Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

Ajka1

Tak to bylo hodně špatný :D Na druhou stranu ale musím přiznat, že kdyby se studio rozhodlo natočit pokračování, pod taktovkou schopného režiséra a s kvalitním scénářem, určitě bych nebyla proti. Thomas Jane již v minulosti dokázal, že když chce, tak hrát umí. Potřebuje jen motivaci a schopné vedení (viz. Mlha) A nedávný kraťas propagující Jacka Daniel'se mne docela namlsal. ()

Fajt odpad!

Absolutně nesmyslná a stupidní sračka !!!! Tak si myslím, že cenzura, by někdy byla velice přínosná. ()

helrohir

Celkom zábavný akčňák, ktorý je síce jednoduchý a predvídateľný, ale na druhej strane nenudí a má spád. Okrem toho rola záporáka Travoltovi sadla perfektne. ()

hynn3k

Ještěže vystřihli těch dvacet minut, které jsou navíc v prodloužené verzi. I tak mohl střihač zaúřadovat ještě o trochu víc. Dvě hodiny jsou pro tempo tohodle filmu až moc. Hlavně v úvodu, který trvá skoro třičtvrtě hodiny. ()

Tominni

S ohledem na komiks mi ani nevadí, že hlavní hrdina vše přežije. Spíše je škoda, že film stojí tak nějak v neurčitu, někde mezi parodií a akcí, přitom některé hlášky za to stojí: "My nejsme jen šťastní, my jsme blažení!" nebo "Ty jsi ale blbec, když si bereš nůž na střílečku." Nejlepší je pak souboj s ruským supersvalovcem. Ale na 116m to je trochu málo..... ()

Olafsson

slabý po všech stránkách.. herci, příběh, akce... unylý, strtnulý, křečovitý a stupidní... chvílema to působilo až jako nechtěná parodie... ()

Pitryx

Velmi dobrý film s pár hluchými místy, která se dají snadno přeskákat. Bez nich to má švih a někdy i komediální momenty. Nad filmem není třeba přemýšlet, má to co má akční film mít, dobro a zlo jsou jasně stanoveny hned na začátku a pak už to jej jede jako mašina, co se nedá zastavit. Vřele doporučuji.2015030110100/bez///*** a půl ()

subic

Tohle je podle komiksu - teď jsem ten, který trestá? A proto je asi nejlepší dělat blbosti, jako nechat vybouchnout všechna auta na parkovišti apod. ()

johnsnow

ešte dobre že som si za tým pustil dvojku ktorá mi napravila chuť. Volovina a travolta tentoraz kývol na hovadinu ale ved nie vždy všetko vyjde. ()

horor2

Pro mě zklamání. Možná jsem čekal až příliš moc :-( Thomas Jane jako Frank Castle mě v některých momentech zkrátka nedokázal přesvědčit. John Travolta mi připadal málo výrazný a Will Patton jako buzna? Co to kurva bylo? ()

mrclTV

Základný poznatok - je to lepšie ako verzia s Lundgrenom, ale zas až taká výhra to tiež nie je. Páči sa mi, že je film trochu prepracovanejší ako skôr spomenutý film. ()

Prubner

Díky špatnému scénáři, neobratné realizaci a nevýrazným hercům (s výjimkou standardně dobrého Travolty) vzniklo bohužel navzdory áčkovému rozpočtu pouhé béčko, místy srovnatelné s jakýmkoliv filmem Christophera Lamberta (kterému je ostatně Thomas Jane hodně podobný), který by se za podobně hrozné dialogy, klišovité situace a mizerně natočené akční scény vůbec nemusel stydět. Pár dobrých nápadů a vtípků to bohužel nezachrání. ()

sinom

pred 15imi rokmi by som z toho bol v prdeli totalne, nie kazdy comixoidny film musi byt napchany CGI, v mnohych pripadoch viz.spiderman,uplne na hovno.nahodou celkou prijemne old-school akcne Bcko... ()

rafix

Bezvadný akční snímek. Skvělý výkon Johna Travolty. Dost mě ten film mě bavilHlavně Travolta. Výborný film. ()

me3x®

dve hviezdičky preto, lebo som chlapec a tak by sa mi mali akčné filmy páčiť hehe... . Ale nie... pár krát som sa zasmial, aj keď pre blbosti, ale zasmial. ()

Toumyk

Proč ne? Není to špatný film. Člověk ho musí brát trochu s nadhledem. Hlavně zpracování comics(hra) - film není vůbec špatné. Jediné co mi chybělo jsou komicsové výtřižky (vždy když si Frank vzpomene na rodinu). Toto by se do filmu delkem hodilo. Ale i tak dobrý film. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)