Šílený rande

• USA My Boss's Daughter (více)

Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté... (TV Prima)

kecinzer

Celkem povedená komedie, u které jsem se docela nasmál. Je pravda, že většina scén je dost trapných, ale komu to vadí. Navíc hláška "Are you retarded?" byla prostě hustá. ()

arcticsky

Pokud se v té zmatečné spleti různých gagů různé úrovně aspoň trochu zorientujete - není to špatná zábava. Chvílemi jsem padal ze židle smíchy. Z Madsena jsem byl úplně vedle... ()

lardko

Ve filmu se stane dost hodně ŠÍLENÝCH scén , i když z poloviny né tak zajímavých . Sice tento film není žádný trhák , ale není zase tak špatný . Takový normální , průměrný film . ()

Rehooo

Začátek vypadal, že to bude taková ta milá teenagerská komedie co neurazí ani nepotěší. Prostě jen tak na jedno podívání. Svůj názor jsem však rychle přehodnotil... Tenhle film má tak ubohý humor a tak hloupé scény, že to nezachránil celkem solidní konec. Příjde mi to ale škoda, protože potenciál na krapet lepší film by tam byl:( ()

Jeremiah

Pokud máte rádi Taru Reid, potom doporučuji vypnout zvuk a pouze se kochat pohledem na její roztomilou tvářičku. Věřte, že i tak o nic nepřijdete, protože dějově i herecky se jedná o hodně bídný film, který vám jinak nic lepšího nenabídne. ()

RedHot

Můj starší bratr tento počin zhodnotil jako "megasranec". Pokud to chcete sofistikovaněji, jedná se o romantickou rychlokvašku s nízkými ambicemi a odpovídající kvalitou. Film z hlavy vyšumí do pěti dnů. ()

merigieren

Ta holka na sobě měla trochu moc chemikálií, takže házela odlesky. Vtipy založený na sexu nebo komplet vylučovacím systému občas potěší na pohled, jednou mě rozesmály, ale jinak nic moc... ()

sadlokan

Zkuste hlídat celou noc sovu co je napitá koksem ,v zádech s M.Madsenem a ještě dalšími pěti až deseti speciálními typy a do toho být opravdu slušný a zamilovaný chlapec.Chvílemi máte chuť se na to celý ale úplně vychcat!!Groteska má taky nějakej progres,nebo ne? ()

Ydrosten odpad!

I přesto, že jsem vyděl spoustu podobných filmů jako je tenhle, tak pořád nemůžu pochopit mentalitu AMERIČANŮ, kteří úplně klidně vlezou do cizího domu a chovají se tam jako doma. Celý film je taková blbost že větší hovadinu jsem snad neviděl. Nechápu jak se někomu ( komukoliv ) může líbit neustálé hádky, provázející celý film. Nikdo nemůže mít svůj názor, a všichni se bojí oponovat šéfovy. Prostě kravina na entou. U podobných filmů, si vždy řeknu " opravdu je potřeba točit takové filmy ? " ()

Wallis3

Jestli byl úděl to tak dementně natočit, a to tak dementně, že při těch debilních dialozích jste měli pocit, jakoby ti lidi nemluvili vůbec k sobě, ale řvali do zdi, a vám u toho klesalo IQ rapidně dolů, tak teda nedokážu pochopit, proč to vůbec natočeno bylo. Jen jedna jediná věc to zachránila od bohapustého odpadu a to ten sjetej vejr O.J. ! ()

Lyžař

Prijemna blaznivina. Kazdou minutou se dej zamotava, az se zda, ze konec nemuze jen tak prijit. Chvilemi mi to pripomnelo 4 pokoje s T. Rothem, coz je sakra poklona :) ()

pravo

BOLA SOM, ALE UŽ NIKTO Z MOJICH KAMARÁTOV NECHCE PÓZOVAŤ NAHÝ. TY BY SI NECHCEL? Romantická komédia o strážení domu a starostlivosti o zviera – bože veď to už tu bolo v Deuce Bigalow: Dobrý striptér a po štyroch rokoch amíci natočili film s podobnou myšlienkou a podobným humorom (z môjho pohľadu ešte o čosi horším). Oproti filmu s Robom Schneiderom má novší snímok lepšie herecké obsadenie- jedná sa však poväčšine o hercoch, o ktorých hereckých kvalitách niet pochybností- proste neexistujú :o). Filmy s podobným humorom sú zrejme určené inému divákovi a preto hodnotím najvyšším hodnotením aké mi svedomie a presvedčenie dovolí. TEN UŽ JE MŔTVY A ZA DVADSAŤ MINÚT BUDE STÁLE MŔTVY. JE ZBYTOČNÉ VOLAŤ ZÁCHRANKU. ()

salamandrr

Tak opět film, kterej sem si stáhnoul kvůli krásný herečce, ale tentokrát ani můj lůzný vkus nestačil a tohle je prostě kravina ()

Liduskaa odpad!

V polovině filmu sem byla rozhodnuta dát jednu hvězdičku aspoň za snahu.....ale při posledních minutách sem si to definitivně rozmyslela...to blití čehosi nechutného na konci mi tak akorát zvedlo žaludek...počkat to mě mělo rozesmát??? Tak potom netuším kde se stala chyba...! ()