Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

chelseaman22

Obyčejný film, ve kterém stojí za zmínění leda tisíce kulek a odhodlání se pomstit. Ještě, že Nám tam šoupli Travoltu, jinak by opravdu nebylo o co stát. ()

Saraph

Dost scének sice bylo velice umělých, ale díky pořádné náloži akce se to dá odpustit. Nejhezčí byl samo sebou onen souboj s ruským něco-jako-hulkem. Našemu Punisherovi nechybí ani smysl pro drsné hlášky: I'm alright. He's not. Z lásky k Marvelu, Travoltovi a velkým kvérům nechávám 4*. ()

A.Beech

Na úvod filmu, či chceme alebo nie, režisér nám dá zjesť scénu psychologického nátlaku nonsensu, keďže hlavného hrdinu 3x postrelia, výbuch ho odhodí do mora, more vyplaví na breh, kde niekoľko hodín krváca, ale vám je vopred jasné, že to musí prežiť, kedže ide o hlavnú postavu filmu. Ja sa pýtam...prečo? Napriek tomu film celkom solídny vďaka vo forme vyzerajúcemu Thomasovi Janeovi. ()

adams89

Filmy s námětem, kde hlavnímu hrdinovi (nejlépe policajtovi) někdo vyvraždí celou rodinu a on se potom po zbytek filmu mstí je víc než dost a já je mám hodně v oblibě. Stačilo vidět trailer s komentářem na tenhle film a mě bylo jasné jedno - tohle prostě za každou cenu musím vidět! Už začátek diváka hodně chytne, po dost krutém vyvraždění celého Frankova příbuzenstva jen čekáte, kdy se polomrtvý Frank dá dohromady a vezme zákon do svých rukou. A potom to stojí za to! Netečou tu sice hektolitry krve, jako třeba jinde, přesto je na co se dívat. Několika nudných pasáží se ale film nevyhnul, což je škoda. Výhradu určitě budu mít ke scéně s Rusem, protože ta je vážně přehnaná. Trochu jsem si představoval více akční konec, ale ono je asi lepší, když hrdina sám postřílí dvacet nepřátel než když jsou jich stovky... to potom jen člověk nechápavě kroutí hlavou. Thomas Jane, představitel Franka Castla, se mi v roli mstitele moc líbil a ani záporák, v podání Johna Travolty se naztrácel. Tohle akční béčko se docela povedlo a já ho můžu jen doporučit.60% ()

Mrkvič

Je to slabý, ale pořád stokrát lepší než pár let stará verze s Dolphem Lungrenem a jeho namalovanýma fousama. Právě hlavní hrdina je ten rozdíl. Na Thomase Janea se dá dívat a stejně tak celá stylizace filmu je celkem povedená. ()

ivan_drago

A tohle opravdu "drsnej" film je a míním to v tom nejlepším smyslu slova. Všichni v něm sou "drsný". Je to podle fakt dobrýho komiksu takže u mě už jen za tohle bodíky navíc. Myslim, že by se to obešlo i bez Johnyho T., ale tím nijak nechci snižovat jeho výkon. Řemeslně je to dobře zvládnutý, akční scény maj spád a já se u nich královsky bavil. V příběhu to občas zaskřípe, ale to právě doháněj ty akční scény. Já se velmi bavil až do samého konce... ()

DivX

Ani zklamání ani radost. Dalo se to čekat, že to nebude žádný film po kterém si hned koupím tričko s lebkou a budu se modlit ať hned natočí druhý díl. Jenže si musím říct, že jestli je to přesně podle komiksu, tak tomu nemám co vyčítat! To už musí posoudit maniaci, kteří to hltají v kreslené podobě. Já jim bohužel nebo díky bohu nejsem. Thomas Jane je pro mě „zatím“ průměrným hercem. Třeba čeká na nějakou větší roli a pokud ne, tak by se měl více snažit v „Béčkových“ filmech kde ho snad někdo najde. Ve filmu je spousta nezodpovězených otázek. Např: Kde vzal všechny ty peníze na to, aby se mohl tak rychle zařídit na vykonání pomsty atd. Holt komiksům nerozumím. 60% ()

