Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

Wormboy

Becko ako vysite s prisernym Travoltom a nevyraznym hrdinom. Co stoji za zmienku je scena, kde ten velky rus bije "Punishera" a v pozadi hra La Dona Mobile, ktoru spieva Peter Dvorsky!!!Ano!!!Citajte titulky na konci...riadna haluz... ()

carly

Johna Travoltu v záporných úlohách ja môžem. Thomas Jane ako hrdina proti svojej vôli je úloha v ktorej ho mám najradšej. a jeho six-pack tiež nebol na škodu. trio čudných kamarátov zo susedstva bolo rozkošné. príbeh bol krutý po všetkých stránkach. nie som si istá, či by som si chcela tú jazdu zopakovať, ale stálo to za to ()

matrosh

tento filmik mě docela překvapil. podíval jsem se na nej až po přečtení spousty hodnocení a překvapivě vůbec není špatný. Dávam 4*, protože jako komiksová adaptace je tento film daleko lepší než zhovadilosti typu ghost rider, nebo fantastická čtyřka, které jsou ze stejné komiksové stáje. Tvurcům se celkem dařilo držet předlohy, a jediné co zamrzí je, že nepřitlačili víc na pilu. pro srov. viz. kterýkoliv komiks punishera na našich pultech od gartha ennise ()

emo

Ďalší príklad premrhanej comicsovej adaptácie. Priemerné herecké výkony ani pozliepaný scenár nezachraňuje šedá a neoriginálna réžia. Hudba pôsobí rušivo. Pre fanúšikov comicsu skôr odporúčam Lundgrenovku. Aj keď nemá na hrudi lebku je Mstitel viac PUNISHEROM než Kat... ()

c.tucker

Celkem nudné zpracování komiksové předlohy, nebylo zde scela využito potenciálu, který to nabízí. Tom Jane se na postavu Franka také moc nehodí. ()

DominikV

Fanda komixů nejsem, takže mě musí zaujmout film. Nejraději bych dal jen dvě hvězdičky, ale že miluji PC hru a u tohoto filmu si na ní vzpomenu, tak dávám tři. ()

otík

Komiks sice neznám, ale Kat tady tři čtvrtiny filmu vypadal jako hodný strejda od vedle, kterého smrt milované rodiny ani příliš nezasáhla. Sem tam si někoho zřeže, pak se téměř spřátelí se sousedy, pak opravdu originálně nechá zabít nebezpečné protivníky, aby na závěr zcela ubohým způsobem zabil Travoltu, hlavního to záporáka. Punisher nejezní na motorce, ale jakýmsi oplechovaným autem, o které ale brzo přijde, jeho představitel Thomas Jane ho hraje zcela nezáživně a nevěřitelně, pouze dobře vypadá, a to mi nestačí. Jedničkou filmu je pro mě ultra drsný Will Patton, který Travoltu po herecké stránce strčí do kapsi (Travolta jaksi nemá co hrát). A tak jedničkou mezi představiteli Punishera (že jich ale zatím bylo!) je stále starý dobrý Dolph Lundgren a ačkoliv jeho film je řádné béčko, je daleko komiksovější než tahleta nová vykopávka. ()

Slavníkovec

Remake na všechny způsoby, dočkali jsme se komixu, 2x filmu, knižní předlohy. Tak jsem vystřízlivěl, The Punisher je zábava a akční béčkovej film v jednom. Čas od času se zde objeví pár nepochopitelných scén, které lze přejít pouze s úsměvem. Film nás rozděluje na dva tábory, na ty, kteří fandí Franku Castlovi, a na ty, kteří už doufají v blízký konec, dlouhého filmu. ()

Deyw

Nic moc...cely je to o nicem jediny co stoji za rec je scenka s Rusem (btw:vypadal jako Duke Nukem :D) u Punishera v byte.(jestli se to tak da nazvat). jinak se mi to vubec nelibilo.. ()

panMartin

Po všech stránkách vychutnané nablblé béčko. Skvělý příběh, bitky perfektní hudba. Nevim, co proti tomu všichni maj, mě se ten film libil, sice příběh typickej, ale co dneska nemá typickej příběh, svižná akce, bitka s gigantickým rusákem absolutní dokonalost. Travolta stále ve formě, charismatický ranař Thomas Jane. ()

Decker

K tomuto snimku jsem pristupoval zpocatku trochu neduverive, ale nakonec se z toho vyloupl docela povedeny comicsovy snimek. Herecky stoji za zminku hlavne John Travolta, ktery dava snimku urcity smrnc. ()

eye candy

Zatrpklý panák v přiléhavém kostýmu, s velkou bílou lebkou na prsou, kterého jste možná vůbec poprvé zahlédli ve spidermanovi (pokušel se pavouka nakrmit olovem), je tady vykreslenej jako docela milej chlapík. Ale co, ještě to mohlo skončit svatbou, buďme rádi za to málo. Vemu-li v úvahu, že se jedná o komixovou adaptaci a že už předloha je sama o sobě strašnej výplach tak ty 3* je tak akorát ()

drexik

Není to ani shit ani béčko. Pořádná dávka akce a pomstychtivého Travolty. Vážení honotící, toto je akční thriller, tak si nepleťte hrušky s jablkama a neočekávejte nějaké ukecané drama. ()

COF_666

Tohle je tak moc neškodný film že je mi toho hodnocení (55%) až líto. Byl to průměr, možná i podprůměr, ale dokázal mě pobavit. 3,5 * ()

hans500

Dobrý akční film, dobří herci (jen Travolta někde ztratil své obvyklé charisma), ale slabší scénář. "Kat" je o něco lepší než námětově podobný "Max Payne (2008)". ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)