Série(2) / Epizody(4)

Recenze uživatele *CARNIFEX* k tomuto seriálu (4)

Maigret klade past (2016) (S01E01)

Tak nejak som podvedome tušil, že Rowan Atkninson môže zapôsobiť aj "normálnou" hereckou úlohou, než vďaka ktorej si ho verejnosť zafixovala. Postava detektíva Maigret mu sedí, no od kriminálky v ktorej sa pátra po sériovom vrahovi čakám trošku viac. A to nenarážam na násilie, ktoré nie je vyslovene nevyhnutné. Obzvlášť pri takomto druhu snímkov, čoho je skvelým príkladom Poirot. Skrátka, prišlo mi to akési bez nápadu. Žiadne zvraty, samotná story je príliš čitateľná, pričom dúfať v nejaké prekvapenie v závere je úplne zbytočné. Na TV počin dobre. No a dobre je na trojku. ()

Maigret a případ mrtvého muže (2016) (S01E02)

Lepšie ako prvý Maigret s Beanom. No pre mňa osobne je Poirot proste zaujímavejšie spracovaná detektívka ... ()

Maigret a noc na křižovatce (2017) (S02E01)

Rád by som vyššie, no mňa takýto druh kriminálok príliš nebaví. Keď nejde o sériového vraha, nejde o nič :D Nie je tu zverejnený obsah, a ja som tak nejak dúfal, že to bude o nejakých vraždách. Počas sledovania filmu som si myslel, že ho napíšem JA. Ale zas by ho nezverejnili, tak si budeme musieť počkať, kým si to pozrie "Marceloo". ()

Maigret a drahoušek z Montmartru (2017) (S02E02)

Maigret po “štvrté” s Rowanom v hlavnej úlohe, opätovne stojí zato. Vražda, dve, niekoľko podozrivých, všetko tak ako má byť. ()