Bobik9

Velké zklamání. Dějově je to totální kravina. Dialogy jsou naprosto stupidní. Chvilku se ten film tváří hrozně vážně a potom si ze sebe dělá legraci, ani jedno se moc nevede. Thomas Jane hraje opravdu tupě. Zato Travolta a Patton, to je nutno říci klasa. Laura Harring je opravdu krásná a Ben Foster také potěšil. A scéna s Kevinem "Dieselem" Nashem byla brutálně zábavná! Kdyby celý film byl postavený na podobném duchu, tak by se nikdo nemohl zlobit. Takhle je to ztráta času a dvojku asi s klidem oželím. ()

lennyd

Tajný agent Frank Castle se chystá na svou poslední akci. Pak si chce dát kapku voraz, strávit víc času s rodinou, a tak (známe). Ale tahle akce se zvrtne (jak nečekané), a skončí smrtí syna mafiánského bose Howarda Sainta (John Travolta). Ten plní přání své manželky, a pošle své chlapy aby Franka a celou jeho rodinu zničili. Frank, zastřelený, vybouchnutý, utopený ale vše přežije, a jde Howardovi po krku (Ne pomsta, ale trest). K tomu mu dopomáhej bůh, a jeho potrhlí spolubydlící (krásná dívka, tlustej boreček a opiercingovanej maniak)... Ač dle komiksu, komiksového na filmu není ani zbla (kromě posledního záběru na znak Punishera z hořících aut). Frank je prostě maník, který se kapku naštval (kdo by ne) a zbavuje se svých nepřátel jednoho po druhém (i když to, jak se zbavil Howardovy manželky a Howardovy pravé ruky je naprosto geniální)... Akčňák, na který se dá podívat, ale o deset minut pozdějc vám splyne s tisící dalšími a podobnými... ()

Tomasso001

Doufal jsem ve víc a dostal jsem míň než jsem se bál že uvidim. Pár okamžiků není špatných, ale jinak se film vleče v hrozném klišé. Nebýt komiksu, který sem četl (některé scény jsem doslova nevnímal film a nahradil si je stránkama) jdu s hodnocením mnohem níž. ()

Redswif

Očekával jsem plno vraždění,nekonečné proudy krve, kvanta kulek,samé přestřelky,nějaké ty pomsty, hlavního záporáka a brutálního PUNISHERA. Dostal jsem tak půlku. Větší část filmu se řeší proč se jím stal a to je moc dlouho, perfektní závěr filmu se to snažil zachránit, kdyby v tom to duchu byl celý film tak prostě krása. Takhle průměr mezi filmy podle komiksu. ()

drederik

To je tragédie v čem Johny v posledních letech hraje. Kde sou časy bombarďáka Dannyho Zucca nebo Vincenta Vegy. Jinak naprosto podprůměrný film, který stačí vidět jednou a dost. ()

McM

Blbost, absolutně překroucenej Punisher. A proč 2 hvězdičky? Protože závěrečnej masakr byl dokonalej. Přesně takovej, jakej měl být celej film. ()

hroubek

Tenhle film měl potencial stát se další serii gigantu Marvel.Selhal na plné čáře tržby hrozné,příběh o proti komiksu velmi něžný kůli přístupnosti,hloupé postavy.Proč tedy tři z jednoho prostého důvodu prostě se mě ten film líbil.To nic ale nemění na tom,že co se týče komiksových filmu velká slabota. ()

JohnSmith

Vypadalo to velice slibně,ale nakonec z toho byl jen paskvil s minimem akce a fakt příšerným Travoltou. Thomas Jane má sice dobrej výraz,ale to jakxi nestačí. Lepšího režiséra a scénáristu. ()

Danny F.

Super film s akcí a skvělou pomstou. I přes to že byl Thomas Jane doslova nesnesitelně nesmrtelný (přeci jen do něj stříleli, bodali nožem a tvrdě mlátily) je tento film dobře natočen. Travolta byl dokonalý mafián. 80% ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)