Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

Ripley

Dlouhé,nudné,trapné,směšné...Nemožná režie a příšerné "herecké výkony"!Zlatý starý dobrý béčkový Punisher s Lundgrenem. ()

Hopper

Škoda komentovať... všetci sa tvária neskutočne vážne, zadok majú stiahnutý tak, že by sa do neho nedostal ani zastrúhaný vlas a vypúšťajú hlášky, kde sa strieda rehot s údivom v tvári ako toto mohol niekto splodiť. Travolta sa snaží byť maniakálnym zločincom ale aj toto sme už od neho videli ďaleko lepšie, Bana ako drsňák veľmi nepresvedčí a ostatní sú už len figúrky... Jedna z najhorších komixových adaptácií... ()

cab

Az na jednu povedenou akcni scenu je komiksovy hrdina Punisher nevyrazny a podprumerny. Herecke vykony hlavniho zaporaka a hrdiny jsou pro smich nejen skalnim fanouskum, ale i do nebe volajicim signalem pro neschopne pisici autory scenare, ze uspesny komiks a par znamych jmen dobry film neudela. 35% ()

Ilhan

Tento film má doslova dvě tváře a proto svůj komentář musím nějak schématicky rozdělit na pozitiva a negativa. Pozitiva: Snaha udělat z Punishera áčkový film, která se v první polovině celkem daří. Také bych vyzdvihnul fakt, že konečně byl film o Punisherovi natočen od začátku, to znamená přerod z Franka Castlea na Punishera, ne jako v ostatních filmech, kde byl divák hozen rovnou do děje a o minulosti postavy se dozvídal pouze ze vzpomínek nebo flashbacků. Dále z považuji Thomase Janea asi za nejlepšího představitele této postavy z dosavadních herců a konečně v tomto filmu byl dodržen ten správný image Punishera, čímž myslím dlouhý černý kabát a triko z pověstnou lebkou. Punisher jak má být. Jak jsem říkal, první polovina filmu koketuje s áčkovou produkcí, bohužel to všechno zabijí scénáristé a režisér v druhé půli, čímž se dostávám k negativům. Negativa: Druhá polovina naprosto pohřbívá tu první. Scénář se zvrhne v něco co by možná fungovalo u normálního filmu o pomstě, ale ne u Punishera, zvlášť když se snaží tvářit jako absolutní áčko. Ještě dokážu pominout, že si Castle našel byteček v nějaké zapadlé špinavé čtvti, místo aby žil v podzemních tunelech nebo kanálech města, jak bývá zvykem. Ostatní však prominout nemohu. Některé scény sice byli zábavné, viz rvačka s Rusákem, ale do tohohle filmu se bohužel nehodí. Děj se začne neuvěřitelně vléct a nudit a to má také co dělat se stopáží, která je zbytečně natahovaná a já blbec se ještě dívám na Extended version, která tomu rozhodně nepřidala. Každý kdo má o Punisherovi nějaké pojetí, tak by čekal neuvěřitelnou jízdu pomsty plnou krve, zbraní a ultimátní akce a ne nějakou psychologickou válku, která se v tomhle filmu děje. Shrnutí Nechat první polovinu, stopáž tak o půl hodinu zkrátit, vyvarovat se zbytečných béčkových a konec naplnit nevázanou krvavou akcí, tak jak je tomu v ostatních filmech o Punisherovi, mohlo jít o skvělý akční film. Takhle pouhých 55 %. ()

Pretender

''Those who do evil to others - the killers, the rapists, psychos, sadists - you will come to know me well. Frank Castle is dead. Call me... The Punisher.'' ()

dopita

Příběh o pomstě podle ňákýho komiksu. Mohl to bejt krásně ujetej akční nářez, bohužel režisér Jonathan Hensleigh se moc nepředved a místo „zábavný hovadiny“ vytvořil nezáživnej film, kterej spíš vyvolá nechtěnej úsměv. ()

wosho

Scénář je ryzí béčková záležitost (jen nadhled a humor mu jaksi schází, ale to k předloze je omluvitelné a pochopitelné). Co je však u Kata ubíjející je jeho režie. Hensleigh je dobrým žánrovým scénaristou (na jeho pořádně peprnou Smrtonosnou past 3 nedám dopustit-tak má vypadat scénář u akčního filmu), ale jako režisér kazí na co sáhne. Akce je bez špetky svižnosti a napětí (třeba rvačka Kata s blonďákem u něho v bytu je hrozným příkladem amatérismu), nejde mu ani atmosféra (masakr na rodinné oslavě i závěrečné vyučtování je přímo směšné) a vedení herců je.....,vlastně ani žádné není. Kat je film zcela nezvládnutý, kde dobří herci odvádí mizerné výkony a divák to vše prozívá nudou. Mě se rozhodně více líbila verze z ranných 90 let pod názvem Mstitel s Dolphem Lundgerem. ()

divak84

1 hvězda za travolťáka.................. 1 hvězda za fight s rusákem...................... 0,3 hvězdy za tričko........................ 0,1 hvězdy za final střílečku................. zaokrouhleno dolů ()

POciSEM

Celkem slabota. Thomas Jane neni spatnej ale nejak se mi po Lundgrenovi v roli mstitele nzeamlouval. Travolta byl mega trapnej a pribeh byl uplne o nicem. Jedina vec ktera me hodne pobavila byl souboj s rusakem a zaverecna bitka na kudly v Saintove domu ()

Paity

Název to má sice silný - Kat - The Punisher - ale tím to také končí. Nijak mě totiž neoslovil především Thomas Jane. Velice blb zahrál i John Travolta, který spíše vypadá jako naštvaný popelář, než skvostný záporák. ()

Knowho

Další podhodnocený Marvel film, založený na komiksové série od skvělého Gartha Ennise. Je to hrozně dobrý R-ko a Travolta se do role záporáka hrozně hodí. Jasně efektově to není žádný terno, ale je to dokonalá zábava. 8/10 ()

Drc

Přestože filmy podle komiksů vůbec nemusím a musím říct, že Punisher byl tak nechutně kýčovitý film, tak sem se u něj dobře bavil a zaujmul mě, což se tolika filmům nepovede. Uznávám, že hodně lidem může připadat jako pěkná blbost ... ale já jej zkrátka beru za dobrý film - správně temný námět, sem tam nějaký vtípek nebo dobrá hláška, rozumná atmosféra, ubohý ale přece jen svižný příběh, dokonce i místy něco navíc. Kdo nehledá nic víc, nebo přesněji řečeno je schopen brát Punishera takový, jaký je, tak se může také dobře pobavit. ()

Wishkah

Chtěl bych vidět toho vola co vybral Thomase Janea do role Punishera. Ten chlap nemá charisma a jeho pokus o drsný výraz vypadá jako pokousané štěňátko. Film je divný a z Punishera nedělá vraždící stroj pomsty ale jen jakéhosi naštvaného samotáře, který se snaží vypadat děsivě. Pro mě obrovské zklamání ()

mirkaaa

Spíše průměrný film s Johnem Travoltou v záporné roli. Přiznám se, že film jsem si pořídila hlavně kvůli J. Travoltovi, ale nějak mě v tomto filmu nezaujal. Myslím si, že John Travolta má na víc, než na „béčkové“ filmy. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)