Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

BMAJTZ

Pokud pominu tu hromadu naprosto klisoidnich scen, tu hromadu naprosto bezduchych, bezcennych a debilnich dialogu, monologu a vubec vsech hlasek tak tu mame totalni akcni becko u ktereho se clovek pomerne dobre bavi. ()

ranp

Tenhle film-to je fakt slabota. Bylo v tom tolik nesmyslností. Má John Travolta zapotřebí hrát v takovémto filmu? Dost často to na mě působilo jako parodie, přitom se to však tvářilo vážně. I ty 2 hvězdičky jsou asi moc. ()

kenkaku

Tak nějak mám pocit, že tenhle film se mi líbí z úplně jiného důvodu než ho ostatní nenávidí :). Podruhé "Trestající" Frank Castle má naprosto super začátek, pak přijde zvolnění na půl plynu (za které ho určitě většina bude nesnášet) a to celé je následováno postupným zrodem něčeho jako je "Punisher - light" (tedy přeloženo v duchu českého distributora "Kat - bez cukru"). A za tenhle finální krok Frank asi schytá opovržení od zbytku diváků (a ksichtící se Travolta tomu vážně ani trochu nepomůže). Přesto mám tuhle verzi #2 rád, protože z ní cítím něco jako "The Punisher Begins". Z první poloviny film o normálním člověku co dělá svou práci a má svůj život, z druhé poloviny přeměna na mstitele-superhrdinu (se všema mouchama, které to doprovázejí). 4 hvězdy za to a ani o jednu méně. ()

upson

Už pro tak pro mě nepochopitelné nízké hodnocení musím dát za 5, Hensleigh natočil super kriminálku vycházející z komiksu, podtrženou výborným záporákem Travoltou a super hlavním hrdinou Janem :-) . U mě jasných 85% PS: Krásné úvodní noire intro ()

herr_carter

Podobný, jako film "Těžko ho zabít" s oteklým ruským občanem Seagalem. Taky ústřední protagonista rozstřílenej na maděru, taky neherec a taky prostřednictvím alternativní medicíny zázračně pookřál, aby se vydal na cestu pomsty, dojebat všechny zlé strejdy, acho jo....................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

NICOX

Nikde tu nevidím žánr komedie, ale já sem se teda slušně pobavila.. no bylo to prostě trošku stupidní, ale neřikám, že vyloženě špatný. Thomas Jane je nehorázně nabušenej. Lepší 2*. 45 % ()

Herráček

Popcorn a colu prosím... A sešitek na zapisování a odškrtávání filmových klišé s sebou... Ale já už sem béčko, který si snad ani nehraje na áčko (i když... spíš asi autoři ví, že tohle nemá nárok si ná áčko hrát...) neviděl docela dlouho... A samozřejmě takovej drsňák... Vždyť Árnímu to baštili všichni... Asi už jsme zmlsaní... ()

bruceman7

Poměrně slušně vydařené převedení hry na plátno, avšak nic extra navíc. Možná ale přeci něco: kdo neviděl terminátora, má zde v "Katovi" dobrou ukázku - hlavním postavám, ač jsou z masa a kostí, nijak nebrání v jejich konání pár kulek v těle, stejně tak nůž zaražený až po násadu, pád z pětimetrové výše na záda, několik ran z brokovnice do břicha (sice do kevlaru, ale zřejmě nového typu) atp. Ale jinak se člověk baví slušně 60% ()

Han22

Zklamání jak prase. Po skvělém začátku (vyvraždění rodiny) a následném vyzbrojování jsem čekal velkolepou akci a likvidací Travoltových poskoků až do bombastického finále. A ono nic - pár dobrých scén se tu najde, ale většinu času je to jen šílená nuda - hlavně scény s trojicí tragédů z opuštěného domu bych úplně komplet vystříhal. Lundgrenova verze je stokrát lepší, tohle je ztráta času a navíc to s komixovým příběhem nemá nic společnýho. ()

Spike23

Zřejmě každý má nějakou srdcovku, která se mu líbí tak, jako nikomu jinému. Punisher je právě ta moje :). ()

BlackTom

"Jsem živej... on ne." Veľmi sympatická vtákovina. Mám rád filmy o drsných (anti)hrdinoch a ešte viac mám rád filmy o osamelých pomstiteľoch, ktorý dopomáhajú tam, kde spravodlivosť zlyhala. Pri Punisherovi sa mi ostalo dosť z oboch. Tommy Jane hrá konečne naplno a jeho kamenný pohľad mi vyvoláva príjemné zimomriavky na chrbte. O Benovi Fosterovi ani nehovorím, ďalšia jeho excentrická kreácia (tentoraz opiercingovaný sused) ma znovu navodila na myšlienku zaradiť ho do mojej Top 10. Ujo Travolta tiež nebol zlý. Nemohol by som vytknúť takmer nič, veď bohovské scénky (zabijaci Gitarista a Rus, letlampa) boli takmer dokonalé, no aj tak - prial by som si viac drsnosti a menej patetickosti. Poteší aj tradičné cameo Stana Lee (no hľadajte, hľadajte!) a hlavne hectorovský koniec jedného parchanta na záver (kto videl, pochopí). Vynikajúce až bayovské béčko, bez debaty ****. SI VIS PACEM PARA BELLUM. ()

Nemik96

Oko za oko zub za zub klapka po 236. Průměrný akční film, který nepřináší vůbec nic nového a který ve mně absolutně nic nezanechal.John travolta byl tady zbytečný a snad kdyby si vyměnil roli s nemastným neslaným Thomasem Janem mohlo to dopadnout lépe.Takhle vím že alespoň pro mě film upadne do zapomnění. Uděluji 2**. ()

see_sawandrew

Kytara a rvačka s ruským zabijákem jsou naprosto geniální. A hlášek taky hodně. Jeden z těch filmů, které dovedou být strašná švanda. 60% ()

xaver odpad!

Odpad, a i to je pro tento film ještě lichotivé hodnocení. Něco tak stupidního, bezduchého a primitivně násilnického jsem snad ještě neviděl. Dokoukal (a dotrpěl) jsem ten film jenom kvůli hodnocení. A hodnotit nebylo prakticky co. Scéna, kdy "Rus" s hlavním hrdinou vymete celý barák, prorážní s ním zdi!!! a demoluje zařízení, je snad určena jenom vymydleným mozkům. Nevím kdo může uvěřit, že s člověkem může být proražena bytelná zeď a on stále žije a dokonce dál bojuje. No co, dál to nemá význam rozebírat. Odpad všech odpadů. ()

iXtr3m3

Prečo urobia z drsného thrilleru v akčných súbojoch komédiu viď. súboj s Nashom? Inak fajn snímok, Jane by nebol ako Punisher zlý, ale toto mohlo vyjsť ďaleko lepšie. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)