Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

helloween93

Novější verze Punishera, ve které je příběh značně vařen z vody, protože nesouvisí s komiksovou předlohou. Oproti té starší verzi nemá tu atmosféru, ale zase má lepšího hlavního záporáka - Travoltu. Jako fanda punisherovských komiksů jsem se pochopitelně těšil na Rusáka a byl jsem příjemně potěšen. Stejně jako starý, je i tenhle Punisher béčko, ale zábavné (stejně jako původní). Těžko říct, které zpracování je lepší, mě se líbily obě verze. ()

jirkis

Chybí tomu hlášky, krev a trochu detailismu. Travolta totálně bez výrazu! Max Payne vypadá alespoň dobře a temně, kdežto tu oceňuji snad jen skvělou pomstu. Existuje i hra a tu jsem nehrál...takže..No, je to prostě akčňák, od kterého bych nic nečekal a tudíž bych neměl být ani zklamán. Pravda je, že děj táhne diváka víc, než zmiňovaný Max Payne a to je asi u filmu podstatnější, než vizuál. Ale ani tak se nezmůžu víc, než na 2,5*. Je to tak půl napůl. /50%/ ()

MickeyStuma

Vyvraždění rodiny a pomsta. Kolikrát to tu už bylo. Nespočítaně. Jenže tohle je Punischer. Ne, to měl být Punischer. Ale není. Kde je ta komiksová temná stránka hlavní postavy. Kde je ta komiksová atraktivnost, kterou jsme si tak oblíbili. Není. Z komiksu tu vůbec nic není. Jediné co je, tak ohromný průser. Vznikl obyčejný akční snímek, jakých tu jsou tucty. Ničím nezaujme, nenadchne, nepřekvapí. Škoda. Thomas Jane se do této role výborně hodí. Nebyl však využit jeho potenciál a tak byla opět promarněna jedna ohromná šance. Nebýt to podle komiksu, snímek by byl v lepším průměru, takhle hodně ztrácí a padá do průměru slabého. Bohužel. Apropo: který blbec tomu dal tak stupidní název? ()

GOREGASM

Dobře obsažený hlavní hrdina, ale velmi nesourodý výsledek, který míchá přístupy k jednotlivým scénám tak nahodilé, že jsem se nejednou zamýšlel, zda pan režisér netrpí mnohonásobným štěpem osobnosti. Těžko hledat umělecký záměr v tom, že chvíli jste ukrutně vážní, vteřinu na to béčkově vtipní až laciní, abyste opět přehodili výhybku k neúprosné vendetě, během níž Punisherovi ani koutek neucukne. Podstatu Punishera vystihuje jen vydařené finále, během kterého si Thomas Jane poradí stylově a v duchu rčení "oko za oko..." se všemi zlouny a divák si na konci jen povzdechne, proč se v téhle tónině nenesl celý film. ()

plagjoklas

Akčné béčko ako remeň. klyšé niekedy trápne hlášky. Ale keď ono je to také zábavné jednoducho ma to bavilo. A vidno že Travolta si svojho záporáka poriadne vychutnal. Film ktorý netreba brať vážne aj ke´d mám podozrenie že režisér zamýšľal inak. ()

NiaWolf

Nebýt typické lebky, ani bych snad nepoznala, že se jedná film, který má mít něco společného se hrou a nedej bože komiksem. Nemastné, neslané, nezáživné. Přesto se místy najdou alespoň ucházející scény. ()

salamandrr

Tohle bohužel sotva průměrný comixový film, z Punisehera se dalo těžit daleko víc a hlavně Punisher byl trochu brutálnější než jezdit někomu po zádech nanukem ()

Bobsenklár odpad!

