že film,ve kterém se (byť krátce) objeví Carmen Electra,prostě nemůže být dobrý (čest Starskymu a Hutchovi). Fór se sovou a záchodovým prknem je ovšem geniální a možná jsem jeden z mála,ale nikdy nepřestanu tvrdit,že Ashton Kutcher je dobrý herec,což tady potvrzuje a často je jedinou záchranou filmu před pádem do hlubin absolutní trapnosti.Ve výsledku přesně mezi dvěma a třemi hvězdičkami a kdyby byl na místě Tary Reid někdo hezčí,volil bych tu vyšší možnost. 50 % ()

Kamca_

Trapárna na entou. Tenhle film se nedal brát vůbec vážně. Nuda, nuda a zase nuda. Musela jsem se přemáhat, abych to celý dokoukala. Nemám ráda filmy, kde na sebe celou dobu všichni jen řvou. Hrůza. 20%. ()

BoPo

Jedným okom dnu, druhým von. Zabiják času predpokladanej kvality. Viac som nečakal a viac som ani nedostal. Tomu hovorím férový prístup k divákovi. ()

svik

Tak nevím jak se rozhodnout dát 2 nebo 3 hvězdičky, ale v každém případě jsme se skvěle bavil až na ten dabing. Viděl jsem Podruhé taru Reidovou a zase sem nedýchal až na druhém místě byla Carmen. Zjímavý Michael Madsen, ketrý počůral celej dům...No prostě to byla paráda v jednom domě. ()