Šílený rande

• USA My Boss's Daughter (více)

Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté... (TV Prima)

Bobek15

Aj napriek tomu, že som bol v podstate pripravený na to, aký film idem pozerať a že sa hodnotenie asi na viac ako 2* navyšplhá, nakoniec mi svedomie nedovolilo dať menej ako 3. Jednu z nich by som priradil dostaktku smiešnych a vtipných situácií, na ktorých som sa schuti pobavil. Druhú skvelému Terencovi Stampovi, ktorého postava arogantného a prísneho šéfa bola fakt super a tretiu peknučkej Tare Reid. A v mnohých situáciách som Toma (Aston Kutcher) vážne ľutoval a cítil s ním, akoby sa tie všetky nepríjemnosti diali mne, ale iritovalo ma jeho nerozvážne, hlúpe a trápne riešenie týchto vzniknutých problémov. ()

rozbris

A potom pohlídejte šéfovi byt?! Co všechno se může stát z docela nudnéo večera. Tak tohle byl asi nejlabší film co jsem od Ashtona Kutchera viděl, hold osudový dotek to není:-) Kdo to zachraňuje je sexy Tara Raid, kvůli které bych tam šel taky hrát. ()

bruceman7

Tak na tohle se musí dívat člověk z nadhledu. Akdyž tak udělá, má slušnou zábavu na téměř 90 minut. Minimálně já se bavil dobře. Komedie v lepším průměru. Ale proboha jaká romantika? ()

divak84

fulikulitída nebo "uletěl mi A.J" celem fungují. ano je to hloupá ztřeštěná komedie, ale tady ta narozdíl od jiných stoopid teen comedies má jednu výhodu..... Mika Madsena... ()

Michalechal

Tohle je ten typ filmu, ktery se proste neberou vazne (ackoliv si to tu dle komentu kde kdo mysli) 😁 Scenar je prostej, necekana souhra nahodnejch pruseru pri hlidani sovicky pedantskyho sefa v jeho fajnovym dome, pretavena v cil dostat jeho sexy dceru a zaroven svoji kolegyni. Vse ve stylu a v humoru hodne jednoduchym, odpovidajicim Zuckerovejm novejsim Scary Movies - jak prosty, kratky a nenarocny 😁 ()

Bouřňák

Nemá smysl polemizovat nad kvalitou tohoto filmu, jde skutečně o "stupidní" komedii. Samotného mě to ale překvapilo, já se prostě celkem dobře bavil. ()

blues

asi jsem byl v nějakém dobrém rozmaru, ale já si tento film docela dobře užil, kýčovité dialogy a děsný výběr postav a absurdních situací mi v tu chvíli prostě nepřišel blbý... no, po druhé bych možná hodnotil jinak... ()

Greny odpad!

bylo tomu tak - zklátila mě chřipka a rozhodl jsem si zpříjemnit odpoledne - až nyní se pozastavuji nad výrazem zpříjemnit. Tento film je hovadina umocněná na n-tou a vynásobená čílsem pí . Kdo by se měl smát nad rádoby vtipy typu sjetá sova nebo poraněné dívky, které prosakuje krev přes obvazy? Myslím si, že tento film má u mě čestné místo ve filmovém hnojišti. ()

Foxhound#1

Ale no tak, jako jednohubka to špatný není. Kutcher sice vypadá jak buzík a Carmen opět nedělá nic jinýho než že ukazuje dvojčata, ale už kvůli na celý obývák chčijícímu Madsenovi to stojí za to. No a teď vážně - děsné, slabé a místy trapné. ()

Neotom

Argument hodnocení 1: Zoufale nevtipný scénář, jímž navíc David Zucker bezostyšně vykrádá svou vlastní trilogii Bláznivá střela (pády předmětů na hlavu, znamení na zadku...). Argument hodnocení 2: Může být film, ve kterém nejlepší herecký výkon odvádí Tara Reid, kvalitní? 20% ()

peetriss odpad!

Rande to bylo opravdu šílené, bohužel však svou debilitou, nikoli zábavností. Exkrementální hnůj bez scénáře a se špatnými herci. Aspoň že Tara Reid a Carmen Electra jsou kočky, jinak bych asi pod tlakem zhnusení rozbil telku. Davide Zuckere, tys to teda dopracoval! ()

zzuzi

Bláznivá komedie, ovšem dost přeplácaná všema možnýma prvkama humoru až tak, že už to ani není vtipný... ()

Marťas

průměrná až podprůměrná komedie, dobrá k oddechnutí, nic pro náročného diváka. Ale Tara Reid je moc hezká, proto hvězdička navíc. ()

Blazin

Přeplácaná americká hovadina, která nestojí za shlédnutí ani omylem. Jednu hvězdičku dávám jen za Carmen Electru v mokrém tričku. ()

Delaney

Laciná komedie, s jen pár skvělými momenty jako: "O.J. pláchnul!!" ty blondýnky se mohli *****:D Zucker v tom byl v pár chvílích poznat, ale prostě zlo zlo zlo.... 30% ()

Zombi

No, romantiku tady rozhodně nečekejte, je to v podstatě sled různých scének a fórů motajících se kolem hlídání vypulírovanýho domu, který v tomto neposkvrněném stavu samozřejmě nevydrží ani 10 minut. Nejzábavnější mi přišel začátek v kanceláři, kde Terence Stamp ukazuje jak despotickej parchant umí být. Některý fory tu jsou dobrý a člověk se i zasměje, ale celý je to hrozně přeplácaný, neuvěřitelný a herecky dost slabý, spousta rádoby vtipů je naopak trapných - močení, zadky.. Jako celek to prostě není nic moc. ()

lareinna

Totálna blbosť, ktorá sa odohráva v jednom dome. To som si mohla pozrieť radšej Billa Cosbyho, to by bolo určite zábavnejšie.. ()