Šílený rande

• USA My Boss's Daughter (více)

Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté... (TV Prima)

otík

Názorná ukázka, kterak se dá zmršit film se slušnými a známými herci. To, co divák sleduje, je jen sled rychlých a hloupých scén, které se kupí a kupí, až konečně po hodině a půl došmatlají k happy závěru. Bohužel i Michael Madsen předvedl, jak se dá ztrapnit, na rozdíl od výtečného Kill Billa tu předvádí naprostou ubohost. Škoda - pár zábavných momentů tam bylo, bohužel zbytek je jen trapná a slabá komedie. ()

Samuel7

Už odzačátku to bylo hrozně mdlé, ani jsem se nedodíval do konce... Nehodnotím filmy, na které se nedodívám, ale těch prvních asi 45 minut, kterým jsem byl svědkem byly opravdu celé bez života, nechápu jak Ashton Kutcher může být tak slavný, větší dřevo se totiž opravdu jen tak nevidí. ()

Zdeňka odpad!

Šílený je slabý slovo, ten film byl tak příšerně otřesnej, že to není ani možné. Neměl hlavu ani patu, nebyl vůbec vtipný nebo vám to močení (nevím jak to říct slušně) na podlahu přišlo k smíchu? Až vás bude naše "nelepší" televizní stanice opět zvát k této "super truper úžasné romantické komedii" nenechte se zblbnout... ()

lennyd

Tom Stansfield (Ashton Kutcher) pracuje v nakladatelství Jacka Taylora (Terence Stamp) jako přicmrndávač, a kromě kariéry také touží po jeho dceři Lise (Tara Reid). Takže se může zbláznit radostí, když jej Lisa pozve do jejich domu na párty. Až na místě ale Tom zjišťuje, že se stal omyl, a že má jen dům (a hlavně vejra O'Neilla) za napřítomnosti Taylorových hlídat. Ale když se do domu zatoulá nechtěný syn Jerry Taylor junior, překupník drog, vyhozená Taylorova sekretářka se svými přáteli, zhrzený Lisin milenec Hans, a navíc O'Neill zase dům opustí, tak to nemůže dopadnout nikterak dobře ... David Zucker bylo jméno, které vždy zaručovalo totální záchvaty smíchu u svých komedií. Ale to už dávno není pravda, a Šílený rande to jen potvrzuje. Sice se tu semtam záchvěvy původní Zuckerovy tvorby objevují, ale celý film spíš inklinuje k jednomu velikýmu průseru. Desítky více či méně trapných situací (všimněte si, ani neříkám vtipných, těch je zde jako šafránu). Marně hledám něco pozitivního (kromě poprsí Carmen Electry), co bych mohl pochválit - ale fakt nevím. Sorry... ()

Bobik9

Nepochopím, proč tento film všem tak strašně vadí. Každý, kdo si ho pustil moc dobře věděl, co to bude a že to není podívaná pro každého. Ve svém žánru je to pro mě jeden z těch lepších. Ashton je ve všech filmech stejný a nikdy od něj nikdo asi nebdue moct očekávat nějaký větší výkon, to samé platí pro Taru, ale tady zkrátka seděli. A Terence Stamp? Naprostá špička! Vyloženě sem si užíval každý jeho pohled, každou jeho větu. Že to bylo chvilkama nechutný, no, tak to se dalo také čekat a rozhodně to nepřekročilo žádné meze. Podle mě to byla zábavná podívaná, která rychle uběhla. ()

tnp101

Další z řady „guilty pleasure“. Hrozně špatný film, jehož dementnosti jsem se občas musel zasmát. Zkrátka jsem úplně otupěl a nekontrolovaně se řechtal každé kravině a velkou zásluhu na tom měl podobně naladěný člověk sedící vedle mě. Proto i tu druhou hvězdičku. Kdyby však nebylo druhé osoby, šlo by o jedno velké utrpení. ()

demented

Áno, Ashton Kutcher je trtko a označovať ho hercom je na zamyslenie. Horšie z hereckého obsadenia je na tom už hádam len Tara Reid. Naštastie film na týchto dvoch omyloch nestojí. Sú to úžasné postavičky, ktoré robia tento snímok zábavným a ja som sa bavil výborne. Taký Michael Madsen alebo Molly Shanon nemajú chybu. ()

Master19 odpad!

Co si budeme namlouvat, díval jsem se na to jen kvůli Taře Reid. Nojo, ale ona to byla hromada nesmyslů poslepovaných potisící recyklovanými "vtipy"... ()

Compadre

David Zuvker na starý kolena zapadl po pěkných sraček...po kultovních parodiích jako je série Bláznivých střel nebo Připoutejte se, prosím se vrhnul na natáčenní hrozných opičáren. Šílený rande je sakum prásk teenagerskej blaf podprůměrný úrovně. Čumim jak blázen, že v tom může hrát Michael Madsem (!!!) ()

Sany33

Po prečítaní názvu vám muselo byť jasné, ako sa film skončí, ale čo sa bude diať predtým, vás určite ani nenapadne. Ak už sa na plátne objaví ktokoľvek, zaručene nebudete vedieť, čo urobí. Herecké výkony väčšiny hercov sú dosť slabé. Tare Reid sa dá ťažko uveriť, že je oteckov poslíček a nemilovaná dcéra. Našťastie niektorí dokazujú, že ešte vedia hrať: Terence Stamp, Michael Madsen (hlavný záporák). Mužskú časť publika zabavia aspoň polonahé telá Tary Reid a Carmen Electra. 40% ()

Kosmik 1

Hvězdičku za Carmen. Komedie? Ani náhodou. Romantika? To sotva. Trapné, nudné, šílené, radím obloukem se vyhnout, ušetříte si drahocenný čas. ()

Kaja

Průměrná komedie s trochu přeplácaným dějem, která ale i tak skýtá mnoho dobrých vtipů. Dobrý hlavní výkon "chudáka Toma" Ashtona Kutchera. ()

P1tr

Šílený rande neni rozhodně nějakej světobornej film, ale i tak mu dávám 4 hvězdy.....Viděl sem ho opravdu několikrát a vždycky sem se u toho bavil...a to sem neměl požitý alkohol ani jinou drogu:D Možná to bylo dáno z části přítomnosti mých dobrých kamarádů, kteří atmosféru utvořili tak výbornou, že jsem zkrátka podlehl a smál se všemu...ale několikrát sem ho viděl i sám a vždy sem se nasmál stejně tak.Někdy( skoro celejch 85 minut) je film tak absurdní, až je to vtipný neskutečně moc. Pokud ¨se chcete s kámošema dobře zasmát, rozhodně nešlápnete vedle....:)Výborný je zejména Michael Madsen ve své roli vymahače dluhů:) ()

Zemi11

Tara Reid je prostě kočka, moc krásný oči, ale ten Ashton Kutcher je hnusnej. Mrzí mě, že jsem při poslední reklamní pauze usnul a nevím, jak příběh skončil, protože jsem se celkem bavil. Ale já to nějak přežiju, těhle amerických komedií je tucet. ()

LadyVader

Tohle bylo fakt šílený, fascinuje mě jak filmy tohodle typu dostanou oznčení "romantický" :-). Hvězdičku dávám za Výra, no a ten pochcanej obývak mě pobavil, až se za to stydím :D. ()