Toto nemá obdoby. Proč jsou autoři tak naivní a myslí, že je na tento "umělecký" kousek někdo zvědavý. Kam se to hrabe na Punishera s D.Lundgrenem, a že to byla bejkárna. Ovšem vrcholem je pátrání kde žije mstilel ,což vědí všichni kromě hlavního padoucha . Je cosi zkaženého v království hollywoodském ()

Márduk33

Na tenhle film o pomstě (teda vlastně o trestu) jsem se dost těšil. Jako nebylo to úplně fatální zklamání, ale strašně mi tu chyběla taková ta temná atmosféra, která k filmu podobnýho žánru určitě patří. Co se týče akčních scén, tak taky nic moc, přece jenom je jich tu hodně málo. Ale aspoň, že měl pan Punisher jeho pomstu docela vymyšlenou, což bylo pro mě příjemným překvapením. ()

darkreider

Punisher je komiksový drsňák s lebkou na tričku od mŕtveho syna a arzenálom malého štátu. Nerobí mu problém vystrieľať bárák plný nájomných vrahov, ale pri likvidácii úhlavných nepriateľov si dá záležať na symbolike a precíznosti. Napriek priemernému začiatku a vcelku jasnej hlavnej línii je to nutnosť pre znalcov akčného žánru. ()

Yojimbo

Neskutečně hloupá komiksová adaptace, která díky neuvěřitelné kadenci dialogových i dějových klišé působí jako velice vtipná parodie. Přestože film nepomrkává na diváka a tváří se velmi (až moc) vážně, je těžké uvěřit, že tohle mysleli autoři vážně. Herecké výkony jsou jedním slovem otřesné, dialogy frustrující a děj bez jakéhokoliv nápadu. Ta jedna hvězdička je za zábavu, kterou si divák užije, když rezignuje na svůj dobrý vkus. ()

bolf!k

Je to prostě hloupý a Travoltovo charisma naprosto nevyužitý. Jane navíc žádný nemá takže není o čem debatovat. 40% ()

Pacek

Nevím proč ale mě tenhle film vzal.S hlavním hrdinou jsem se dokazal ztotožnit a hlavně mi to pomohlo v mojich těžkých chvílích.Ano ohraný příběh,místy stupidní dialogy a hodně věcí,které by se daly udělat jinak.Ale mě to nesere.4 jak vyšité. ()

fraktal

Pro jedinou scénku (rus a demolice celého poschodí) a hezký triko nezařazuju mezi >úplně< ztracené snímky. Ale má to k nim děsuplně blízko. (40% max) ()

cerbygerby

Tenhle film je trochu starší a proto když jsem na něj narazil tak jsem si nebyl jist jestli jsem ho už někdy neviděl, ale po pár chvílích jsem to poznal.. ale nejvíc jsem se utvrdil když jsem zpozoroval trojici jeho nových sousedů.. ti se nezapomínaj.. tlouštík, piercingař a pěkná baba... celkově mě to opět vtáhlo, akce jak má být.. dost dobré 4* ()

Kadas97

Po prečítaní prvých dvoch dielov komiksovej série Punisher MAX (verzia pre dospelých, kde sa nešetrí krvou, vnútornosťami, nadávkami a ani bradavkami) som sa rozhodol pozrieť si aj filmy. Jeden deň PN-ky mi padol ako dar z nebies a ja som nezaváhal. Vo filme síce Frank Castle nevyzerá ako Frank Castle v komikse, ale ako pomstiteľ s láskavými očami a dobrým srdcom. S kľudným svedomím mohli vymeniť Travoltu za Janea a bol by Punisher ako vyšitý. Film sa v mnohom držal svojej komiksovosti a niektoré scény sa mi hlboko vryli do pamäti (bitka s Rusom). Záverečná pomsta je len čerešnička na torte. Nedokážem sa však preniesť cez ten kasting a preto "len" 8 z 10. ()

Dimo

Sic béčkové obsahem, předvídatelností a plytkostí, ale stejně docela nemazlivé a drsné. S jedním by to bývalo i pohlo a vyvolalo soucit. Nebýt té béčkovitosti. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)